Anime, Manga

Teme koje nemaju veze s igranjem, ali nas vesele
Odgovori
Avatar
icarusST
Reactions:
Postovi: 357
Pridružen/a: 21 lis 2014, 21:11
Ima zahvala: 164 puta
 pohvaljen: 48 puta

Anime, Manga

Post Postao/la icarusST »

.... jel cita/gleda neko sa foruma, koje su vam najdraže :)
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3120
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2291 put
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: Anime, Manga

Post Postao/la Valsim »

Od animiranih - Dragon Ball, Dragon Ball Z, Pokemon, Guyver, Ghost In The Shell, Steamboy, Akira, Lily C.A.T. , ...
To mi je ovako odmah palo na pamet, al nisam već dugo ništa pošteno odgledao. Ove relativno nove su mi većinom previše čudne da bi me zakačile. Čudnim spletom okolnosti baš smo se jučer i na poslu dotakli ove tematike :) .
Nisam imao prilike čitati anime strip, vjerojatno bih da sam imao prilike doći do njih.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Valsim za post:
icarusST
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
icarusST
Reactions:
Postovi: 357
Pridružen/a: 21 lis 2014, 21:11
Ima zahvala: 164 puta
 pohvaljen: 48 puta

Re: Anime, Manga

Post Postao/la icarusST »

zanimljivo .... mislim da mi nije poznat jedino Guyver, a Akiru se definitvno isplati procitat jer film ne dotakne ni polovicu, ja ugl citam online, iman nesto u kolekciji neke najdraže mange(kao Vinlad Sag-u, Pluto, Claymore, Vagabond sam krenia kupovat, mislin se još Monster) onako da malo podržim kolko mogu, ugl bookdepository i wordery. A anime toga sam previse pogleda :D zadnjih 15 godina, od starijih ozbiljnih tema Monster bi preporucia, od novijih Steins;Gate.... JoJo je baza to sam nedavno tek gleda ; nekako radi meme-ova i nostalgije prema starim shonen serijalima di su bili svi protagonisti macho
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3120
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2291 put
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: Anime, Manga

Post Postao/la Valsim »

icarusST je napisao/la: 07 ožu 2018, 23:30 zanimljivo .... mislim da mi nije poznat jedino Guyver, a Akiru se definitvno isplati procitat jer film ne dotakne ni polovicu, ja ugl citam online, iman nesto u kolekciji neke najdraže mange(kao Vinlad Sag-u, Pluto, Claymore, Vagabond sam krenia kupovat, mislin se još Monster) onako da malo podržim kolko mogu, ugl bookdepository i wordery. A anime toga sam previse pogleda :D zadnjih 15 godina, od starijih ozbiljnih tema Monster bi preporucia, od novijih Steins;Gate.... JoJo je baza to sam nedavno tek gleda ; nekako radi meme-ova i nostalgije prema starim shonen serijalima di su bili svi protagonisti macho
Snimili su Ameri čak i dva filma, jedan gori od drugoga :D .

The Guyver

Guyver: Dark Hero

U prvom čak glumi i Mark Hamill u jednoj od svojih rijetkih glumačkih uloga nakon Ratova Zvijezda.

Baš mi je i kolega isto preporučio Monster, tako da ću očito to morati :) .
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
icarusST
Reactions:
Postovi: 357
Pridružen/a: 21 lis 2014, 21:11
Ima zahvala: 164 puta
 pohvaljen: 48 puta

Re: Anime, Manga

Post Postao/la icarusST »

sad kad vidim cover filma, mislim da sam cak davno gleda :lol:
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1023
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 416 puta
 pohvaljen: 772 puta

Re: Anime, Manga

Post Postao/la smurfORnot »

Kaj brijete, Guyver je jeben! Još se sjecam da sam ga gledo ko klinac i da je lik bio baja :D
Avatar
roverandom
Reactions:
Postovi: 521
Pridružen/a: 03 sij 2018, 11:38
Ima zahvala: 151 put
 pohvaljen: 195 puta
Kontakt:

Re: Anime, Manga

Post Postao/la roverandom »

Od animea omiljeni su mi Monogatari serijal, Tengen Toppa Gurren Lagann, Cowboy Bebop, Girls und Panzer, Ping Pong the Animation, Aria, Baccano!, Non Non Biyori..

Od mangi Shaman King, Fullmetal Alchemist, Liar Game, Berserk, Vinland Saga, Yotsubato, Prison School, Pluto, Yokohama Kaidashi Kikou, Planetes, Koe no Katachi..

Doma imam cijeli Pluto, prvu polovicu Berserka (nekih 20ak volumea) i trenutno kupujem Yotsubato (na 7 volumea sam).
Trenutno čitam JoJo part 6. Prva dva parta sam anime gledao pa sam prešao na mangu jer mi je brže.

Evo i MAL profil gdje sve piše https://myanimelist.net/profile/roverandom
Ovi su korisnici zahvalili autoru roverandom za post:
icarusST
slika
Avatar
icarusST
Reactions:
Postovi: 357
Pridružen/a: 21 lis 2014, 21:11
Ima zahvala: 164 puta
 pohvaljen: 48 puta

Re: Anime, Manga

Post Postao/la icarusST »

najs.... ja taman ponovo citam Planetes i pocea citat Holyland

evo mal: https://myanimelist.net/profile/icarusST
moracu to malo update-at, dosta toga sam zaboravia dodat
manijakk
Reactions:
Postovi: 108
Pridružen/a: 29 ruj 2015, 00:38
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 48 puta
Kontakt:

Re: Anime, Manga

Post Postao/la manijakk »

cisto ako nekoga interesira; evo jedan lokalni anime/manga forum. Nažalost ni približno živ kao što je to bio pred 10ak godina.
forum.crotaku.net

Ako ima nekoga da prodaje svoju manga kolekciju (a da nije shojo), neka javi
Avatar
Antomon
Reactions:
Postovi: 1237
Pridružen/a: 04 tra 2014, 20:38
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 1184 puta
 pohvaljen: 920 puta
Kontakt:

Re: Anime, Manga

Post Postao/la Antomon »

Brat i ja zadnjih 2-3 godine pratimo anime po sezonama kako izlaze, u svakoj sezoni pogledamo 4-5 animea (sezone se poklapaju sa godišnjim dobima u godini, čisto kao pojašnjenje za one koji neznaju). Nažalost, sve je manje klasika u nastajanju, puno animea pogledaš i zaboraviš da si pogledao. Ne pomaže niti to što svako sezone ima sve više animea.

Kao meni najbolje anime izdvojio bih Stens;Gate, Kill la kill, Black Lagoon, Tengen Toppa Gurren Lagann.
Mange sam nekada više čitao ali kako su završavali serijali kao Bleach, Naruto, Fairy Tail, Toriko nisam se hvatao novih baš. Ovih dana jedino redovito pratim Boku No Hero Academia (My hero academia).
Odgovori

Natrag na “Razno”