Hearthstone turnir: Elder battlegrounds

Teme koje nemaju veze s igranjem, ali nas vesele
Sused
Reactions:
Postovi: 9
Pridružen/a: 25 lip 2012, 16:46
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Hearthstone turnir: Elder battlegrounds

Post Postao/la Sused »

OutlawPete pobijedio, ostao mu Hunter kojim mi je pobio sva 3 heroja... :D

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
Sovac
Reactions:
Postovi: 10
Pridružen/a: 09 tra 2013, 18:57
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 1 put

Re: Hearthstone turnir: Elder battlegrounds

Post Postao/la Sovac »

Evo MiniMorphy me zgazio na brzinu sa svojim warlockom. I nije ništa zgubio.
Avatar
Broloski
Reactions:
Postovi: 642
Pridružen/a: 25 kol 2011, 15:24
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 197 puta
Kontakt:

Re: Hearthstone turnir: Elder battlegrounds

Post Postao/la Broloski »

Tri informacije:
Prvo- nova runda:
MiniMorphy [SLH] vs. OutlawPete [HXX]
Sindaurion [L] vs. Damjan [M]

Drugo:
Pošto je ovo ipak polufinale morat ću vas tražiti lijepe opise partija. Generalna partija i par ključnih poteza. Bilo bi idealno ako bi mogli snimati, streamati ili zapisivati poteze no to je za extra bodove ;). Minimalan esejčić je mandatory! (Jebiga, nema spectating mode-a)

Treće:
Razmišljam cijelo vrijeme o ovom sistemu i došao sam do par caka koja će učiniti ovaj turnir još boljim. Naravno ne stajemo na ovom turniru, novi počinje sljedeći mjesec (recimo). Za sljedeći turnir pustite malo glas uokolo, a ja ću vjerojatno staviti obavijest i na neke internacionalne forume pa bi se dao složiti i recimo barem 16 men tournament.

P.S. Sretno u polufinalu!
Avatar
Data
Reactions:
Postovi: 23
Pridružen/a: 15 tra 2012, 19:50
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 6 puta

Re: Hearthstone turnir: Elder battlegrounds

Post Postao/la Data »

Damjan je igrao prvi, u kratkim crtama partija:

1) Leper gnome
1 ) Coin -> Flame imp, Voidwalker
2) Doomsayer
2) faca, hp - jer imam samo jednog abusive sergeanta, dakle samo potencijalno 6 damagea, i ništa od mortal coila :?
3) loothoarder
3) flame imp, shieldbearer, abusive sergeant
4) loothoarder, flame ubija abusivea
4) defender of argus taunta sve što je na stolu
5) loot u flame impa, novice engineer, fireblast flame impa (mrtav), loothoarder u shieldbearera
5) dark iron dwarf, oba miniona u facu
6) novice ubije voidwalkera i umre, coldlight oracle, secret (ice block, no nije bilo bitno na kraju)
6) knife juggler, dire wolf alpha, abusive sergeant, sve u facu, mage je na 5 hp-a, warlock na 14, a knife je ubio coldlightea

7) leeroy jenkins + frost nova - ključan, riskantno i poprilično genijalno odigrano. Samo jedan knife pogodi leeroya i on preživi, zato što je board bio prepun, warlock ne može odigrati ništa, Leeroy ga je tu zeznuo (a nema nijedan spell u ruci za ubiti leeroya ili ), dakle nema još argusa za tauntat se, ili spell za ubiti leeroya i nešto svoje.

7) hero power jer ne može ništa, spusti se na 12 healtha
8) frostbolt + ice lance i leeroy u facu za konačnih 13 damagea.

