Scream for me Sarajevo

Teme koje nemaju veze s igranjem, ali nas vesele
Odgovori
Avatar
Nuuq
Reactions:
Postovi: 1147
Pridružen/a: 22 srp 2013, 04:35
Ima zahvala: 681 put
 pohvaljen: 854 puta
Kontakt:

Re: Scream for me Sarajevo

Post Postao/la Nuuq »

Evo ga na piratebay.
Sada gledajte koliko hoćete. :)
Blu-Ray.
Samo, naravno, kupite ako vam se svidi :)
slika
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: Scream for me Sarajevo

Post Postao/la dlakar »

Već dugo nisam gledao nešto tako nabijeno emocijama. Zanimala me priča o koncertu legendarnog benda u Sarajevu ali nisam očekivao toliko toga u filmu. Život i snalaženje mladih u opkoljenom Sarajevu, putovanje i dolazak benda u grad, održavanja koncerta i koliko je to značilo svim sudionicima tog događaja. Sama priča, zanimljivi sugovornici i odličan izbor pjesama te ne mogu ostaviti ravnodušnim. Svaka čast!
Ovi su korisnici zahvalili autoru dlakar za post:
Nuuq
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Avatar
Nuuq
Reactions:
Postovi: 1147
Pridružen/a: 22 srp 2013, 04:35
Ima zahvala: 681 put
 pohvaljen: 854 puta
Kontakt:

Re: Scream for me Sarajevo

Post Postao/la Nuuq »

dlakar je napisao/la: 10 kol 2018, 23:24 Već dugo nisam gledao nešto tako nabijeno emocijama. Zanimala me priča o koncertu legendarnog benda u Sarajevu ali nisam očekivao toliko toga u filmu. Život i snalaženje mladih u opkoljenom Sarajevu, putovanje i dolazak benda u grad, održavanja koncerta i koliko je to značilo svim sudionicima tog događaja. Sama priča, zanimljivi sugovornici i odličan izbor pjesama te ne mogu ostaviti ravnodušnim. Svaka čast!
Hvala za komentar.
Neopisivo sam sretan sto film dobro komunicira sa svima.
Kaze jedna djevojka iz Japana "Ne znam jesam li vise plakala ili sam se vise smijala."
E to sam ja zelio sa filmom.
Nadam se da ce, barem malo, pomoci da se takvo nesto nikada nikome ne ponovi. Sto kaze sam Bruce na kraju, Never again.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Nuuq za post:
sadistiko
slika
Avatar
Satarash
Reactions:
Postovi: 334
Pridružen/a: 05 vel 2014, 14:24
Ima zahvala: 190 puta
 pohvaljen: 235 puta
Kontakt:

Re: Scream for me Sarajevo

Post Postao/la Satarash »

Znači, totalno nemam sreće s ovim tvojim filmom Nuuk. Sinoć se trebala održati projekcija u sklopu ljetnog kina, budući da se nije održala u kinu, kako sam već naveo, zbog tehničkih problema.
I naravno, dođem na projekciju, a ono kiša stane padati i opet ništa. :facepalm
Avatar
Nuuq
Reactions:
Postovi: 1147
Pridružen/a: 22 srp 2013, 04:35
Ima zahvala: 681 put
 pohvaljen: 854 puta
Kontakt:

Re: Scream for me Sarajevo

Post Postao/la Nuuq »

Satarash je napisao/la: 26 kol 2018, 21:13 Znači, totalno nemam sreće s ovim tvojim filmom Nuuk. Sinoć se trebala održati projekcija u sklopu ljetnog kina, budući da se nije održala u kinu, kako sam već naveo, zbog tehničkih problema.
I naravno, dođem na projekciju, a ono kiša stane padati i opet ništa. :facepalm
Ma skini sa neta u uzivaj :)
slika
Avatar
Satarash
Reactions:
Postovi: 334
Pridružen/a: 05 vel 2014, 14:24
Ima zahvala: 190 puta
 pohvaljen: 235 puta
Kontakt:

Re: Scream for me Sarajevo

Post Postao/la Satarash »

