Posudio bih Wingspan

Teme koje nemaju veze s igranjem, ali nas vesele
Odgovori
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Posudio bih Wingspan

Post Postao/la sadistiko »

Nakon subotnjeg igranja Wingspana u MC-u na DDI-u mislim si da bi ova igra možda bila dobra za punca i moju ženu. Oni ne vole podvaljivanje ili sukobe, a ovo je relativno miroljubiva igra. Od igre nisam uopće ništa očekivao, čak nisam imao nimalo želje da je nabavim, eventualno da je baš probam kad se digla tolika halabuka oko igre.
Na kraju je ispalo da smo imali jednu partiju super zabavnu gdje smo svi uživali i drugu gdje smo jako oskudijevali i nije mi se svidjelo. Dobro da smo prvo imali bolji slučaj, a dobro da smo i iskusili da igra može biti oštra.
Ono čega me malo strah, je što su kartice na engleskom i ima teksta koji je bitan za odigrati dobro (iako su karte otvorene i možemo si pomagati, gnjavaža je kad te svaki 5 minuta netko ispituje za svaku pojedinu kartu što znači i što ti daje), pa me strah da to punac neće moći igrati i da mu se radi toga neće svidjeti. Ženi mislim da bi se svidjela, lijep je artwork, ali eto, najčešće igramo u 3 s puncom.
Pa bi ja zato molio dobru dušu koja bi mogla posuditi igru preko jednog vikenda da oni to probaju, jer mi se ne kupuje još jedna igra koja će mi stajati sa strane. Znam da je igra trenutno in i da je vjerojatno non stop na stolu ako ste je tek nabavili, ali eto, možda se nađe tko da je se već malo zasitio pa da mi posudi igru na vikend. Naravno, u obzir dolazi i zamjena za vikend neke igre iz mog opusa (za one koje piše da su od moje grupe 5net, ne mogu dat ruku da ću moći posuditi).
Eto, ako je tko za nek mi se javi na PM. Hvala unaprijed.
slika
Odgovori

Natrag na “Razno”