Dakle Damjan je pobjedio sa poprilično zanimljivom mageovskom kombinacijom.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Data za post (ukupno 2):
miljenkoBroloski
Avatar
miljenko
Reactions:
Postovi: 651
Pridružen/a: 22 lip 2011, 04:08
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 934 puta
 pohvaljen: 334 puta
Kontakt:

Re: Hearthstone turnir: Elder battlegrounds

Post Postao/la miljenko »

Kaj bude bilo šta od te partije?? Šta se čeka dečki??
McGregor
Reactions:
Postovi: 160
Pridružen/a: 03 svi 2012, 23:09
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 15 puta

Re: Hearthstone turnir: Elder battlegrounds

Post Postao/la McGregor »

miljenko je napisao/la:Kaj bude bilo šta od te partije?? Šta se čeka dečki??
HS se raspada i nikak da se ulovimo.
Avatar
Broloski
Reactions:
Postovi: 642
Pridružen/a: 25 kol 2011, 15:24
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 197 puta
Kontakt:

Re: Hearthstone turnir: Elder battlegrounds

Post Postao/la Broloski »

Pošto je stvarno prošlo pristojno vrijeme i iako je ovo casual turnir, dajem MiniMorphiju matchloss pa da se turnir može završiti.

Znači, finale:
OutlawPete [H] vs. Damjan [M]
McGregor
Reactions:
Postovi: 160
Pridružen/a: 03 svi 2012, 23:09
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 15 puta

Re: Hearthstone turnir: Elder battlegrounds

Post Postao/la McGregor »

I tako je završio prvi turnir.
Iskrene čestitke pobjedniku - Damjanu.

Ne sjećam se kompletnog redoslijeda, pa ću napisati ono važnije što sam zapamtio. Također se ispričavam jer slabo pamtim imena karata, u zadnje vrijeme ne igram baš puno.
Damjan je odigrao ''malu čarobnicu'' ,te sam ja odigrao beast companion u nadi da je pobrišem sa ploče slijedeći ili čak isti krug(u slučaju da mi dođe vepar,no nije došao) prije nego napravi štetu. To mi nije pošlo za rukom jer je za svega 3 mane bacio 6 damagea na mog 4/4 taunt. Kasnije sam je ušutkao sa sovom kojoj sam i dao +2/+2 tokom slijedećeg kruga.
Zatim se događaju stvari za koje kada malo promislim i nisam najsretniji sa svojoj reakcijom. Damjan uvodi 0-7 miniona koji uništava sve minione naredni krug,a ja ga napadam sa sovom 4-2 i 4-3 HoundMasterom. Krug nakon uvodi opet 0-7 miniona i 2 0-2 taunt. Kako bih spasio svoje minione, koristim obje Unleash the Hounds karte iz ruke,te dobijam 5 1-1 miniona - jednog manje zbog prenapućene ploče. Počistim sve, ostaju mi ''četvorke'' plus psi, ali Damjan dva kruga zaredom zaleđuje mi sve minione i napada u glavu sa onim čime može.
Tu se pojavljuje pomiješan osjećaj frustracije, nemoći i iščekivanje nečega jako lošega za što sam bio siguran da dolazi. ruga_se
Moj suparnik odigrava secret za koji sam s vremenom saznao da nije onaj koji kopira miniona, kao ni onaj koji daje 8 armor,te napada '' u lice'' kada je god moguće. Još jedan fireball, zadnji krug koji je bio totalno nepotreban jer se nisam mogao hilati, a ni pobijediti. Secret je bio Ice Block - When your hero takes fatal damage,prevent it and become Immune this turn.
Pyroblast je bio formalnost i moja karta za propast, te se razletih u milijun komadića koje još uvijek skupljam. :D
Ovi su korisnici zahvalili autoru McGregor za post (ukupno 2):
miljenkoBroloski
Avatar
Broloski
Reactions:
Postovi: 642
Pridružen/a: 25 kol 2011, 15:24
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 197 puta
Kontakt:

Re: Hearthstone turnir: Elder battlegrounds

Post Postao/la Broloski »

Eto ga momci!
Čestitke Damjanu koji je naš prvi pobjednik!

Nadam se da se ponovo vidimo u novim battlegroundsima negdje kroz peti mjesec. Do tada razmislite bi ste li htjeli da organiziramo i nagrade no onda bi se plačao upad (vjerojatno battlenet prepaid kupon ili tako nešto)
Smeghead
Reactions:
Postovi: 93
Pridružen/a: 21 pro 2012, 20:28
Ima zahvala: 16 puta
 pohvaljen: 14 puta
Kontakt:

Re: Hearthstone turnir: Elder battlegrounds

Post Postao/la Smeghead »

nisam bio tu 100 godina,radite turnire jos? ugl,javite za iduci
Odgovori

Natrag na “Razno”