Cice i boardgames

Teme koje nemaju veze s igranjem, ali nas vesele
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Cice i boardgames

Post Postao/la sadistiko »

ma što bi bila jadna. Treba se znat prodat :-)
slika
Avatar
Gordan
Reactions:
Postovi: 852
Pridružen/a: 22 tra 2011, 15:04
Lokacija: Split
Ima zahvala: 352 puta
 pohvaljen: 703 puta
Kontakt:

Re: Cice i boardgames

Post Postao/la Gordan »

You say that you utilize different manipulation tactics to get what you need? I see what you mean...
If I were a woman with those kinds of fruits I too would troll the crap out of board game geeks all over the world
Your creatures are very big, and really nice.
I reče Jahve Drakuli: "Nećeš, razbojniče!" (©WinkDickerson)
slika
Avatar
roverandom
Reactions:
Postovi: 521
Pridružen/a: 03 sij 2018, 11:38
Ima zahvala: 151 put
 pohvaljen: 195 puta
Kontakt:

Re: Cice i boardgames

Post Postao/la roverandom »

sadistiko je napisao/la: 06 vel 2019, 13:14 japanskog
sadistiko je napisao/la: 06 vel 2019, 13:46 japansko
Now thats racist.
slika
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: Cice i boardgames

Post Postao/la dlakar »

Ako može ona, mogo bi i ti @sadistiko probat napravit neki video. Nisu tvoje sise ništa manje od njenih. 😋
Ovi su korisnici zahvalili autoru dlakar za post:
sadistiko
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Cice i boardgames

Post Postao/la sadistiko »

hahahaha, al su ipak malo rutavije :-)
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post:
dlakar
slika
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 700
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 811 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

Re: Cice i boardgames

Post Postao/la dendarii42 »

sadistiko je napisao/la: 06 vel 2019, 21:25 hahahaha, al su ipak malo rutavije :-)
popravit ćemo to u montaži
slika
zabuzacro
Reactions:
Postovi: 19
Pridružen/a: 17 pro 2017, 15:24
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 24 puta

Re: Cice i boardgames

Post Postao/la zabuzacro »

https://youtu.be/dv25UpOO9xw

Mislim da joj je ovo jedan odličan review!
Avatar
Gordan
Reactions:
Postovi: 852
Pridružen/a: 22 tra 2011, 15:04
Lokacija: Split
Ima zahvala: 352 puta
 pohvaljen: 703 puta
Kontakt:

Re: Cice i boardgames

Post Postao/la Gordan »

zabuzacro je napisao/la: 07 vel 2019, 18:26 https://youtu.be/dv25UpOO9xw

Mislim da joj je ovo jedan odličan review!
Zašto na 2:48 "you have to get your Frodo piece in Mordor to win" zvuči ka nešto sasvim drugo...
I reče Jahve Drakuli: "Nećeš, razbojniče!" (©WinkDickerson)
slika
HZone
Reactions:
Postovi: 2
Pridružen/a: 28 tra 2018, 18:26
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 6 puta
Kontakt:

Re: Cice i boardgames

Post Postao/la HZone »

Započeo bih s "gospodo", ali budimo realni...

S obzirom na proklamirane ciljeve udruge Igranje (one o promicanju kulture igranja društvenih igara) i na opće jamranje i žalopoj da “zakej u bordgejmu nema više cura”, ja stvarno ne znam što bih rekao. Dodamo li tome i činjenicu da je ovaj forum javan i, navodno, otvoren svih ljubiteljima/ljubiteljicama društvenih igara, ne vidim kako ova slika može biti poraznija.

Ajmo redom:

“…a bila je tak fino cicata…”
“…gdje žgoljave japanske cice objašnjavaju…”
“Ova mi je sva nekakva raščupana i jeftinjak plastičnjača (pri tome ne mislim na cice).”
“E to je prava maca, ono japansko žgoljavo čeljade nije za mene…”

Ovo su riječi dvojice odraslih ljudi od kojih je jedan moderator velikog broja podforuma na Igranje.hr, a drugi je ni manje ni više nego predsjednik te iste udruge koja, jelte, promiče kulturu igranja društvenih igara, i zajedništvo, i uključenost svih društvenih grupa, i štatijaznam.

Na to nemam što reći nego - sramite se. A naročito se sramite sljedeći put kad se budete pitali da kako to da u hobiju društvenih igara ima tako malo žena.

Jebiga, vi suvereni birači sisa i guzica, žene, ti objekti u vašim kljastim, mizernim fantazijama, vidi vraga, nekako uglavnom ne briju na dijeljenje istog prostora sa seksualno frustranim papanima koji, valjda slijedom vjekovnog prava osvojenog kroz posjedovanje penisa, misle da je ok da se na žene referira u srednjem rodu i u diskusiji implicitno tretira kao robu.

Možda sam ja nepovratno naivan, ali moram reći da stvarno nisam očekivao da ću ikada na javnom forumu navodno vodeće udruge za društvene igre u zemlji, koja navodno promiče uključivost, otvorenost i prijateljski pristup, naletjeti na ovakvu seljačku vibru vulkanizerske garaže.

Sramite se. Sramite se za svaku djevojčicu, djevojku i ženu koja se ne usudi sjesti za stol odigrati nešto jer, potpuno s pravom, očekuje da ju se na ovaj ili onaj način tretira kao manje vrijednu i nedostojnu čestitog i prijateljskog pristupa.

I za kraj:
Zašto na 2:48 "you have to get your Frodo piece in Mordor to win" zvuči ka nešto sasvim drugo...
Gordane, to je uglavnom zbog seksualne frustracije, a počesto i zbog barem latentne, ako ne i manifestne mizoginije. Guglaj. Mogao bih te i uputiti na literaturu, ali činjenicom da je, eto, zeru zahtjevnija od superherojskih stripova, možda da probaš prvo s wikipedijom.



Bez zrna poštovanja i nimalo srdačno,
Ivan Hamarić
Ovi su korisnici zahvalili autoru HZone za post (ukupno 6):
roverandomfrlejoezgneochPapaverJ0kerman
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Cice i boardgames

Post Postao/la sadistiko »

onda ak te ne zanimaju cice i guzice ne zalazi u ovaj post. Ovaj dio foruma je Razno i dali smo si malo slobode. Ili si ti možda gay pa te ne zanimaju cice i guzice? Ja osobno rado pogledam što se ima za pogledat, i sad još na kraju reci da oni video uratci nisu provokativni i pucaju baš na te niske potrebe ljudi. Rado pogledam cicu, rado se i poseksam i toga se ne sramim, eto. To što smo javni možda nije trebalo bit javno, al brate mili, dio foruma koji ne mora nužno imati veze sa boardgame-ingom.
Zadnja izmjena: sadistiko, dana/u 08 vel 2019, 10:31, ukupno mijenjano 1 put.
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post:
grof
slika
Odgovori

Natrag na “Razno”