Pripomoć InMyBox-u

InMyBox, Izrada overlaya i inserata za igre, 3d print minijatura i dodataka za igre.

Moderator/ica: sadistiko

Odgovori
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Pripomoć InMyBox-u

Post Postao/la sadistiko »

Svi ste čuli da mi je kuća ok, pa i radiona je dobro prošla osim jedne štrafte po zidu koja ne bi trebala biti važna.
Strojevi su svi uglavnom ok, 3d printere nisam još palio jer im sigurno ne bi dobro došlo da se drmaju dok rade. Ali vjerujem da je sve ok.
Imam drugi problem. Laser bi trebao na punjenje, a to je stvarno velika cifra od kojih 20 000 kn.
Ja ne tražim donacije, jer ima drugih kojima će donacije trebati da si obnove kuće, ali ako želite pripomoći, možete to na način da uzmete nešto iz mog shopa čega još ima na lageru. Problem je što laser još uvijek odrađuje ali trajanje dok uredno reže je jako kratko i sad se svelo na samo pol sata, dok je inače taj stroj namijenjen da radi cijeli dan bez prestanka. Tako da sad mogu raditi pola sata stvarnog rezanja na laseru u svakih 3-4 sata dok se stroj ohladi ili što već dok ponovo krene rezati. Nećete mi pomoći ako trebam nešto novo rezati jer i ovako ne stižem odraditi narudžbe koje su me, fala bogu, ove godine krenule obasipati. Barem neko svijetlo na kraju tunela.
Eto, svaka kuna će vjerojatno pripomoći.
Ne volim molit za pomoć, ali bojim se da će biti još gore ako stroj skroz stane, a ne uspijem popraviti glavu lasera.
Nadam se da mi nećete zamjeriti.
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post (ukupno 7):
PsyBurnmadoDarkDefenderPapaverNoghridadoneoch
slika
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 878
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 836 puta
 pohvaljen: 972 puta
Kontakt:

Re: Pripomoć InMyBox-u

Post Postao/la Mago de Umago »

Bok!

Gdje se moze taj shop naci?

EDIT: zanemari, mislim da sam skuzio. :D Bacit cu oko.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Mago de Umago za post:
sadistiko
slika
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2277
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1179 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: Pripomoć InMyBox-u

Post Postao/la mado »

sadistiko je napisao/la: 18 sij 2021, 09:29 Laser bi trebao na punjenje, a to je stvarno velika cifra od kojih 20 000 kn.
Skupu rakiju za punjenje to troši taj tvoj laser :lol:
To je punjenje za hlađenje lasera? Tekući helij ili dušik ili tako nešto? szbunjen Ako ti se da, daj fotkaj laser u akciji, jer osim lasera u SF filmovima, mislim da većina nas nije vidjela tako nešto. Zamišljamo da lightsabreom sve režeš ručno ili da ko Enterprise reže :geek:

https://inmybox.eu/webshop/
Evo narudžba je pala, nije hitno za isporuku. :thumbs
Ovi su korisnici zahvalili autoru mado za post:
sadistiko
Avatar
ray
Reactions:
Postovi: 171
Pridružen/a: 29 vel 2020, 17:32
Ima zahvala: 51 put
 pohvaljen: 286 puta

Re: Pripomoć InMyBox-u

Post Postao/la ray »

Da li Lancashire insert kompatibilan sa Birmingham?

Btw. U Description-u link na igru ti vodi na Maracaibo, umjesto B:L.
Ovi su korisnici zahvalili autoru ray za post:
sadistiko
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Pripomoć InMyBox-u

Post Postao/la sadistiko »

ray je napisao/la: 18 sij 2021, 12:40 Da li Lancashire insert kompatibilan sa Birmingham?

Btw. U Description-u link na igru ti vodi na Maracaibo, umjesto B:L.
Hvala za info, budem ispravio.
Insert za Birmingham još nije gotov, nisu kompatibilni. Ali u planu je na listi čekanja.
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post:
ray
slika
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Pripomoć InMyBox-u

Post Postao/la sadistiko »

I da, skroz sam zaboravio zahvaliti svima koji su jučer u roku par minuta i do kraja dana uzeli nešto iz web shopa!
HVALA LJUDI!
Uspio sam naći dobru dušu koja će mi posuditi novce da odradim servis. Pa ću mu polako vraćati ili ako uspijem upast u fond koji će davati obrtnicima koji su imali štetu, ovo se može također prikazati kao šteta nastala od potresa. Nadam se da će to proći pa da onda mogu bez problema vratit posuđene pare.
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post (ukupno 3):
PsyBurnpriroda15grof
slika
Odgovori

Natrag na “InMyBox”