Terraforming Mars

InMyBox, Izrada overlaya i inserata za igre, 3d print minijatura i dodataka za igre.

Moderator/ica: sadistiko

Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4963
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3579 puta
 pohvaljen: 3669 puta
Kontakt:

Terraforming Mars

Post Postao/la sadistiko »

Evo, napokon je gotov i Terraforming Mars insert koji podržava sve, ikad objavljene, ekspanzije za igru.

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

Kao što se može vidjeti, ipak nije sve stalo u originalnu kutiju, ali to što je poklopac malo podignut mislim da je još uvijek bolje nego imati 4 odvojene kutije za igru. Baš zato sam tražio ako bi mogao naći kakvo jeftino rješenje za neke gumice koje bi odmah prodavao uz ovaj insert kako se kutija ne bi otvarala ako se postavi okomito.
Cijena je 300kn
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post (ukupno 3):
Noghrijuri006kockica
slika
Avatar
Gordan
Reactions:
Postovi: 852
Pridružen/a: 22 tra 2011, 15:04
Lokacija: Split
Ima zahvala: 352 puta
 pohvaljen: 703 puta
Kontakt:

Re: Terraforming Mars

Post Postao/la Gordan »

Sve karte sleevane? Obični ili službeni sleeves?

Btw šta nisi odma i kutiju napravio? :D
I reče Jahve Drakuli: "Nećeš, razbojniče!" (©WinkDickerson)
slika
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4963
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3579 puta
 pohvaljen: 3669 puta
Kontakt:

Re: Terraforming Mars

Post Postao/la sadistiko »

To je pitanje za @kockica, on mi je usptupio igru pa ne znam, ali radio sam standardne držače kako inače radim za sve igre pa vjerujem da vrijedi za bilo koje sleevove.
A što se tiče drugog pitanja, išao sam na što jeftiniju varijantu, pošto je već i ovako dosta skup sam insert, a poučen Scythe BBB kutijom, uložio sam puno truda u nju, ali se financijski nije vratilo, prodaja ne ide, tako da sam odustao od BBB kutije za Mars.
slika
Avatar
Gordan
Reactions:
Postovi: 852
Pridružen/a: 22 tra 2011, 15:04
Lokacija: Split
Ima zahvala: 352 puta
 pohvaljen: 703 puta
Kontakt:

Re: Terraforming Mars

Post Postao/la Gordan »

Ovi službeni su deblji od standardnih (mislim da je zato jer je na njih lijepljena pozadina) šta na ovaj broj kartica dosta dodaje na volumenu. Imam Folded Space-ov insert i u njega bi mi nekako stale sve ekspanzije da sam ostao na običnim sleevovima, al ovako imam viška. Naravno, tvoji dual layer player boardovi moraju ić odvojeno u svakoj opciji. :)
I reče Jahve Drakuli: "Nećeš, razbojniče!" (©WinkDickerson)
slika
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Terraforming Mars

Post Postao/la kockica »

Mayday premium.

EDIT (dopuna):

Provjerio, ovi koje imam imaju 90 mikrona.

Evo što kažu za kurtone od Fryxgames

FryxGames: "The sleeves are 100 microns on the clear side and 110 microns on the back, so they would qualify as Premium Protection. Thanks for offering this table of definitions "

Generalno, zadovoljan sam insertom, @sadistiko je ispunio većinu mojih želja a neke i jako dobro unaprijedio (primjerice lobi za Turmoil ekspanziju), a vrijeme za setup i spremanje će sada biti daleko kraće i ugodnije.

Jedine kratke zamjerke:
1. ovo je čisto picajzlasto: kutija za markere, imalo bi smisla da flote i kockice za kolonije stoje u pregradicama jedni do drugih (to ću sam prebaciti :D ).

2. kutijice za igrače, bilo bi zgodnije da možeš tijekom igre izvlačiti iz samih kutijica.

Što se tiče BBB Scythe, otvoreno ću reći, vidio i izvedba mi se jako svidjela, ali jbg, originalne kutije od Scythea su mi prava umjetnička djela i tak mi dobro stoje na policama pa radije njih držim čak i nauštrb funkcionalnosti. Realno, slabiji interes za BBB je i zbog toga jer postoje Legendary box (koji zadržava umjetnost prijašnjih kutija) i insert za isti, sve zajedno na Philibertu za nekih 80 eura. Mislim da sadistiko zaista ne bi treba trošiti vrijeme na osmišljavanje novih kutija. I tako s obzirom na ostale igre koje držim na polici, nekakav BBB Mars bi mi previše stršao a sa ovim insertom nemam s tim problema i pride poboljšana funkcionalnost.

