Igranje vs druge obveze i aktivnosti (vježbanje itd.)

Teme koje nemaju veze s igranjem, ali nas vesele
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Igranje vs druge obveze i aktivnosti (vježbanje itd.)

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Ja uvijek kažem volio bih da dan barem 36 sati traje! :D Dugo sam se bavio trčanjem, zapravo kad sam krenuo rezati kilograme prvo sam jedno godinu dana svaki dan šetao, ograničio si unos sranja i kada sam pao na dvoznamenkasti broj krenuo sam trčkarati.

Dospio sam do 17 km maksimalno, nisam uspio polumaraton nabiti, ali nema veze. PRoblem je što kad krenem trčati počnu mi se rojiti misli svakojake i ne mogu se isključiti, makar imao najžešću glazbu u ušima, meni misli u pozadini kopaju po ovome ili onome, ta radnja, trčanje, je single task, mozak ima previše prostora za baljezganje.

Tako da sam shvatio da tijekom trčanja misli obično skrenu posvuda, ali najčešće "još samo 4ipo kilometra i ideš doma žderat"... "još samo 4 kilometra i ideš doma žderat"... i svelo se na odbrojavanje kad će sve svršit da mogu ić žderat :P

Kad radim neki HIIT ili pseudoHIIT zanimljivije mi je, dinamičnije plus postoji realna šansa da ću se opizdit girjom po koljenima; doma sam u stanu, sve mi je nadohvat ruke, jedino babu ispod izluđujem ako malo jače spustim girju na pod... Plus kunići obavezno ispužu ispod kauča i osuđuju me potiho jer ih uznemiravam pa mi je zabavno gledati im face dok se ja mučim :)
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Igranje vs druge obveze i aktivnosti (vježbanje itd.)

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Hrana je sve i sve je hrana - to je problem. Zavidim ljudima kojima je hrana nužno zlo samo da bi ostali živi, najradije ne bi jeli da ne moraju. Kao dijete imao sam afte po cijelim ustima i boljelo je ko svi crni vrazi, ali jesam li prestao jesti? Ne. Trpao sam pečeno prase i krumpire u usta i plakao koliko je boljelo, ali vilicu nisam puštao :P
docich
Reactions:
Postovi: 338
Pridružen/a: 20 sij 2012, 09:25
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 156 puta
Kontakt:

Re: Igranje vs druge obveze i aktivnosti (vježbanje itd.)

Post Postao/la docich »



Poslano sa mog SNE-LX1 koristeći Tapatalk

Avatar
Killa
Reactions:
Postovi: 408
Pridružen/a: 12 lip 2011, 20:42
Lokacija: Split
Ima zahvala: 680 puta
 pohvaljen: 310 puta

Re: Igranje vs druge obveze i aktivnosti (vježbanje itd.)

Post Postao/la Killa »

.
..
...
..
.
Zadnja izmjena: Killa, dana/u 26 vel 2021, 19:50, ukupno mijenjano 1 put.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Killa za post (ukupno 2):
dlakarDeni
Avatar
DarkDefender
Reactions:
Postovi: 513
Pridružen/a: 09 ožu 2015, 11:36
Ima zahvala: 271 put
 pohvaljen: 464 puta

Re: Igranje vs druge obveze i aktivnosti (vježbanje itd.)

Post Postao/la DarkDefender »

Meni su tjelovjezba i igranje poprilicno balansirani. Nemam vremena ni za jedno ni za drugo.
T0mo
Reactions:
Postovi: 160
Pridružen/a: 29 sij 2020, 07:47
Ima zahvala: 63 puta
 pohvaljen: 158 puta
Kontakt:

Re: Igranje vs druge obveze i aktivnosti (vježbanje itd.)

Post Postao/la T0mo »

Trčim, vozim bike, plivam :)
slika
Avatar
Teehee(R)
Reactions:
Postovi: 120
Pridružen/a: 06 lis 2017, 10:27
Ima zahvala: 625 puta
 pohvaljen: 251 put
Kontakt:

Re: Igranje vs druge obveze i aktivnosti (vježbanje itd.)

