The witcher: Old world

Diskusije vezane uz igre s raznih crowdfunding platformi (Kickstarter, Indiegogo...)

Moderator/ica: sadistiko

Pravila foruma
Za svaku novu crowdfunding igru otvarajte novu temu radi preglednosti!
U prvi post samo kopirajte poveznicu na kampanju bez BBCodeova. Tako će forum automatski postaviti widget na kampanju.
Odgovori
Avatar
frastarc
Reactions:
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 svi 2020, 13:39
Ima zahvala: 465 puta
 pohvaljen: 553 puta
Kontakt:

The witcher: Old world

Post Postao/la frastarc »



Izašla kampanja. Ima day one reward. I manja cijena nego što sam očekivao.
Tako da, ja sigurno backam danas deluxe verziju.
You can multiply your Pledge to get significant savings on shipping costs: If you purchase 2 copies of the game, you don't pay twice the cost but instead, the shipping will increase by around €3. For 3 copies, you add around €6, and so on. Call your friends and save on shipping!
Ako se netko želi priključiti, nek mi se javi u pm.


Edit:
Očekivano, već su dodali nove karte u igru - 96 komada. Vjerojatno će ih biti još kroz stretch goals-e

slika
Zadnja izmjena: frastarc, dana/u 25 svi 2021, 17:23, ukupno mijenjano 3 puta.
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1025
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 419 puta
 pohvaljen: 776 puta

Re: The witcher: Old world

Post Postao/la smurfORnot »

potencijalno zainteresiran za obicnu verziju. Ovo što sam vidio za sad od gameplaya mi se svidjelo. Al cekam da vidim što su rkeli vezano za raznovrnost monstera i kakvi ce bit rewards
Avatar
frastarc
Reactions:
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 svi 2020, 13:39
Ima zahvala: 465 puta
 pohvaljen: 553 puta
Kontakt:

The witcher: Old world

Post Postao/la frastarc »

Pa mislim da ćemo uskoro saznati posto je igra već funded. U prvih 20min je skupila + 300k$
Ja sam backao deluxe. Želim minijature imati

Sent from my iPhone using Tapatalk
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 700
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 811 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

Re: The witcher: Old world

Post Postao/la dendarii42 »

Pogledao sam petnaestak minuta gameplaya i ne sviđa mi se onda zadnja faza u potezu gdje vučeš kartu za neku vrstu susreta. Podsjeća na encounter fazu u Edritch Horror, samo što ovdje koliko sam vidio daje dva izbora pa dobiješ posljedicu izbora. To mi se čini kao ograničavajuć replayability jer ćeš nakon nekoliko igara znati što te čeka.
slika
Avatar
frastarc
Reactions:
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 svi 2020, 13:39
Ima zahvala: 465 puta
 pohvaljen: 553 puta
Kontakt:

Re: The witcher: Old world

Post Postao/la frastarc »

dendarii42 je napisao/la: 25 svi 2021, 15:49 Pogledao sam petnaestak minuta gameplaya i ne sviđa mi se onda zadnja faza u potezu gdje vučeš kartu za neku vrstu susreta. Podsjeća na encounter fazu u Edritch Horror, samo što ovdje koliko sam vidio daje dva izbora pa dobiješ posljedicu izbora. To mi se čini kao ograničavajuć replayability jer ćeš nakon nekoliko igara znati što te čeka.
da, gledao sam da su se ljudi žalili na to, ali navodno se prođe samo nekoliko tih karata per player/per game. A vjerujem da će ih biti još u stretch goalsima. Vidjet ćemo.
Avatar
frastarc
Reactions:
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 svi 2020, 13:39
Ima zahvala: 465 puta
 pohvaljen: 553 puta
Kontakt:

Re: The witcher: Old world

Post Postao/la frastarc »

Evo Kickstarter je pri kraju, ostala su još 3 dana.
Za sada se k meni priključio @PsyBurn.
Ako još netko želi nek mi se javi na PM. Imam day one pledge pa je uz sve dodatne kopije igre koje ja uzmem uključena i ona minijatura "day one reward"

Uz standard i delux su uključene 3 ekspanzije + SG:
- wild hunt (solo + co-op),
- monster trail (dodatni monsteri i svaki monster ima specifične napade)
- advanture pack (dodatne explore karte i quest karte)

