Potres

Teme koje nemaju veze s igranjem, ali nas vesele
Avatar
Bolindus
Reactions:
Postovi: 561
Pridružen/a: 12 svi 2014, 21:41
Lokacija: Varazdin
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 410 puta
Kontakt:

Re: Slike kolekcija

Post Postao/la Bolindus »

Jesus, nadam se da je sve ok u Petrinji ... ovaj smo u Varaždinu osjetili
Avatar
fpol
Reactions:
Postovi: 306
Pridružen/a: 03 sij 2012, 17:07
Ima zahvala: 246 puta
 pohvaljen: 190 puta
Kontakt:

Re: Slike kolekcija

Post Postao/la fpol »

Uh Petrinja izgleda grozno, nadam se da su ljudi ok
Stips
Reactions:
Postovi: 954
Pridružen/a: 09 kol 2011, 15:34
Ima zahvala: 588 puta
 pohvaljen: 577 puta

Re: Slike kolekcija

Post Postao/la Stips »

Sadistiko, nadam se da ste ok ti i tvoji! Jbt ovo je grozno.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Stips za post:
Bolindus
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4962
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3579 puta
 pohvaljen: 3669 puta
Kontakt:

Re: Slike kolekcija

Post Postao/la sadistiko »

Evo javljam se s Krka. Živi smo svi i zdravi, i obitelj i sva ekipa s kojom igram. Ali onaj jučer u pol jedan je bio katastrofalan. Nisam vjerovao da može bit gore od onog u ponedjeljak. Kao u filmovima katastrofa, nevjerojatno koliko se kuća trese da ne možeš hodati, padali smo dok smo bježali van. Užas. Moji dečki (17 i 9 godina) su taman dolazili iz trgovine po cesti i bacilo ih u jarak. Žena skoro da nije umrla od straha dok ih nismo vidjeli da su u našoj ulici i da su živi i zdravi. Crsta popucala na nekoliko mjesta, pojavila se pukotina u zemlji i iz rupa krenula voda i neki mulj. Reko oće jebeni vulkan više izbit. Kuća je ipak ostala cijela, ali rusvaj koji je na gornjem katu je katastrofalan. Cijeli dan smo sa susjedima bili na cesti, onda smo saznali da nam je susjed nastradao. Onaj lik što ga čupaju iz zatrpanog auta. Dijete od 3 godine bilo s njim. Srećom, živi su. On je prošao sa slomljenim rebrima, a mali natučen, al dobro su. Mi smo jučer imali akciju pa smo na par kuća od frendova išli slagat crijep koji se pomrdo nakon onog prvog u ponedjeljak. Naravno, ovaj puta je šteta bila daleko veća. Uf. Od zbrke sam zaboravio i laptop uzeti. I da, staru sam jedva nagovorio da idemo, tako da smo krenuli tek navečer. Na putu do Karlovca smo sreli barem 50 kombija, kamiona i auta pod rotirkama koji piče za Petrinju, baš kao u filmovima. I onda se jutros probudim i napokon mi sve dođe do mozga, suza suzu stiže, pitam frendove koji su ostali gore i onda rknu tri nove petice, sve jedan jači od drugog. Katastrofa. Toliko od mene. Ne znam kad cu se ponovo javiti jer mi dolaze stotine poziva i poruka odasvud. Sljedeći DDI u Petrinji nema da mi neko ne bude pijan! BTW, jeste vidjeli školu na slikama gdje smo održavali DDI-eve? Dosta
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post:
madcow1982SatarashAntomonmadoDarkDefenderpriroda15dgalesic2000stokamargeBojan1983 i još 11 korisnika
slika
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 700
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 811 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

Potres

Post Postao/la dendarii42 »

Da li bi udruga u koordinaciji s Crvenim križem ponudila da se okupe volonteri i ponesu igara za djecu na lokacije grupnih smještaja kako bi se djecu zabavilo i roditeljima omogućilo da odu snimiti stanje ili da dobiju koju minutu za sebe?
Ovi su korisnici zahvalili autoru dendarii42 za post (ukupno 2):
sadistikoStips
slika
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4962
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3579 puta
 pohvaljen: 3669 puta
Kontakt:

Re: Potres

Post Postao/la sadistiko »

Mjesta okupljanja su vojarna izvan grada i balon igralište na Pigiku, nedaleko moje kuće. Do srušenog Hotela. Taj ke srušen '91, nije sad.
slika
Stips
Reactions:
Postovi: 954
Pridružen/a: 09 kol 2011, 15:34
Ima zahvala: 588 puta
 pohvaljen: 577 puta

Re: Slike kolekcija

Post Postao/la Stips »

Samo neka si nam živ, i ti i tvoji!
sadistiko je napisao/la: 30 pro 2020, 07:52 Sljedeći DDI u Petrinji nema da mi neko ne bude pijan!
Znači, ti si *ebeni carski car. :thumbs Total respekt, koji stav :bravo :bravo :bravo
Ovi su korisnici zahvalili autoru Stips za post:
sadistiko
Avatar
Minsc1610
Reactions:
Postovi: 255
Pridružen/a: 18 lis 2018, 00:04
Lokacija: Osijek
Ima zahvala: 278 puta
 pohvaljen: 322 puta
Kontakt:

Re: Slike kolekcija

Post Postao/la Minsc1610 »

Strašno je to što se događa. Ne mogu ni zamisliti kako je tebi i tvojoj obitelji. Neka ste na sigurnom, živi i zdravi. Hvala Bogu. Držte se.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Minsc1610 za post:
sadistiko
slika
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3124
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2299 puta
 pohvaljen: 2359 puta
Kontakt:

Re: Slike kolekcija

Post Postao/la Valsim »

Užasno mi je baš za čitati sve ovo kroz što ste prošli. Baš sam si razmišljao kada je prošao udarni val, a kod nas na 13 katu u Zagrebu se zgrada pošteno ljuljala još valjda dobranih 5 minuta. Kad smo doznali da je epicentar bio u mjestu blizu Petrinje rekoh Isuse kako je tek kod vas onda užasno bilo. Drago mi je da ste svi OK i na okupu. Dobro da je i kuća na mjestu i da nema neke prevelike štete. Sad jedino nažalost ostaje pretrpljeni stres. Ali s vremenom uz igre i koju čašicu vjerujem da će se i to prebroditi.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Valsim za post:
sadistiko
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
DarkDefender
Reactions:
Postovi: 513
Pridružen/a: 09 ožu 2015, 11:36
Ima zahvala: 271 put
 pohvaljen: 464 puta

Re: Potres

Post Postao/la DarkDefender »

@sadistiko, Znas li mozda nekoga kome bi dobro dosla neka direktna financijska pomoc ili je bolje da se ukljucim u neku organiziranu akciju?
Odgovori

Natrag na “Razno”