Evo konačno pogledao film prekjučer u ljetnom kinu i sinoć ga ponovo pogledao na terrariumu.
Znači pod teškim sam dojmom još uvijek. Film mi je odličan, preodličan. Toliko emocija. Odlično uklopljena glazba! Pa taj usrani rat kojeg sam i sam doživio, naravno ne u tolikom obujmu kao vi Sarajlije, ali bilo je i ovdje svega. Ti momci, otprilike mojih godina, što u filmu prepričavaju svoje doživljaje iz tog doba i koliko im je sve to značilo....nevjerojatno nešto.....oni posteri po zidovima njihovih soba (većinu sam ih i sam imao po zidovima svoje sobe, pa one longplejke maidena, pa te priče koliko im je Bruce u to doba značio, koliko nisu mogli vjerovati kad je napustio maidene (i sam sam gledao taj Headbangers ball specijal posvećen tom događaju), pa kako su uza sve redukcije struje pokušavali snimiti poneki Headbangers ball kako bi saznali što se događalo tada na svjetskoj sceni (mlađe generacije teško to mogu razumjeti, to je bilo doba bez interneta i protok informacija je bio dosta spor, ali informacije su kolale i stizale do ljudi usprkos svemu, čak i u gradu pod opsadom). Pa na kraju koliko nisu mogli vjerovati da će Bruce održati koncert baš tu, u njihovom gradu. Kao da sam gledao nekakvu sliku sebe iz toga doba. Potpuno isti način razmišljanja. Pa kad vidim te emocije onog momka, zaboravio sam mu ime, kad skoro zaplače prilikom drugog Bruceovog posjeta i grli ga....totalno ga shvaćam. Ma ne mogu ti ni opisati to.....emocije su zajebana stvar. Pa ona ženska kad govori da joj je ustvari najljepše doba bilo tada, za vrijeme rata. Slažem se s njom. Usprkos svim sranjima, bila je ta neka luda energija koja je tjerala ljude na svakakve lude i pozitivne stvari.
Film mi je u isto vrijeme i fascinantan, potresan, duhovit, ali prije svega jedna pozitivna priča o tome koliko je ljudima malo potrebno za sreću i nadu u teškim vremenima.
Svaka ti čast Jasenko!! Baš sam totalno oduševljen i pogledat ću ga ponovo više puta, siguran sam!
Nevjerojatan film. Preporuka svima!
Pogledajte ga ljudi, nećete požaliti!!
Ovi su korisnici zahvalili autoru Satarash za post (ukupno 2):
sadistikoNuuq
Avatar
Nuuq
Reactions:
Postovi: 1147
Pridružen/a: 22 srp 2013, 04:35
Ima zahvala: 681 put
 pohvaljen: 854 puta
Kontakt:

Re: Scream for me Sarajevo

Post Postao/la Nuuq »

Satarash je napisao/la: 01 ruj 2018, 20:56 Evo konačno pogledao film prekjučer u ljetnom kinu i sinoć ga ponovo pogledao na terrariumu.
Znači pod teškim sam dojmom još uvijek. Film mi je odličan, preodličan. Toliko emocija. Odlično uklopljena glazba! Pa taj usrani rat kojeg sam i sam doživio, naravno ne u tolikom obujmu kao vi Sarajlije, ali bilo je i ovdje svega. Ti momci, otprilike mojih godina, što u filmu prepričavaju svoje doživljaje iz tog doba i koliko im je sve to značilo....nevjerojatno nešto.....oni posteri po zidovima njihovih soba (većinu sam ih i sam imao po zidovima svoje sobe, pa one longplejke maidena, pa te priče koliko im je Bruce u to doba značio, koliko nisu mogli vjerovati kad je napustio maidene (i sam sam gledao taj Headbangers ball specijal posvećen tom događaju), pa kako su uza sve redukcije struje pokušavali snimiti poneki Headbangers ball kako bi saznali što se događalo tada na svjetskoj sceni (mlađe generacije teško to mogu razumjeti, to je bilo doba bez interneta i protok informacija je bio dosta spor, ali informacije su kolale i stizale do ljudi usprkos svemu, čak i u gradu pod opsadom). Pa na kraju koliko nisu mogli vjerovati da će Bruce održati koncert baš tu, u njihovom gradu. Kao da sam gledao nekakvu sliku sebe iz toga doba. Potpuno isti način razmišljanja. Pa kad vidim te emocije onog momka, zaboravio sam mu ime, kad skoro zaplače prilikom drugog Bruceovog posjeta i grli ga....totalno ga shvaćam. Ma ne mogu ti ni opisati to.....emocije su zajebana stvar. Pa ona ženska kad govori da joj je ustvari najljepše doba bilo tada, za vrijeme rata. Slažem se s njom. Usprkos svim sranjima, bila je ta neka luda energija koja je tjerala ljude na svakakve lude i pozitivne stvari.
Film mi je u isto vrijeme i fascinantan, potresan, duhovit, ali prije svega jedna pozitivna priča o tome koliko je ljudima malo potrebno za sreću i nadu u teškim vremenima.
Svaka ti čast Jasenko!! Baš sam totalno oduševljen i pogledat ću ga ponovo više puta, siguran sam!
Nevjerojatan film. Preporuka svima!
Pogledajte ga ljudi, nećete požaliti!!
Konačno :)
Hvala sto si gledao.
Koliko nam god Bruce pomaže u smislu gledanja filma, jer će svi fanovi gledati, toliko i odmaže jer većina misli da je to nekakav metal film.
A, realno, najmanje je o njemu :)
Hvala ti puno.
Ko bude gledao, pišite šta mislite.
Koga zanima gdje ima, torrent.
slika
Odgovori

Natrag na “Razno”