A ostale expanzije se plaćaju dodatno:
- Mages - 4(5) mage-ova sa igrati sa njihovim deckovima
- Legendary hunt - kao boss fight (minijature)
- Skellige - novi dio mape (meni izgleda malo nedovršeno i pozureno, pa cu tu ekspanziju preskočiti)

Add on su za sada:
Minijatura eredina 8€ (ona je first day reward)
metal coins
i navodno će još danas ili sutra izaći playmat
You can multiply your Pledge to get significant savings on shipping costs: If you purchase 2 copies of the game, you don't pay twice the cost but instead, the shipping will increase by around €3. For 3 copies, you add around €6, and so on. Call your friends and save on shipping!
Ovi su korisnici zahvalili autoru frastarc za post:
PsyBurn
Avatar
Seifer
Reactions:
Postovi: 10
Pridružen/a: 17 lip 2021, 11:12
Lokacija: Rovinj
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 28 puta
Kontakt:

Re: The witcher: Old world

Post Postao/la Seifer »

Ah, kasno sam se priključio forumu. I ja sam uletio u tu kickstarter kampanju sa Delux izdanjem. Još razmišljam da li da idem Gameplay all in ali malo je skupo. Ne kažem da vjerovatno ne vrijedi, ali za naše prilike dati 1500 kn za jedan boardgame je PUNO.
Zanima me kako će unaprijediti co-op i što će napraviti s minifigurama - da li će biti opcija sundrop ili ne.
slika
Avatar
frastarc
Reactions:
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 svi 2020, 13:39
Ima zahvala: 465 puta
 pohvaljen: 553 puta
Kontakt:

Re: The witcher: Old world

Post Postao/la frastarc »

Seifer je napisao/la: 17 lip 2021, 15:11 Ah, kasno sam se priključio forumu. I ja sam uletio u tu kickstarter kampanju sa Delux izdanjem. Još razmišljam da li da idem Gameplay all in ali malo je skupo. Ne kažem da vjerovatno ne vrijedi, ali za naše prilike dati 1500 kn za jedan boardgame je PUNO.
Zanima me kako će unaprijediti co-op i što će napraviti s minifigurama - da li će biti opcija sundrop ili ne.
Ja sam trenutno uzeo deluxe + legendary hunt + conis + play mat to je oko 1500 kn.
Gameplay all in je oko 1700 + poštarina
Ja osobno o sundropu ne razmišljam jer ću sigurno obojati minijature. A još ću vidjeti za neke ekspanzije kad izbace rulebook i kad prerade skellige :D
Avatar
Seifer
Reactions:
Postovi: 10
Pridružen/a: 17 lip 2021, 11:12
Lokacija: Rovinj
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 28 puta
Kontakt:

Re: The witcher: Old world

Post Postao/la Seifer »

frastarc je napisao/la: 17 lip 2021, 15:30
Ja sam trenutno uzeo deluxe + legendary hunt + conis + play mat to je oko 1500 kn.
Gameplay all in je oko 1700 + poštarina
Ja osobno o sundropu ne razmišljam jer ću sigurno obojati minijature. A još ću vidjeti za neke ekspanzije kad izbace rulebook i kad prerade skellige :D
Za Skellige su nešto bili tajanstveni u smislu da ima gameplay modova koje nisu otkrili. E sada, da li su izmišljali ili ne, ćemo viditi.
Svaka čast što farbaš minijature. Ja nisam nikada pokušao niti me nešto ne privlači, a volio bi da izgledaju dobro. Naravno, sve će ovisiti o cijeni.
Za play mat su komentirali da nije šivan, pa ne znam koliko će biti dugotrajan. Plus ne stane u kutiju pa će se povlačiti okolo.
Mages expanzija mi je fora djelovala i vjerovatno ću je uzeti. Legendary hunt je obavezan. Ali definitivno se čeka rulebook pa da vidimo.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Seifer za post:
frastarc
slika
Avatar
frastarc
Reactions:
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 svi 2020, 13:39
Ima zahvala: 465 puta
 pohvaljen: 553 puta
Kontakt:

Re: The witcher: Old world

Post Postao/la frastarc »

Otvoren je PM:
https://gamefound.com/projects/go-on-bo ... edges-2752
I dodali su radnu verziju rulebook-a.


Ako se netko želi priključiti nek se javi, imam day one pledge.
Odgovori

Natrag na “Crowdfunding igre”