Custom meeple

InMyBox, Izrada overlaya i inserata za igre, 3d print minijatura i dodataka za igre.

Moderator/ica: sadistiko

Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3665 puta
Kontakt:

Re: Custom meeple

Post Postao/la sadistiko »

Onda sam ja tebe ipak krivo razumio, ja sam skužio da se radi o nekom turn order dijelu na kojem se određuje pomoću tokena ko je prvi po redu, a to se da skidati s postolja i mijenjati
slika
Avatar
Nuuq
Reactions:
Postovi: 1147
Pridružen/a: 22 srp 2013, 04:35
Ima zahvala: 681 put
 pohvaljen: 854 puta
Kontakt:

Re: Custom meeple

Post Postao/la Nuuq »

Napravi kutijice za resurse u obliku meepla. To je jako korisno, a eto može biti i interesantno. Posebno od plexija jer je bitno da se vidi kroz kutiju.
Ja bi to kupio, par komada.
slika
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3665 puta
Kontakt:

Re: Custom meeple

Post Postao/la sadistiko »

hmm, prekomplicirano za izradu.
Vi odošte u krivom smjeru.
Ja pitao za izgled meeplova, a ono sve nešto drugo, zar nema interesa za custom meeplove ili je to samo slučaj za HR?
slika
gogo666
Reactions:
Postovi: 323
Pridružen/a: 19 vel 2018, 17:58
Ima zahvala: 16 puta
 pohvaljen: 234 puta

Re: Custom meeple

Post Postao/la gogo666 »

a mos ove klasicne - agricola (za staru verziju i/ili za upgrade nove verzije - roze svinje, konji/krave da budu razlicite, povrce da nije bundeva...omzda 1st player drveni token u obliku pjetla il nesto?), Caverna (meeplovi za workere), Lords of Waterdeep (DnDeeples - e to bi ti mogao biti hit, jer ih nema u europi), Istanbul (workeri, 1st player, caravan), Pandemic...

mozda neke setove - obitelj (mama, tata, djeca), policija (par razlicitih policajaca, lopov), vojska, seljaci, zivotinje, voce/povrce,
i to sve naravno u 10tak razliticih boja
Ovi su korisnici zahvalili autoru gogo666 za post:
sadistiko
slika
Odgovori

Natrag na “InMyBox”