Phil Eklund / neslaganje sa stavovima autora

Teme koje nemaju veze s igranjem, ali nas vesele
Avatar
Noghri
Reactions:
Postovi: 566
Pridružen/a: 29 srp 2014, 14:35
Ima zahvala: 217 puta
 pohvaljen: 211 puta
Kontakt:

Re: Phil Eklund / neslaganje sa stavovima autora

Post Postao/la Noghri »

Cak ni ljude koji su s mora dosli ne pusta :D :D :D
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Phil Eklund / neslaganje sa stavovima autora

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Kej se sad zbiva s Rahdom opet? Vidim da je Twitter prošvikao svi ga se odriču, razdiru se majice, oblači se kostrijet... Nisam pratio, ali rekao bih da se netko opet uzjbo...
Avatar
DarkDefender
Reactions:
Postovi: 513
Pridružen/a: 09 ožu 2015, 11:36
Ima zahvala: 271 put
 pohvaljen: 464 puta

Re: Phil Eklund / neslaganje sa stavovima autora

Post Postao/la DarkDefender »

Ovi su korisnici zahvalili autoru DarkDefender za post:
mado
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2281
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1180 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: Phil Eklund / neslaganje sa stavovima autora

Post Postao/la mado »

Odslušao yt od Rahda. Branio je Tascinija, originalni nesporazum oko prijevoda negro sa talijanskog na engleski, kao i napad na Tascinijevu ispriku koju isto napadaju. Kao i krivo protumačen komentar oko položaja žena u bg svijetu.
Pretpostavljam da sad svi napadaju Rahda jer razumno i logički pristupa svemu.

Živimo u sve luđem svijetu. Dođe mi da kupim sve Tascinijeve igre :thumbs

Odslušao sam sad još ostalo. Supporta FunAgain games jer su zaposlenici natjerali šefa Jeffa da odstupi zbog seksističkih komentara.
Ne supporta Phila jer je imao loše i neznanstvene komentare o Covidu, a Rahdo je za nošenje maski, lockdown i sl.
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1025
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 419 puta
 pohvaljen: 776 puta

Re: Phil Eklund / neslaganje sa stavovima autora

Post Postao/la smurfORnot »

Jer lockdown se pokazao kao jako uspješna metoda...evo, u susjednoj Sloveniji stvarno super djeluje...on the other hand u BiH skupljaju leševe po cestama obzriom na razuzdane mjere rofl
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3124
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2298 puta
 pohvaljen: 2359 puta
Kontakt:

Re: Phil Eklund / neslaganje sa stavovima autora

Post Postao/la Valsim »

DarkDefender je napisao/la: 05 vel 2021, 16:09 Tascini etc...
Ovo je definitivno najnegativniji omjer thumbs down u odnosu na thumbs up koji sam vidio u Rahdovim videjima.
Eh što mu je to trebalo, sad će i sam sebe stigmatizirat jer staje u obranu Tascinija :( .
Što samo po sebi govori koliko je ova bolest zarazna.
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
DarkDefender
Reactions:
Postovi: 513
Pridružen/a: 09 ožu 2015, 11:36
Ima zahvala: 271 put
 pohvaljen: 464 puta

Re: Phil Eklund / neslaganje sa stavovima autora

Post Postao/la DarkDefender »

Meni je drago da je to napravio. I ne mislim da ce ga nesto kostati. Jer mislim da nema toliko puno tih ljudi u cancel kulturi, samo da su glasni. I da je greska publishera sto im podilaze. Kladim se da Tascini napravi Kickstarter kampanju za novu igru da bi bila jednako uspjesna ko i druge njegove igre. Mozda bi zak uspia i zaraditi vise kao self publisher.
Ovi su korisnici zahvalili autoru DarkDefender za post:
Deni
gogo666
Reactions:
Postovi: 327
Pridružen/a: 19 vel 2018, 17:58
Ima zahvala: 17 puta
 pohvaljen: 242 puta

Re: Phil Eklund / neslaganje sa stavovima autora

Post Postao/la gogo666 »

Jos koje jako ime da strada pa da se debilizam pocne urusavat.
Kad su na facebook grupama zabranili objavljivanje "kupio sam nove igre, sto ce mi zena rec" zbog rodne diskriminacije, vidio sam da im nema pomoci.

