Mueller i njihovi lageri?

Teme koje nemaju veze s igranjem, ali nas vesele
Avatar
Nuuq
Reactions:
Postovi: 1151
Pridružen/a: 22 srp 2013, 04:35
Ima zahvala: 682 puta
 pohvaljen: 858 puta
Kontakt:

Mueller i njihovi lageri?

Post Postao/la Nuuq »

Drugovi i drugarice,
zna li neko kako je moguce saznati koje drustvene igre imaju u pojedinim poslovnicama Muellera, mene zanimaju Split i Trogir?
Nisu mi bas usput, ali ako u jednom ima nesto zanimljivo moglo bi se otici u neki shopping.
Hvala
slika
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Mueller i njihovi lageri?

Post Postao/la kockica »

Najbolje direktno nazvati te poslovnice, premda možeš poslati i upit na mail od Muellera, a odgovor obično stigne za dan-dva.

Na žalost, stranice hrvatskog Muellera su toliko očajne, pa sam se snalazio gledajući online shop njemačkog Muellera. :roll:

https://shop.mueller.de/spielwaren

Upozorenje, neke igre koje su u njemačkom Muelleru, NEMA u Hrvatskoj. Ako u tim podružnicama nema igre koju tražiš, a inače ih ima u Hrvatskoj, uvijek možeš naručiti, i mislim da stignu za tjedan dana. To govorim po iskustvu iz karlovačkog Muellera.
Ovi su korisnici zahvalili autoru kockica za post:
Nuuq
Avatar
Nuuq
Reactions:
Postovi: 1151
Pridružen/a: 22 srp 2013, 04:35
Ima zahvala: 682 puta
 pohvaljen: 858 puta
Kontakt:

Re: Mueller i njihovi lageri?

Post Postao/la Nuuq »

kockica je napisao/la:Najbolje direktno nazvati te poslovnice, premda možeš poslati i upit na mail od Muellera, a odgovor obično stigne za dan-dva.

Na žalost, stranice hrvatskog Muellera su toliko očajne, pa sam se snalazio gledajući online shop njemačkog Muellera. :roll:

https://shop.mueller.de/spielwaren

Upozorenje, neke igre koje su u njemačkom Muelleru, NEMA u Hrvatskoj. Ako u tim podružnicama nema igre koju tražiš, a inače ih ima u Hrvatskoj, uvijek možeš naručiti, i mislim da stignu za tjedan dana. To govorim po iskustvu iz karlovačkog Muellera.
Ma problem je sto sam tu jos par dana, i onda opet idem u svoju nedodjiju gdje ni Muller ne moze prici :)
A pozivima sa svog broja bi me dosla, sto bi mi rekli "pita skuplja nego tepsija" :)
slika
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Mueller i njihovi lageri?

Post Postao/la kockica »

Hoćeš da ja nazovem te podružnice? Imam besplatne pozive, pa ti pošaljem na mail njihove odgovore.

Pogledaj onaj link koji sam ti poslao, pa mi javi za koje si igre zainteresiran. Možda ću ti i ja znati reći koje igre sigurno nemaju.
Ovi su korisnici zahvalili autoru kockica za post:
Nuuq
Avatar
Nuuq
Reactions:
Postovi: 1151
Pridružen/a: 22 srp 2013, 04:35
Ima zahvala: 682 puta
 pohvaljen: 858 puta
Kontakt:

Re: Mueller i njihovi lageri?

Post Postao/la Nuuq »

Posto niko nema namjeru odgovoriti iz Muellera, ako neko slucajno ima neki info o tome sta imaju u ponudi trenutno, neka napise molim vas. U subotu cu, ako ima nesto zanimljivo, naci nacin i otici do Muellera u Splitu, ili u Trogiru.
slika
Avatar
Nuuq
Reactions:
Postovi: 1151
Pridružen/a: 22 srp 2013, 04:35
Ima zahvala: 682 puta
 pohvaljen: 858 puta
Kontakt:

Re: Mueller i njihovi lageri?

