Phil Eklund / neslaganje sa stavovima autora

Teme koje nemaju veze s igranjem, ali nas vesele
gogo666
Reactions:
Postovi: 323
Pridružen/a: 19 vel 2018, 17:58
Ima zahvala: 16 puta
 pohvaljen: 234 puta

Re: Phil Eklund / neslaganje sa stavovima autora

Post Postao/la gogo666 »

Nije bas usporedivo negiranje genocida sa talijanskom rijeci za crnce koja na engleskom zvuci kao uvreda crncima.
Eno i briljantin hoce zabranit jer je seksisticki.
Ovi su korisnici zahvalili autoru gogo666 za post:
Nuuq
slika
Avatar
Nuuq
Reactions:
Postovi: 1147
Pridružen/a: 22 srp 2013, 04:35
Ima zahvala: 681 put
 pohvaljen: 854 puta
Kontakt:

Re: Phil Eklund / neslaganje sa stavovima autora

Post Postao/la Nuuq »

gogo666 je napisao/la: 06 vel 2021, 12:29 Nije bas usporedivo negiranje genocida sa talijanskom rijeci za crnce koja na engleskom zvuci kao uvreda crncima.
Eno i briljantin hoce zabranit jer je seksisticki.
Nisam ja to poredio. Niti u jednom trenutku. Samo sam želio napisati rečenicu o društvu koje me okružuje iz zbog kojeg ja za bilo koju vrstu verbalnog ili fizičkog nasilja nemam tolerancije.
Ako se tako pomislilo, žao mi je, ali nije mi bio cilj to porediti.
A o zabranjivanju,,, sve će dusebriznici zabtaniti jer ce, kao, tako očistiti svoje grijehe. Budalastina. Kada dođu do Monty Python zabranit će Veliku Britaniju čitavu 😊
slika
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Phil Eklund / neslaganje sa stavovima autora

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Htio bih samo primijetiti kako se i ovdje sad dogodilo upravo ono što Nuuq opisa u svom prethodnom postu :D Naravno, sve je ovdje benevolentno, gogo666 bez ikakvih zlih namjera primijeti nešto ili se nadogradi sa svojim mišljenjem, Nuuq se krene "pravdati"/ispričavati ili pojašnjavati za svaki slučaj... :D

Mislim, hoću reći, doslovno se događa isto što se događa i svim ovim ljudima koji su u centru ove teme! :D Samo, za razliku od svih silnih frikova vas dvojica nećete krenuti u ekstreme i "zaključiti" da je jedan rekao jedno a drugi drugo i proglasiti jednog nacistom, drugog rasistom i sl. jer ste obojica pametni i smireni.

Ali sada zamislite da netko izvadi pokoju našu rečenicu otud iz konteksta i negdje prilijepi i zapali narod, dok se okreneš ode sve u tri materine! Srećom mi smo ovdje redom anonimci, privatne osobe i sl. pa ni štete nema neke. Baš mi je fora kako smo uspjeli demonstrirati, nenamjerno, točno ono što se u društvu i zbiva.

A kad na sve to nadodate ove teen SJW-ove, dovoljno ti je da izbije požar svako pet sekundi.
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrazyBunnyGuy za post (ukupno 2):
Nuuqgogo666
gogo666
Reactions:
Postovi: 323
Pridružen/a: 19 vel 2018, 17:58
Ima zahvala: 16 puta
 pohvaljen: 234 puta

Re: Phil Eklund / neslaganje sa stavovima autora

Post Postao/la gogo666 »

Bravo, to je poanta.
Nebih uopce isao tako daleko da smo pametni i smireni, nego da nismo potpuni idioti.
Ovi su korisnici zahvalili autoru gogo666 za post:
Nuuq
slika
Avatar
Nuuq
Reactions:
Postovi: 1147
Pridružen/a: 22 srp 2013, 04:35
Ima zahvala: 681 put
 pohvaljen: 854 puta
Kontakt:

Re: Phil Eklund / neslaganje sa stavovima autora

Post Postao/la Nuuq »

gogo666 je napisao/la: 06 vel 2021, 16:33 Bravo, to je poanta.
Nebih uopce isao tako daleko da smo pametni i smireni, nego da nismo potpuni idioti.
Ja se bar nadam da nismo 😊
slika
Avatar
Bojan1983
Reactions:
Postovi: 272
Pridružen/a: 22 sij 2016, 21:20
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 372 puta
 pohvaljen: 376 puta
Kontakt:

Re: Phil Eklund / neslaganje sa stavovima autora

Post Postao/la Bojan1983 »

slika
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 700
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 811 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

Re: Phil Eklund / neslaganje sa stavovima autora

Post Postao/la dendarii42 »

slika

Cancel culture, kažete
Ovi su korisnici zahvalili autoru dendarii42 za post:
realuka
slika
Avatar
Zorzy
Reactions:
Postovi: 151
Pridružen/a: 07 svi 2020, 02:27
Ima zahvala: 388 puta
 pohvaljen: 179 puta

Re: Phil Eklund / neslaganje sa stavovima autora

Post Postao/la Zorzy »

Nuuq je napisao/la: 06 vel 2021, 10:19...Lang...
Joj Lang. Lang je kreten i sumnjam da će išta naučiti iz problema koje je skuhao drugima. Raditi liste 'nepoćudnih' game dizajnera te umjetnika i onda jednako pravednički zanesenu rulju s bakljama huškati na izdavače koji ih drže. Onda još prozivati one koji su dali "platformu" tim osobama da se ograde od njihovih nepoćudnosti. Da ne spominjem kako je dobar dio tih autora bio na listi jedino zbog guilt by association. Lik je ispao teži narcisoid, a glađenje ega podaništva mu na twitteru i bgg-u nije pomoglo situaciji.
Ne voliš nekog autora? Ok. Nemoj ga kupovat. Onog trena kad osobi izbiješ većinu načina da izda svoj proizvod postaješ problem, nikako rješenje. Langove igre su u vrlo kratkom roku postale ono s čime se ja pak ne želim povezivati. Ljudi ih vole, vele da su dobre. Super, vjerujem da jesu. No neću prigovarati osobi koja ih voli niti tražiti od Carte da ih prestane prodavati. Nisam neki pozitivni primjer niti u globalu dobra osoba, no na tu razinu se neću spuštati... Ugh. I evo uzrujao samog sebe. Niš, idem nakon 20 godina Planine ludila nanovo pročitati.
Odgovori

Natrag na “Razno”