Circadians: Chaos Order + First Light 2nd Edition

Diskusije vezane uz igre s raznih crowdfunding platformi (Kickstarter, Indiegogo...)

Moderator/ica: sadistiko

Pravila foruma
Za svaku novu crowdfunding igru otvarajte novu temu radi preglednosti!
U prvi post samo kopirajte poveznicu na kampanju bez BBCodeova. Tako će forum automatski postaviti widget na kampanju.
Odgovori
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1023
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 416 puta
 pohvaljen: 772 puta

Circadians: Chaos Order + First Light 2nd Edition

Post Postao/la smurfORnot »



Za fanove Garphill igara...navodno po recenzijama su solid igre, imaju klasicno cheap shipping koji se ne povecava neovisno o broju igara. Then again, nije neka velika razlika u odnosu na retail, pa nije da imate pretjeranu incijativu za backanje, ušteda 50tak kn...
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Circadians: Chaos Order + First Light 2nd Edition

Post Postao/la sadistiko »

niko nema niš za reći o ovome?
slika
Avatar
realuka
Reactions:
Postovi: 386
Pridružen/a: 27 ožu 2020, 15:29
Ima zahvala: 984 puta
 pohvaljen: 1010 puta
Kontakt:

Re: Circadians: Chaos Order + First Light 2nd Edition

Post Postao/la realuka »

Ja sam bio jako nabrijan i dalje jesam al mislim da neće dolaziti na stol, Root dođe na stol 2 puta godišnje.
Iako Root nije eurogame, a ovo je i zvuči mi puno bolje od Roota, ovdje je 6 asimetričnih frakcija i nemam ekipu s kojom bi dovoljno puta odigrao tu igru da postane dobra i atraktivna za stolom.
Avatar
dado
Reactions:
Postovi: 1249
Pridružen/a: 16 lis 2014, 16:54
Ima zahvala: 3358 puta
 pohvaljen: 1985 puta
Kontakt:

Re: Circadians: Chaos Order + First Light 2nd Edition

Post Postao/la dado »

sadistiko je napisao/la: 22 lis 2021, 09:11 niko nema niš za reći o ovome?
Imam Circadians First Light, zanimljivi dice placement sa twistom da na početku runde moraš "programirati" kocke odnosno odlučiti koje ćeš koristiti na svom player boardu za proizvodnju resursa, a koje ćeš slati van da radiš razne dobro poznate stvari (dobivanje više kocki, uzimanje / ispunjavanje zadataka, upgradedanje vlastitog player boarda, mijenjanje ovog resursa u onaj, putovanje po planetu i skupljanje resursa...)
Kao i obično s takvim igrama, hrpa komponenti, hrpa pravila i opcija ali većinom je sve intuitivno i smisleno.
Ikonografija je isto ok, nismo imali problema s tim.
Male zamjerke imam na produkciju, kocke i resursi su mali i malo je nezgrapno manevrirati s njima (ja volim da je to onako chunky :D ) ali razumijem zašto su to tako napravili, em je igra table hog čak i 2 igrača, em Garphill fura tu svoju veličinu kutije (koju volim btw, bolje tako sve u kompaktnoj kutiji nego da je 50% zraka unutra) pa je sve moralo stati unutra.

Nisam gledao da li je 2nd ed. samo vizualni upgrade ili ima i kakvih gameplay promjena ali 1st ed. bih rekao da je solidna 8, preporuka za fanove dice placementa.

Chaos Order nisam gledao o čemu se radi.
Ovi su korisnici zahvalili autoru dado za post:
sadistiko
slika
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 878
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 836 puta
 pohvaljen: 972 puta
Kontakt:

Re: Circadians: Chaos Order + First Light 2nd Edition

Post Postao/la Mago de Umago »

Ja pročitao Cardashians...skoro me herc strefio...
slika
Odgovori

Natrag na “Crowdfunding igre”