Glasanje za Kickstarter u EU

Diskusije vezane uz igre s raznih crowdfunding platformi (Kickstarter, Indiegogo...)

Moderator/ica: sadistiko

Pravila foruma
Za svaku novu crowdfunding igru otvarajte novu temu radi preglednosti!
U prvi post samo kopirajte poveznicu na kampanju bez BBCodeova. Tako će forum automatski postaviti widget na kampanju.
Odgovori
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8433
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1581 put
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Glasanje za Kickstarter u EU

Post Postao/la grof »

Podržite inicijativu da Kickstarter bude dostupan i za Hrvatske građane uz ostale EU članice koje još nemaju pravo korištenja Kickstartera.
Vjerujemo kako je ovo svima nama interesantno.

https://futureu.europa.eu/processes/Dig ... ?locale=hr
Ovi su korisnici zahvalili autoru grof za post (ukupno 4):
realukaDarkDefendersadistikoAntomon
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
DarkDefender
Reactions:
Postovi: 513
Pridružen/a: 09 ožu 2015, 11:36
Ima zahvala: 271 put
 pohvaljen: 464 puta

Re: Glasanje za Kickstarter u EU

Post Postao/la DarkDefender »

Evo ja sam i poslao mail Biljani Brozan
Poštovana,

Platforma Kickstarter jedan je od glavnih načina financiranja malih izdavača. Međutim još uvijek nije dostupna u nekim državama EU, među kojima je i Hrvatska. To donosi hrvatskim izdavačima dodatne troškove jer moraju koristiti posrednike iz drugih zemalja.

Sa svrhom rješavanja tog problema pokrenuta je inicijativa prema EU kako bi se osigurao jednak pristup platformi Kickstarter svima unutar EU. S obzirom da ste već pokazali inicijativu u rješavanju sličnih problema za prehrambene proizvode, nadam se da ćete još jednom biti naš glas u rješavanju ovog problema.

Unaprijed hvala,
Ovi su korisnici zahvalili autoru DarkDefender za post (ukupno 3):
sadistikokockicagrof
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Glasanje za Kickstarter u EU

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

E, hvala ti, ja sam taman stigao doma i ako nemaš ništa protiv uzeo bih sada ovo i neću samo kopipejstati ali ću se poslužiti da sročim varijaciju na temu pa pošaljem i ja. :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrazyBunnyGuy za post (ukupno 3):
sadistikokockicagrof
Avatar
DarkDefender
Reactions:
Postovi: 513
Pridružen/a: 09 ožu 2015, 11:36
Ima zahvala: 271 put
 pohvaljen: 464 puta

Re: Glasanje za Kickstarter u EU

Post Postao/la DarkDefender »

CrazyBunnyGuy je napisao/la: 06 svi 2021, 17:20 E, hvala ti, ja sam taman stigao doma i ako nemaš ništa protiv uzeo bih sada ovo i neću samo kopipejstati ali ću se poslužiti da sročim varijaciju na temu pa pošaljem i ja. :)
Nemam nista protiv. Dapace, mislim da je bolje da posaljemo vise mailova. Zato sam i postao sardzaj. :)
Odgovori

Natrag na “Crowdfunding igre”