Spirit 2

InMyBox, Izrada overlaya i inserata za igre, 3d print minijatura i dodataka za igre.

Moderator/ica: sadistiko

Odgovori
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Spirit 2

Post Postao/la sadistiko »

Novi insert koji drži sve expanzije i promoe u jednoj kutiji

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post (ukupno 2):
Mago de UmagoPapaver
slika
Avatar
Noghri
Reactions:
Postovi: 566
Pridružen/a: 29 srp 2014, 14:35
Ima zahvala: 217 puta
 pohvaljen: 211 puta
Kontakt:

Re: Spirit 2

Post Postao/la Noghri »

Imas mozda neki upgrade kit samo za Jagged Earth za one koji imaju v2 insert?
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Spirit 2

Post Postao/la sadistiko »

Nemoguće, ovdje je išao potpuno novi dizajn jer nema šanse da sve stane u kutiju pa je i poklopac malo podignut.
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post:
Noghri
slika
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Spirit 2

Post Postao/la kockica »

Dobro izvedeno, baš mi je bila gnjavaza sa pripremom i spremanjem u dvije kutije.

Lijepo dostupni boxovi sa resursima kao i spremnik za kartice s kojima se stalno igra. Možda da je mrvu čvršće zatvaranje invader boxa ( gdje su lijepo spremljeni svi žetoni koji se tiču osvajača), ali sve u svemu jako zadovoljan, pogotovo što je milijun dijelova u igri.
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 547
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 281 put
 pohvaljen: 398 puta
Kontakt:

Re: Spirit 2

Post Postao/la kovacu »

Moje misljenje je da se prostor mogao jos bolje iskoristit.
Ja sam u svoju base kutiju naguro sve osim BnC i kutija mi je perfektno zatvorena. Sto znaci da trebam na ovaj dizajn koji sam ja koristio dodat jos xx karata, 2 spirita i pokoje tokene i to je to.
Da bi se to postiglo sa ovakvim drvenim insertom, mislim da stranice tih komponenti moraju bit tanje.
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Spirit 2

Post Postao/la sadistiko »

@kovacu ako mi nađeš tanju šperploču po normalnoj cijeni, vodim te na more na 10 dana. Ja sam uveo da sve moje kutije imaju poklopce, i tu se izgubi dosta prostora. Debljina šperploče je 3,4 mm i u RH nisam našao tanju, a da je dovoljno kvalitetna. Imam jednu 3,1 mm za nabavit ali nije toliko dobra kao ova 3,4.
@kockica i mislio sam da ćeš prigovoriti na to, tako da će sve iduće biti takve da će blight biti sa energy tokenima. budem ti jednom donio te dvije kutijice pa si zamijeniš.
slika
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Spirit 2

Post Postao/la kockica »

Stvarno ne znam ali meni su dvije kutije bile vrlo solidno popunjene sa baznom igrom + 2 ekspanzije +2 promo paketa. Najvise prostora kradu upravo spirit paneli plus otoci. Za vježbu sam samo naslaga sve komponente jednu na drugu i solidno su išle uvis bez ikakvoga inserta. Uostalom pogledati samo insert od token brokena.

Sadistiko, mislim da se nismo skuzili, mislio sa na zatvaranje onog boxa položenog okomito, ne na razdvajanje resursa.
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Spirit 2

Post Postao/la sadistiko »

ma da, kužim ja tebe, ali taj se zatvara vrlo na knap jer je prepun dijelova, a širi jednostavno ne može biti radi ostalih dijelova koji moraju biti točno tih dimenzija da stanu unutra. To sam namjerno tako bio napravio kako bi bilo više tematski da su u istoj kutiji stvari koje se tiču explorera, ali eto ipak je malo pretrpano i ako nisi sve idealno složio unutra malo teže se zatvara.
slika
Odgovori

Natrag na “InMyBox”