Želje i pozdravi ;-)

Ovdje šaljite svoje narudžbe i upite

Moderator/ica: sadistiko

Avatar
Antomon
Reactions:
Postovi: 1237
Pridružen/a: 04 tra 2014, 20:38
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 1184 puta
 pohvaljen: 920 puta
Kontakt:

Re: Želje i pozdravi ;-)

Post Postao/la Antomon »

Mislim da neće sve stati u kutiju od osnovne igre, dio KS kampanje su bili odvojeni inserti za osnovnu igru i ekspanziju.
Kutija ekspanzije je krcata do vrha komponentama kada se sve puncha.

slika
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Želje i pozdravi ;-)

Post Postao/la sadistiko »

uvijek postoji opcija podić poklopac za 2-3 cm i eto rješenja. Igrao jesam igru, ali nisam još dobio na izradu inserta jer imam dugovanja prema CGE-u, pa kad to odradim onda ide Hotel Austria na red
slika
Avatar
Damix
Reactions:
Postovi: 63
Pridružen/a: 04 sij 2021, 13:31
Ima zahvala: 41 put
 pohvaljen: 25 puta
Kontakt:

Re: Želje i pozdravi ;-)

Post Postao/la Damix »

A ovi card holderi za Nemesis?



Izgleda da se može koristiti s originalnim insertom kao zamjena za onaj dio gdje idu karte. Korisno je jer 2 od 3 holdera sadrže karte koje budu uz ploču kad se igra.





Ima za skinut STL file, ali ima non-commercial oznaku. Ako ne može u shop, možemo se dogovoriti..ili je moguće napraviti sličnu varijantu.
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Želje i pozdravi ;-)

Post Postao/la sadistiko »

Trenutno može neki private dogovor, al cifru mogu dati kad se vratim s mora, drugi tjedan
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post:
Damix
slika
Avatar
GospRaf0
Reactions:
Postovi: 8
Pridružen/a: 23 sij 2017, 00:07
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 2 puta
Kontakt:

Re: Želje i pozdravi ;-)

Post Postao/la GospRaf0 »

sadistiko je napisao/la: 02 kol 2021, 14:00 uvijek postoji opcija podić poklopac za 2-3 cm i eto rješenja. Igrao jesam igru, ali nisam još dobio na izradu inserta jer imam dugovanja prema CGE-u, pa kad to odradim onda ide Hotel Austria na red
Vidio sam da je izasao insert za osnovnu igru. Da li imate u planu neku kombinaciju sa exp?
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Želje i pozdravi ;-)

Post Postao/la sadistiko »

GospRaf0 je napisao/la: 17 stu 2021, 23:48
sadistiko je napisao/la: 02 kol 2021, 14:00 uvijek postoji opcija podić poklopac za 2-3 cm i eto rješenja. Igrao jesam igru, ali nisam još dobio na izradu inserta jer imam dugovanja prema CGE-u, pa kad to odradim onda ide Hotel Austria na red
Vidio sam da je izasao insert za osnovnu igru. Da li imate u planu neku kombinaciju sa exp?
Pozz GospRaf0,
nažalost još nije gotov taj koji bi držao i base game i expanziju.
Jako je na knap sve i ostavio sam to za neko kasnije vrijeme jer su me sad stisli sa svih strana, zapravo sam sam si to napravio.
Trenutno sam na izradi Concordia inserta/kutije za sve moguće od te igre, u dogovoru sa PD-Verlagom. Nakon toga ide na red The Belgian Beers Race, jer sam i njima obećao napraviti insert za njihovu igru. Nakon toga će vjerojatno ići jedna za Delicious Games, na kraju su se ipak javili i uspjeli smo se dogovoriti da ću i za njih raditi inserte. U međuvremenu su me tražili insert za Adrenaline, pa su mi iz CGE odmah poslali base game + sve živo i neživo. A imam i forumaša koji čekaju da između svega toga dođu na red. Mislim, slatke muke, samo treba to sve odraditi, a evo nam i Božića, pa se gomilaju i narudžbe za našu lokalnu proizvodnju raznih suvenira. U svakom slučaju, nije mi dosadno :-)
Ne vjerujem da ću ovaj insert za Grand Austria Hotel + exp napraviti prije proljeća. Jako mi je zadao glavobolje i uopće mi se ne vraća na njega. Osnovna igra ima lufta u kutiji, ali expanziju su natrpali do vrha a stavili malu kutijicu tako da je malo nezgodno.
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post:
GospRaf0
slika
Avatar
PsyBurn
Reactions:
Postovi: 95
Pridružen/a: 13 lip 2019, 07:07
Lokacija: Samobor
Ima zahvala: 177 puta
 pohvaljen: 98 puta
Kontakt:

Re: Želje i pozdravi ;-)

Post Postao/la PsyBurn »

znas da sam vjerni kupac, pa teskog srca moram reci da ne shvacam zasto nemas neki standardni LCG insert :D ?
zar stvarno moram izvana uzimat?
slika
Avatar
Noghri
Reactions:
Postovi: 566
Pridružen/a: 29 srp 2014, 14:35
Ima zahvala: 217 puta
 pohvaljen: 211 puta
Kontakt:

Re: Želje i pozdravi ;-)

Post Postao/la Noghri »

PsyBurn je napisao/la: 04 pro 2021, 09:30 znas da sam vjerni kupac, pa teskog srca moram reci da ne shvacam zasto nemas neki standardni LCG insert :D ?
zar stvarno moram izvana uzimat?
S ovim se slazem, ja bih recimo uzeo big box za Marvel Champions i Aeon's End. Da stanu dvije takve kutije u kallax jedna na drugu.
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Želje i pozdravi ;-)

Post Postao/la sadistiko »

PsyBurn je napisao/la: 04 pro 2021, 09:30 znas da sam vjerni kupac, pa teskog srca moram reci da ne shvacam zasto nemas neki standardni LCG insert :D ?
zar stvarno moram izvana uzimat?
Pa daj mi neki primjer kako to treba izgledati i koliko veliko i ja napravim, mada trenutno sam full pretrpan pa ne mogu u sljedeća dva mjeseca ništa obećati. Sorry.
Noghri je napisao/la: 04 pro 2021, 19:13 PsyBurn je napisao/la: ↑04 pro 2021, 09:30
znas da sam vjerni kupac, pa teskog srca moram reci da ne shvacam zasto nemas neki standardni LCG insert ?
zar stvarno moram izvana uzimat?
S ovim se slazem, ja bih recimo uzeo big box za Marvel Champions i Aeon's End. Da stanu dvije takve kutije u kallax jedna na drugu.
Eh, to je već zahtjevnije bojim se
slika
Avatar
Noghri
Reactions:
Postovi: 566
Pridružen/a: 29 srp 2014, 14:35
Ima zahvala: 217 puta
 pohvaljen: 211 puta
Kontakt:

Re: Želje i pozdravi ;-)

Post Postao/la Noghri »

Mozda je onda vrijeme da si napokon upogonim laser cutter i poigram se s tim malo 🤣
Odgovori

Natrag na “Upiti za nabavku”