Mueller i njihovi lageri?

Teme koje nemaju veze s igranjem, ali nas vesele
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Mueller i njihovi lageri?

Post Postao/la kockica »

Premda moram pohvaliti jednu ženu u karlovačkom Muelleru koja je isto fan za društvenim igrama i baš smo se lijepo popričali :mrgreen:

Istina, tamo imaju siromašniji izbor igara nego u Zg ali svejedno.
Avatar
Satarash
Reactions:
Postovi: 334
Pridružen/a: 05 vel 2014, 14:24
Ima zahvala: 191 put
 pohvaljen: 235 puta
Kontakt:

Re: Mueller i njihovi lageri?

Post Postao/la Satarash »

U našim mullerima baš i nije nekakav poseban izbor igara. Pošto imam frendu koja radi u Njemačkoj u mulleru, onda uglavnom preko nje nabavljam (jer me izađe jeftinije nego kod nas - za usporedbu nedavno mi donijela Enuk za 3,99eura (cca 30kn), dok je kod nas 65kn), a preko njihovog web shopa gledam što imaju. (najviše mi je žao što mi je nedavno promakla Alhambra Family box za samo 12 eura, jer sam kasno skužio pa se rasprodalo :facepalm ).

E sad, zbunjuje me to što na web shopu nema Stone age-a, a pročitao sam da ga ima u sloveniji u mullerima.
Jel to istina da ga ima tamo ili??
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Mueller i njihovi lageri?

Post Postao/la kockica »

A ne znam za Stone Age. Ja sam bio poslao upit, ali ništa od toga, a skupo mi je nazvati ih. Zupi veli da sigurno ima, i mislio sam možda skoknuti u najbliži u Krško, ali nisam htio ići na blef da dođem i sam provjerim i onda nemaju. Ako netko drugi može stupiti u kontakt s njima, bilo bi super. Mislim d aima dovoljno zainteresirane raje :)
Avatar
Arty
Reactions:
Postovi: 189
Pridružen/a: 03 stu 2014, 11:11
Lokacija: Pula
Ima zahvala: 178 puta
 pohvaljen: 95 puta
Kontakt:

Re: Mueller i njihovi lageri?

Post Postao/la Arty »

Kad vidim koliko njemački muller ima izbora plače mi se od tuge :)
https://shop.mueller.de/spielwaren/alle ... e=list&p=1
zanima me dali bi mogli napravit narudžbu kod ovih naših za neke igre koje imaju vani.
Ali sam zato otkrio da uz njemački amazon na kojem su igre koje su jezično neovisne cijenom ok,
postoji i španjolski amazon na kojem su neke igre još povoljnije a dobar dio igara se može naći i na engleskom (pogledati u opis igre) za razliku od njemačkog amazona.
So many games, so little time
Odgovori

Natrag na “Razno”