Post Postao/la Nuuq »

kockica je napisao/la:Hoćeš da ja nazovem te podružnice? Imam besplatne pozive, pa ti pošaljem na mail njihove odgovore.

Pogledaj onaj link koji sam ti poslao, pa mi javi za koje si igre zainteresiran. Možda ću ti i ja znati reći koje igre sigurno nemaju.
Nisam ni vidio da su ponudio da ih nazoves. Ako ti se da i ako imas vremena i volje, pokusaj, mada, nemam pojma znaju li i sami sta imaju :):)
slika
Avatar
Dread24
Reactions:
Postovi: 427
Pridružen/a: 03 lis 2011, 21:38
Lokacija: Split
Ima zahvala: 56 puta
 pohvaljen: 40 puta
Kontakt:

Re: Mueller i njihovi lageri?

Post Postao/la Dread24 »

Prvi put čujem da postoji Müller u Trogiru, a živim cca 20ak min od Trogira. Moja poanta: Millera NEMA u Trogiru, imaš 2 dućana Mullera u Splitu: u city centu i u jokeru.

Gdje si našao uopće ovu informaciju da postoji Müller u Trogiru?!
Bolje izdati knjigu nego prijatelja!
Avatar
Nuuq
Reactions:
Postovi: 1151
Pridružen/a: 22 srp 2013, 04:35
Ima zahvala: 682 puta
 pohvaljen: 858 puta
Kontakt:

Re: Mueller i njihovi lageri?

Post Postao/la Nuuq »

Dread24 je napisao/la:Prvi put čujem da postoji Müller u Trogiru, a živim cca 20ak min od Trogira. Moja poanta: Millera NEMA u Trogiru, imaš 2 dućana Mullera u Splitu: u city centu i u jokeru.

Gdje si našao uopće ovu informaciju da postoji Müller u Trogiru?!
Dobro nemoj se derati :)
Na netu sam naletio na takve informacije. Mada, njihov web i Find store tool je stvarno beskoristan...
Bio tamo Muller, nebio, toliko su poletni da im je evo trebalo 20 dana da mi kažu kako ne znaju sta imaju. Tako da nije bitno više. Hvala svima.

Live long and prosper.
slika
Avatar
Dread24
Reactions:
Postovi: 427
Pridružen/a: 03 lis 2011, 21:38
Lokacija: Split
Ima zahvala: 56 puta
 pohvaljen: 40 puta
Kontakt:

Re: Mueller i njihovi lageri?

Post Postao/la Dread24 »

Pa uopće se ne derem :o upitnik i uskličnik samo odaju moje čuđenje ;)

Mulleru su aljkavi što se tiče uslužnosti igara. Prije 3-4 god, kad sam kupovala Catan, nije ga bilo u Stanu Mullera pa su mu uzeli podatke i kao javit će mi kad kontaktiraju druge prodavaonice i sl. Još ni danas mu se nitko nije javio, a Catan sam jednostavno pronašla u Mullera u Zadru pa mi je poznanik kupio i poslao poštom.... U zadarskome Mulleru vjerojatno i danas postoji nekoliko komada catana, a eto oni se 100% nisu niti potrudili potražiti ima li igdje igre..... :facepalm:
Zaista šteta što su tako tromi. A ista stvar je i kada ih mi kolekcionari pitamo za neka specijalna izdanja kinder surprise-a, uvijek neki problem....

Eto, žao mi je što nije bilo uspješnije sa Mullera ni u tvom slučaju...... :(
Ovi su korisnici zahvalili autoru Dread24 za post:
Nuuq
Bolje izdati knjigu nego prijatelja!
Avatar
buraz
Reactions:
Postovi: 1401
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 17:26
Lokacija: Dankovec :)
Ima zahvala: 403 puta
 pohvaljen: 114 puta
Kontakt:

Re: Mueller i njihovi lageri?

Post Postao/la buraz »

Meni najbolji primjer njihove aljkavosti je bio kada sam zvao sve Mullere i tražio igru koju niti jedan od njih nije imao, i onda sam otišao u jedan od njih i eto igre na polici :-S
slika
Odgovori

Natrag na “Razno”