Pod oni mislim na amerikance, i ne, hrvati nemaju slican debilizam. Satorasi su manjina, tamo se canceliraju cijeli biznisi
slika
Avatar
Nuuq
Reactions:
Postovi: 1151
Pridružen/a: 22 srp 2013, 04:35
Ima zahvala: 682 puta
 pohvaljen: 858 puta
Kontakt:

Re: Phil Eklund / neslaganje sa stavovima autora

Post Postao/la Nuuq »

Trudim se danima da ne kažem ništa o ovome jer su moji stavovi, vjerovatno zbog mizogenog, rasističkog, fašističkog, nacionalističkog i šovinističkog društva u kojem živim često ekstremni i isključivi. Upravo zato i neću dati komentar kakav bi inače dao jer je tema, po meni, pravo kompleksna.
Samo zelim reci da su i Tascini i Rahdo i Lang javne ličnosti koje imaju ogroman uticaj na one koji ih prate, gledaju, slušaju ili igraju. I ako se slažemo da je to tako, iako je mali community, oni imaju i obavezu da znaju sta rade, na koji način, i da se suoče sa posljedicama.
Znači, možeš reći sta hoćeš, ali isto tako ti se može reći bilo sta. Sto nije prijetnja, naravno.
Kažem tema je tolika da bi rasprava mogla biti kilometarska, ali u suštini problem je što danas možemo saznati sve u djeliću sekunde, i ona stara narodna 'dvaput mjeri jednom reži' nikada nije bila važnija. Jebi ga, Internet. Treba li internetu svako imati pristup? Po zakonu da, po meni ne. Ja mislim da su free speech i politička korektnost prije svega sukobljene kategorije, a i pogrešno se tumače.
Ne možeš sve reći. Ali isto tako ne moraš srat na svaku sitnicu.
A ova trojica... Razmisliti prije nego se nesto kaze i bit će sve ok. Onda će se o svemu moći pričati. Jer, primjetili ste, komunikacija na prostranstvima interneta ide, često, ovako:
Nesto se kaze.
Digne se narod.
Onda ide izvinjenje (nije bitno da li je iskreno ili ne).
Pa tek onda ide šuplja priča.
I onda se sve zaboravi.
Ova stalna izvinjenja su dokaz da se ne razmisli. O svojim stavovima, ili o načinu ili o posljedicama.
Ja vjerujem da Tascini nije rasist (iako mora shvatiti da to sto ima prijatelje druge boje kože ne znači da nije). Rahdo je laprdalo, i svasta kaže, ali mislim da je ok lik. Lang je sada vruće glave i sve je napad i problem (ali i to je razumljivo, rasizam je fakat zajeban)... Phil je, mislim, izgubio dodir sa stvarnošću i zato nije vrijedan da se niti čita niti komentariše dok ne potrazi pomoć. Ako nije trol. 😊
Eto, izvinite, svasta ja ovdje,ali teško mi je pisati o ovakvim stvarima.
Morate shvatiti da ja zivim u drzavi u kojoj frajko kaze da ne da nije bio genocid, nego da je to sve namješteno. I to prođe i bude ok. Pa se izvini, i sve iz početka 😊
Ovaj nas mali community se mora čuvati i bježati od ovakvih sukoba koji, u suštini, ne vode ničemu.
I na kraju da probam reći svoj stav:
Oni koji mrze bilo koga zbog bilo čega za sta nisu niti zaslužni niti krivi (boja kože, mjesto rođenja, seksualnost, spol, ekonomski status,..., znate sta sve već) nemaju mjesto u mom životu te ih ne želim blizu sebe.
Živjeli drugovi i drugarice, braćo i sestre. Voli vas Nuuq.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Nuuq za post (ukupno 5):
VihorrealukaCrazyBunnyGuyStipstanelorn
slika
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Phil Eklund / neslaganje sa stavovima autora

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Ma to je to, čovječe, što bi stari Rimljani rekli sapienti sat. :)
Odgovori

Natrag na “Razno”