Fantasy Flight - zadovoljstvo uslugom supporta

Teme koje nemaju veze s igranjem, ali nas vesele
Odgovori
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4964
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3581 put
 pohvaljen: 3675 puta
Kontakt:

Fantasy Flight - zadovoljstvo uslugom supporta

Post Postao/la sadistiko »

Čuj ovo...
Kako sam kupio polovnu igru, a i igralo se na Kampu gdje je pokoji token lako mogao završiti u pijesku ili samoj Kupi. Bilo je vjetra, bilo je djece, a i mi smo bili posvuda za vrijeme igre. Uglavnom, kako bilo, izgubilo se nekih 4 tokena od raznih rasa. Pošto se sprema veliki boj, a i pronašao sam jedan post na BGG-u gdje su tipovi pisali da su javili na support da su ili oštećene karte ili tokene dobili u polovnim igrama i FF im pošalje nove!
Ja to jednostavno nisam mogao vjerovati i reko', ajd baš da probam.
I tako, pošaljem ja sve fino objašnjeno, čak napišem da sam i kupio polovnu igru, poslikam tokene koji fale i sad je već prošlo možda i dva tjedna da mi se uopće nisu javili osim one automatske poruke da su primili zahtjev. Pomislio sam, to je to i ništa od ničega, po meni, ko mi je kriv što ne pazim i kupujem polovne igre, ali jutros stigne email bez ikakvih dodatnih pitanja i objašnjenja, nego samo status: shipped!!!
Ovo je stvarno za svaku pohvalu, ne mogu vjerovati da na svijetu ima još ljudi kojima stvarno izgleda čista zarada nije na prvom mjestu. Ovo je za svaku pohvalu i FF je u mom srcu narastao za 300%. :ljubav Još samo da tokeni stignu na vrijeme prije 24.11. kad imamo fight ;-)
slika
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8434
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1582 puta
 pohvaljen: 2357 puta
Kontakt:

Re: Fantasy Flight - zadovoljstvo uslugom supporta

Post Postao/la grof »

Lijepo!
Al, hoće inače izdavači slati "rezervne dijelove" jer se pomalo bore za tržište koje u odnosu na neke druge grane djelatnosti vezane uz igranje i nije tako razvikano, pa si ne mogu niti priušititi loš support. Dakle, tu baš igra ono: kupac je uvijek u pravu. :)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Vicko
Reactions:
Postovi: 549
Pridružen/a: 06 tra 2012, 23:30
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 312 puta
 pohvaljen: 73 puta
Kontakt:

Re: Fantasy Flight - zadovoljstvo uslugom supporta

Post Postao/la Vicko »

Eto, baš mi je drago to čuti. :)
Ja imam ista iskustva sa Queen Games-om, AEG-om i Z-man-om.
Poslali su mi dijelove koji su falili u igri samo tako. Zapravo, u Agricoli su mi tokeni bili loše punchani i vidio se bijeli karton na tokenima. Jako ružno, nepotrebno i bez veze. Pa poslah mail i oni mi pošalju nove punch boardove sa novim tokenima. :)
Avatar
buraz
Reactions:
Postovi: 1401
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 17:26
Lokacija: Dankovec :)
Ima zahvala: 403 puta
 pohvaljen: 114 puta
Kontakt:

Re: Fantasy Flight - zadovoljstvo uslugom supporta

Post Postao/la buraz »

Je.
I meni je FF slao one spajalice :-)
A i sa drugima imam pozitivna iskustva :-)

(Ovo sam napisao na svom smartfonu vozeći auto. ne pokušavajte to kod kuće!)
slika
Avatar
thegrey
Reactions:
Postovi: 381
Pridružen/a: 02 ožu 2011, 08:12
Ima zahvala: 78 puta
 pohvaljen: 204 puta

Re: Fantasy Flight - zadovoljstvo uslugom supporta

Post Postao/la thegrey »

Meni su ipak favorit ekipa iz GMT Gamesa, iako sam imao pozitivna iskustva i sa FFGom i sa Days of Wonder.

Što se FFG-a tiče, tamo je jako kvalitetno radila Thaadd Powell. Ekipa je toliko obožava da je pun BGG threadova o njoj, a čak su joj i posvetili Microbadge.
Ovi su korisnici zahvalili autoru thegrey za post:
Killa
Avatar
Krscho
Reactions:
Postovi: 122
Pridružen/a: 25 vel 2013, 16:46
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 15 puta
Kontakt:

Re: Fantasy Flight - zadovoljstvo uslugom supporta

Post Postao/la Krscho »

Ja imam s Cryptozoicom odlicno iskustvo isto. U igri koju kupio manual bio malo potrgan na jednoj tsranici, poslo im mail i shipali mi novi manual i promo karte koje se nemogu nigdje u europi nabaviti
PA JESAM LI JA JEDINI LUĐAK OVDJE KOJI JE SPREMAN TE SOTONE NAZVATI PRAVIM IMENOM??
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4964
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3581 put
 pohvaljen: 3675 puta
Kontakt:

Re: Fantasy Flight - zadovoljstvo uslugom supporta

Post Postao/la sadistiko »

Evo danas stigli tokeni iz FF-a, s 2 dana kašnjenja, ali ionako dotične rase nisu ni bile u igri u nedjelju pa nije bio neki problem.
slika
Avatar
Shich
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 3556
Pridružen/a: 12 stu 2012, 13:43
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1136 puta
 pohvaljen: 1541 put
Kontakt:

Re: Fantasy Flight - zadovoljstvo uslugom supporta

Post Postao/la Shich »

Fotografija0495.jpg
Stigle mi nove kocke za Ghost Stories. :D I 5 promo karti (da,znam da se mogu inače skinuti s njihove stranice) koje su me baš oduševile tako da sam morao pohvaliti Repos Production u krivoj temi.
baba
Reactions:
Postovi: 106
Pridružen/a: 23 kol 2011, 11:50
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 10 puta

Re: Fantasy Flight - zadovoljstvo uslugom supporta

Post Postao/la baba »

FF uredno šalje besplatno faulty komponente. Prije su čak radili "na povjerenje" (ja sam dobio krivo isprintani rulebook pa su mi poslali replacement samo na osnovu mail-a), a sad su ipak malo formalizirali stvar pa se mora ić preko one forme i priložiti slika, ali i dalje funkcionira odlično (zamjenska GoT ploča stigla u roku od desetak dana nakon prijave).

Usputbudirečeno, što se Agricole tiče, bio sam jednom dobio mail od Z-mana sa upitom kako sam zadovoljan narudžbom, poslao da sam superzadovoljan i da je sve stiglo ok samo eto kutija se lagano oštetila u transportu ali sitno pa nije bed.. za koji tjedan evo nove prazne kutije na pošti. :)
Odgovori

Natrag na “Razno”