Scythe BIG BAD BOX

InMyBox, Izrada overlaya i inserata za igre, 3d print minijatura i dodataka za igre.

Moderator/ica: sadistiko

Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4959
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3577 puta
 pohvaljen: 3667 puta
Kontakt:

Scythe BIG BAD BOX

Post Postao/la sadistiko »

Jučer nakon nekih dva tjedna kako nisam uspjevao uopće uhvatiti pod ruke moj rad na Scythe insertu naiđem na jednu neugodnu situaciju. Iz nekog razloga ostao sam bez gotovo svega što sam napravio na Scythe insertu. Ako vam se ne da čitati o mom kukanju, ono što sam zapravo htio objaviti kreće u drugom odlomku. Ne mogu vjerovati da nisam snimio (jer od prije imam naviku snimati svakih par minuta kad radim nešto važno), a jedino što mi pada na pamet da sam ostavio insert otvoren u nesnimljenom programu preko noći i da se dogodila nadogradnja sustava i da sam na taj način ostao bez svega. Kako dobrih 2 tjedna nisam uopće otvarao datoteku valjda ni crash sustav programa nije odradio kako treba. Bilo, kako bilo, poludio sam sinoć i ostao za kaznu do pol 3 za kompom dok nisam upucao skoro pa sve dijelove koji su idu u insert. To je tek rani nacrt i posao pripreme tek predstoji, ali to je najbitniji dio (osmisliti gdje što ide u kutiji).

Ono što sam htio objaviti je da sve iz svih ekspanzija i promoi ne stane niti u Legendary Box. Ili ako i stane, stane tako da sve nagruvaš u vrećicama kao i do sada što je neprihvatljivo, tako da ću morati odustati od tog formata inserta. Ono što me još zabrinjava je nepotrebno zauzimanje prostora s kutijom od Fenrisa koju sam odlučio cijelu utrpati u BIG BAD BOX jer su unutra skriveni dijelovi, a netko će možda i nakon prođene kampanje vratiti sve unutra pa ići još jednom. Ti dijelovi bi se svakako mogli kvalitetnije spremiti u kutije koje sam također pripremio za te dijelove iz Fenrisa. Tu se još nećkam što i kako, pa bi mi svakako dobro došao neki feedback od vas.

Druga stvar koja me muči, jer oblik te nove BIG BAD BOX kutije. Prvo sam planirao napraviti oblik Legendary Boxa, ali kako to sad nije moguće razmišljam si napraviti neki potpuno drugi izgled kutije gdje će mi biti lakše posložiti sve kutije koje dolaze uz ovaj paket. Eto i tu bi volio čuti razmišljanja. Uključite se u raspravu, a ako mi se što svidi i pojednostavi priču to bih mogao iskoristiti tako da nova kutija bude što više user frendly.
slika
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Scythe BIG BAD BOX

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Kako je krenulo sa Scytheom i đinđama koje se mogu nabaviti za nj, čini mi se da bi trebao odustati od boxa i napraviti ormarić. Komad namještaja. :D Šalu na stranu, za ekstra okorjele fanove, poput mene, viseći ormarić koji fino otvoriš kao da tražiš najdražu šalicu za kavu i samo vadiš van.

Oke, očito nije bila šala na stranu. ;) Mislim da bismo se morali pomiriti s činjenicom da će ta kutija biti stvarno izložbeni primjerak i da ekipa jednostavno mora doći do tebe ako želite igrati Scythe inače ćeš morati zvati cigane s pale da ti presele box. :) Oke, ajd sad šalu na stranu, meni se jako sviđa ideja da Fenris ostane skriven kako je i zamišljeno jer ako i prođem kampanju s jednom osobom, možda bih htio s drugima isto pa im ne bih htio spoilati.

Konkretno sad smo stigli do 4. epizode, nismo još krenuli i moram staviti box C tamo, blizu, jelte... i to je baš uzbudljivo i sigurno bi bilo uzbudljivo i opet vidjeti druge ljude kako znatiželjno gledaju u taj box, a ne da moraš skrivati pod maramicom ili u kutiji od Domaćice štogod da jest u boxu C. Ako taj box ne bude kartonski nego fini drveni tim bolje, ali da, bilo bi dobro da je forma zadržana.

No po mom mišljenju kutije u Fenrisu su prevelike, npr box A je mnogo nepotrebno prevelik za ono što je unutra. Vjerujem da je tako i s ostalim boxovima, otvorio sam još samo B i također, može biti duplo manji. Tako da, ako kreneš u tom smjeru dam se kladit da ćeš reducirati volumen za 50% i da na kraju neće ispasti grozno.

(da, btw, nabavio sam Fenris u međuvremenu, a i naručio sam omraženi modular board :P)
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4959
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3577 puta
 pohvaljen: 3667 puta
Kontakt:

Re: Scythe BIG BAD BOX

Post Postao/la sadistiko »

Gdje si naručio modular board???
slika
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Scythe BIG BAD BOX

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Direkt kod big bossa himself, imali su kratak period za preorder i danas-sutra bi mi trebalo biti shippano.
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4959
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3577 puta
 pohvaljen: 3667 puta
Kontakt:

Re: Scythe BIG BAD BOX

Post Postao/la sadistiko »

Razmišljam i o tome, bi li bilo pametno sad pokrenuti crowdfunding kampanju pa kroz nju izpolirati izgled kutije uz pomoć svih koji bi podržali projekt. Što mislite?
slika
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Scythe BIG BAD BOX

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Ne znam koji su ti rizici, ali ono, ako ih nema, why not :D
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4959
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3577 puta
 pohvaljen: 3667 puta
Kontakt:

Re: Scythe BIG BAD BOX

Post Postao/la sadistiko »

Ma sad mi je jako potreban feedback, radi toga najviše.
slika
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4959
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3577 puta
 pohvaljen: 3667 puta
Kontakt:

Re: Scythe BIG BAD BOX

Post Postao/la sadistiko »

slika

Evo napokon prvi fizički rezultati za Scythe.
Ovako će izgledati kutija za igrača, samo što još moraju ići spužvice na dijelu gdje su lik i mehovi.
slika
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4959
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3577 puta
 pohvaljen: 3667 puta
Kontakt:

Re: Scythe BIG BAD BOX

Post Postao/la sadistiko »

slika
slika
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Scythe BIG BAD BOX

Post Postao/la kockica »

sadistiko je napisao/la: 05 ruj 2019, 17:29 slika

Evo napokon prvi fizički rezultati za Scythe.
Ovako će izgledati kutija za igrača, samo što još moraju ići spužvice na dijelu gdje su lik i mehovi.
Jesi probao vidjeti bi li mehovi sjeli postoljem i neke rupe ili na "tračnice" po strani?
Odgovori

Natrag na “InMyBox”