Post Postao/la Teehee(R) »

Plivanje 3x tjedno po 1.5-2km, planinarenje vikendom, bicikl kad se stigne(zadnje dvoje obično sa juniorom odozada).

Uz takav ritam, partije petkom znaju izgledati dosta tužno za mene.(pregaze me :D)
Zadnja izmjena: Teehee(R), dana/u 26 vel 2021, 16:02, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Igranje vs druge obveze i aktivnosti (vježbanje itd.)

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

:D :D

Ali koliko vidim, trudimo se, kao grupa, hehehe. :) Dobro, većina. :P

Ja sam jedno vrijeme bio išao na grupne treninge kružnjak neki, HIIT i sl. i bilo mi je zapravo jako dobro, samo mi se malko zgadilo jer su ljudi bili čudni i postalo je baš nekako weird pa sam prestao. Mislim da ću se nekako vratiti u to kada ova usrana krapona krepa; bilo bi mi puno lakše da imam nešto fiksno u tjednu.

Bio sam i član teretane, Gyms4You mi je pasao što se svega tiče osim praktičnosti :P Nađi parking, dojbi se do tamo, gužve, zauzeto ovo ili ono... Kad bih je barem mogao imati nasamo.
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3124
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2299 puta
 pohvaljen: 2359 puta
Kontakt:

Re: Igranje vs druge obveze i aktivnosti (vježbanje itd.)

Post Postao/la Valsim »

Obožavam vanjske aktivnosti, kada god to prilike dozvoljavaju. Lijepo je zaigrati masovni Twilight Imperium u stanu/kući, ali poseban je gušt otpješačiti neku kilometražu u prirodi, pronaći neku skrivenu i mirnu livadu, te zaigrati neke lakše igre na dekici. Samo pazite, za mene lakše igre na dekici mogu značiti i Trajana i Underwater Cities itd. Samo što tu leđa onda odpadnu noseći još i teže igre uza silne litre vode, hrane i druge potrepštine. Srećom pa ima i malih i lakše prenosivih kompleksnih igara. Trenutno mi odmah pada na pamet Innovation, Battle Line, Wir Sind Das Wolk i Space Hulk Death Angel card game. Od jednostavnijih igara tu je cijela plejada malih i mikro igara.

Čudna sam biljka inače. Slavica bi rekla da volim stalno biti u pokretu i da se nešto događa. Mada je pretežito tako, ponekad ima faza kada mi se neda nigdje, no to je uglavnom u zimskim hladnim danima kada bih samo bio u toplome i igrao ili čitao nešto. Srećom s kilogramima nemam problema, zasad... Doduše ako ništa drugo imam problema nabit ih, ali pretpostavljam da ima gorih stvari u životu pa se ne žalim :zvizdi .

Kad sam bio mlađi stalno se igrao nogomet, volio sam uvijek i plivanje u ljetnim mjesecina na moru. Najdraži sport mi je bio i ostao tenis. Od trenutnih aktivnosti tu je redovito bicikliranje svaki dan, pa bilo to i samo zbog odlaska na posao i natrag. Ne preskačem bicikliranje ni u zimskim mjesecima, mada onda nije baš neki posebni gušt s više slojeva robe i zamaskiran ko nindža. Sad kad su topliji i ljepši dani pred nama radujem se izletima i planinarenju.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Valsim za post:
CrazyBunnyGuy
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: Igranje vs druge obveze i aktivnosti (vježbanje itd.)

Post Postao/la dlakar »

Ma samo se treba hranit sezonski, ono što ti u tom trenutku priroda pruža i nema problema sa kilama. Po ljeti ždereš tikvice, paradajz, papriku.... A po zimi špek, kobasice, krvavice.čvarke...
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Odgovori

Natrag na “Razno”