pCloud

Teme koje nemaju veze s igranjem, ali nas vesele
Odgovori
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4959
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3577 puta
 pohvaljen: 3667 puta
Kontakt:

pCloud

Post Postao/la sadistiko »

Molim za pomoć.
Kako sam u zadnje vrijeme dobio dosta novih fileka koje držim u oblaku (pCloud), sve vezano za boardgame. Uglavnom je to sve vezano za prijevoda igara, dodatne stvari ali ima i nešto pnp igara.
Ako koga zanima što imam gore mogu napraviti sliku s popisom pa mogu sherat ako koga što bude zanimalo.

O čemu se radi?
Koristim pCloud već par godina i dosta sam zadovoljan s njime, pogotovo jer se dobije 5GB besplatno, pa onda još nekoliko GB ako odradite neke stvari, tipa poveži svoje FB fotke sa pCloudom i sl.
Dogurao sam do 19GB tako što sam uključio par prijatelja gdje smo i ja i oni dobili ekstra 512 MB zato što su počeli koristiti pCloud na moj nagovor.
Dakle, vi se meni javite, ja vam pošaljem poziv na vaš email. Kad se jednom logirate na pcloud, vi i ja dobivamo po 512 dodatnih MB.

Eto hvala unaprijed. :bravo
Zadnja izmjena: sadistiko, dana/u 21 lip 2017, 22:59, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Avatar
neuromancer
Reactions:
Postovi: 174
Pridružen/a: 04 ruj 2011, 20:25
Lokacija: što južnije-to tužnije (Dubrovnik)
Ima zahvala: 181 put
 pohvaljen: 153 puta
Kontakt:

Re: pCloud

Post Postao/la neuromancer »

Napomeni da za to treba imati nove windowse - od 7 pa naviše. Što nažalost mene kao xp korisnika isključuje :facepalm
Ovi su korisnici zahvalili autoru neuromancer za post (ukupno 2):
Satarashsadistiko
Avatar
Satarash
Reactions:
Postovi: 334
Pridružen/a: 05 vel 2014, 14:24
Ima zahvala: 191 put
 pohvaljen: 235 puta
Kontakt:

Re: pCloud

Post Postao/la Satarash »

neuromancer je napisao/la: 17 lip 2017, 23:22 Napomeni da za to treba imati nove windowse - od 7 pa naviše. Što nažalost mene kao xp korisnika isključuje :facepalm
+1 (xp korisnik. Da sadistiko ne shvati krivo) :lol:
Zadnja izmjena: Satarash, dana/u 19 lip 2017, 11:19, ukupno mijenjano 1 put.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Satarash za post:
sadistiko
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4959
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3577 puta
 pohvaljen: 3667 puta
Kontakt:

Re: pCloud

Post Postao/la sadistiko »

Hvala dvojici kolega koji su pomogli, ali ipak trebam još. Sad vidim da je trik u riječima "Dobijete 1GB", da dobijemo 1GB zajedno, zapravo svako po 500MB, već sam i zaboravio da je tako, pa mi treba još nekoliko. BTW do 20 besplatnih GB se može dobiti na ovaj način.
slika
Odgovori

Natrag na “Razno”