Essen 2021

InMyBox, Izrada overlaya i inserata za igre, 3d print minijatura i dodataka za igre.

Moderator/ica: sadistiko

Odgovori
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4959
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3577 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Essen 2021

Post Postao/la sadistiko »

InMyBox je krenuo s pripremom za ovu godinu. Kako je od drugog dana ova godina za firmu (pusti sad što je pol grada razoreno, to je bilo prošle godine :D ) krenulo stvarno kao da je netko okrenuo novi list papira, Dam Dam i ja smo odlučni ići ove godine za Essen sa štandom. Obrasci se popunjavaju, prijavljuje se za sufinanciranje kao i 2019. pa će valjda biti i pripomoć od države. Ovaj puta ćemo opet trebati volontera, ali ovaj puta će biti malo drugačije politike. Uglavnom, put će sigurno biti plaćen od moje strane (prošli puta smo imali pizdariju oko viška igara u autu, tako da to ovaj puta neće biti opcija, ovaj puta, prvo naše stvari idu u auto, a onda ostatak, a što ne stane, šaljite poštom), smještaj ćemo vidjeti s obzirom kako prođem na projektima. Ako kapne nešto onda plaćam i smještaj. Više detalja kad se više bude znalo. Ni oni sami još nisu sigurni kako će se razvijati ovo s Koronom pošto se opet javljaju novi sojevi.
slika
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4959
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3577 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Essen 2021

Post Postao/la sadistiko »

Danas sam uplatio prvi dio za štand i lagano moramo pronaći smještaj, ali to ne možemo dok ne znamo koliko nas je. Evo ponovo postavljam pitanje ima li zainteresiranih ići s nama? Za sad idemo Dam Dam i ja.
Politika puta je kako sam gore napisao. Put je plaćen, smještaj i hranu plaćate sami. Prošle godine smo bili u Bochumu u hostelu i bilo nam je baš ok. Imali smo svoju sobu, svoju kupaonu, i dobili smo još i neki popust. Dužni ste odradit od 4 dana pola tog vremena na štandu, naravno, ne sve u komadu nego po dogovoru. Nije to neki posao, ali eto, netko ne voli bit trgovac. Dobijete i "plaću" od €100 vrijednosti u insertima ili što vam već paše iz moje ponude.
Bilo bi nam ok da dobijemo bar jednog radi vožnje, a i malo je tlaka provest sva 4 dana za štandom non stop. Kad bi nas bilo 3 ili 4 već bi bilo puno lakše. Uvijek smo bar dvojica na štandu.
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post:
_Kex_
slika
Odgovori

Natrag na “InMyBox”