Tabletop Simulator

Mjesto za informacije i raspravu o digitalnim verzijama društvenih igara
Avatar
thegrey
Reactions:
Postovi: 381
Pridružen/a: 02 ožu 2011, 08:12
Ima zahvala: 78 puta
 pohvaljen: 204 puta

Re: Tabletop Simulator

Post Postao/la thegrey »

I ako se ne varam, na Steamu bi trebao postojati refund ako igraš igricu manje od nekoliko sati (2h ili 4h?) pa uvijek možeš i tu opciju iskoristiti. Instaliraš TTS, probaš WotR i ako ti je prekompleksno, napraviš refund.
Ovi su korisnici zahvalili autoru thegrey za post:
mado
Stips
Reactions:
Postovi: 954
Pridružen/a: 09 kol 2011, 15:34
Ima zahvala: 588 puta
 pohvaljen: 577 puta

Re: Tabletop Simulator

Post Postao/la Stips »

Spomenuo sam pod temom online turnir u RftG, pa spominjem i ovdje:
na TTS ima i Race for the Galaxy.

Ma ludnica je TTS. Kako reče Nuuq, nema što nisam našao.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Stips za post (ukupno 2):
madozreenco
Avatar
Bolindus
Reactions:
Postovi: 561
Pridružen/a: 12 svi 2014, 21:41
Lokacija: Varazdin
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 410 puta
Kontakt:

Re: Tabletop Simulator

Post Postao/la Bolindus »

Evo da se i ja pridruzim pohvalama, posto je sad na akciji sam kupio, i kakva je situacija trenutno, reko ajde da probam, prijatelj mi je pokazao descent 2, i too many bones cemo probat, uglavnom cudo.
Kad se navikne na shortcute ide stvarno brzo, karte kocke sve funkcionira super.
Eto descent ima puno kompoinenti, a probal sam i gloomhaven sve je super slozeno, znaci idu kompleksne igre bez beda.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Bolindus za post (ukupno 3):
sadistikomadozreenco
Avatar
zreenco
Reactions:
Postovi: 19
Pridružen/a: 16 kol 2017, 08:48
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 2 puta
Kontakt:

Re: Tabletop Simulator

Post Postao/la zreenco »

thegrey je napisao/la: 06 tra 2020, 15:29
mado je napisao/la: 06 tra 2020, 14:12 https://store.steampowered.com/app/2861 ... Simulator/

TS je na sniženju još danas i sutra s 20 na 10 eura pa me svrbi malo iskoristiti priliku, najviše zbog War of the Ring. Kakva su vam iskustva s takvom igrom? Mislim da veliku mapu, puno komponenti i sl.
Ja redovno igram Arkham LCG i Marco Polo i kretanje po stolu je nakon kratke navike prilično brzo. Svaki element ploče (token, kocku, chart, figuricu, mapu) držanjem tipke alt zumiraš tako da ne trebaš često imati zoom in-out. Shuffle i bacanje kockica napravim tipkom R pa i tu uštedim dosta vremena.
Meni je Arkham Horror LCG osobno najdraža igra od kad sam poceo s boardgejmanjem. Imam svoju ekipa za uživo al onaj fully scripted stol u TS-u mi je bacio suzu na oko. Ako si za neki one-off scenarij koji put, rado ću se pridružiti. Na Steamu sam 40531559


Pozz
Odgovori

Natrag na “Digitalne društvene igre”