No sve u svemu, najvažnije, moja žena je odobrila :lol:
Zadnja izmjena: kockica, dana/u 21 vel 2020, 07:52, ukupno mijenjano 2 puta.
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4963
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3579 puta
 pohvaljen: 3669 puta
Kontakt:

Re: Terraforming Mars

Post Postao/la sadistiko »

Ne znam koliko si dobro vidio, ali ostaje dosta puno mjesta u Projektima i Korporacijama, gdje mislim da bi moglo doći do problema s debljinom. Kako god bilo, kad budemo u Splitu možeš donesti svoju kopiju igre i isprobati u živo ;-)
slika
Avatar
Gordan
Reactions:
Postovi: 852
Pridružen/a: 22 tra 2011, 15:04
Lokacija: Split
Ima zahvala: 352 puta
 pohvaljen: 703 puta
Kontakt:

Re: Terraforming Mars

Post Postao/la Gordan »

kockica je napisao/la: 20 vel 2020, 22:48 Mayday premium.

EDIT (dopuna):

Provjerio, ovi koje imam imaju 90 mikrona.

Evo što kažu za kurtone od Fryxgames

FryxGames: "The sleeves are 100 microns on the clear side and 110 microns on the back, so they would qualify as Premium Protection. Thanks for offering this table of definitions "
Premium moje dupe! Imaju toliko mikrona jer su na njih nalijepljene ove slike. Šta znači da kad miješaš karte (a bome se ima šta miješat), to se sve počne odljepljivat.
No sve u svemu, najvažnije, moja žena je odobrila :lol:
:D
Ovi su korisnici zahvalili autoru Gordan za post:
T0mo
I reče Jahve Drakuli: "Nećeš, razbojniče!" (©WinkDickerson)
slika
Avatar
Gordan
Reactions:
Postovi: 852
Pridružen/a: 22 tra 2011, 15:04
Lokacija: Split
Ima zahvala: 352 puta
 pohvaljen: 703 puta
Kontakt:

Re: Terraforming Mars

Post Postao/la Gordan »

sadistiko je napisao/la: 20 vel 2020, 23:20 Ne znam koliko si dobro vidio, ali ostaje dosta puno mjesta u Projektima i Korporacijama, gdje mislim da bi moglo doći do problema s debljinom. Kako god bilo, kad budemo u Splitu možeš donesti svoju kopiju igre i isprobati u živo ;-)
Kako stvari stoje, kad ti budeš u ST, ja neću. Al izmjerim debljinu špilova pa mi javiš stane li.
I reče Jahve Drakuli: "Nećeš, razbojniče!" (©WinkDickerson)
slika
Avatar
Gordan
Reactions:
Postovi: 852
Pridružen/a: 22 tra 2011, 15:04
Lokacija: Split
Ima zahvala: 352 puta
 pohvaljen: 703 puta
Kontakt:

Re: Terraforming Mars

Post Postao/la Gordan »

projekti nešto preko 18cm
korporacije 2.5 cm
prelude 2.3 cm
globalni eventi 1.9 cm
I reče Jahve Drakuli: "Nećeš, razbojniče!" (©WinkDickerson)
slika
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4963
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3579 puta
 pohvaljen: 3669 puta
Kontakt:

Re: Terraforming Mars

Post Postao/la sadistiko »

Ovako stvari stoje:
Holder za Projekte: 4 x 63,8mm = oko = 25cm (u četiri špila)
Korporacije: 34,6mm = 3,4cm
Prelude: 2,1cm
Eventi: 2,3cm

E sad, da sam znao za takvo nešto možda sam mogao zamijeniti ovo dvoje zadnjih, ali nije ni to toliko veliki problem. Mislim da su kompatibilni podovi sa bokovima pa se da zamijeniti podove ova zadnja dva i onda imaš dovoljno mjesta.
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post:
Gordan
slika
Odgovori

Natrag na “InMyBox”