Hippocrates

Diskusije vezane uz igre s raznih crowdfunding platformi (Kickstarter, Indiegogo...)

Moderator/ica: sadistiko

Pravila foruma
Za svaku novu crowdfunding igru otvarajte novu temu radi preglednosti!
U prvi post samo kopirajte poveznicu na kampanju bez BBCodeova. Tako će forum automatski postaviti widget na kampanju.
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4960
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3577 puta
 pohvaljen: 3667 puta
Kontakt:

Re: Hippocrates

Post Postao/la sadistiko »

Kako sam si i mislio. Ipak nemam toliko vremena da bi čitao.
Nebih sad ovdje dizao tenzije, al imam svoje mišljenje, možda bolje da ne iznosim :-D
slika
Avatar
danijel2008
Reactions:
Postovi: 205
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:51
Ima zahvala: 78 puta
 pohvaljen: 191 put
Kontakt:

Re: Hippocrates

Post Postao/la danijel2008 »

Srca ti sad je i to problem.
slika

Moj YouTube kanal - Life of a Board Gamer
Moj Instagram profil - Life of a Board Gamer
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 700
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 811 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

Re: Hippocrates

Post Postao/la dendarii42 »

sadistiko je napisao/la: 22 tra 2021, 16:58 Kako sam si i mislio. Ipak nemam toliko vremena da bi čitao.
Nebih sad ovdje dizao tenzije, al imam svoje mišljenje, možda bolje da ne iznosim :-D
Diži tenzije, ja sam na ovom forumu prvenstveno radi drame.
slika
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1025
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 419 puta
 pohvaljen: 776 puta

Re: Hippocrates

Post Postao/la smurfORnot »

danijel2008 je napisao/la: 23 tra 2021, 13:53 Srca ti sad je i to problem.
Bar u današnje vrijeme nije problem ljudima naci nacin zašto biti uvrijeđen...il je to tema, posebno su osjetljive kolonijalne(Mombasa i Puerto Rico npr.), ili su naprimjer slučajno karte koji prikazuju robove(5 tribes recimo), slučajno malo seksualizirani ženski likovi, nedaj bože dekolte da se vidi na slici, npr ovaj zadnji Tiny Epic se našao na tapeti radi toga(Nemesis isto, zašto su ženski likovi u seksi pozama, imaju štikle itd), nedovoljna zastupljenost žena, nedovoljna zastupljenost drugih boja kože(Zašto recimo u Maracaibu prevladavaju bijeli likovi na večini karata je popriličan problem), eto sada su i ovakve teme recimo problematične radi ubijanja životinja, također u Agricoli kada morate ili jednostavno ubijate životinje da prehranite obitelj, nije baš zgodno, jer eto, što nije u redu s vama da idete sada ubijati životinje...nedovoljna zastupljenost LGBT skupina, npr zašto nemamo LGBT Witchera?! Siguran sam da ima još dosta toga... :kava :nee
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1025
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 419 puta
 pohvaljen: 776 puta

Re: Hippocrates

Post Postao/la smurfORnot »

Naletio i na ovo https://boardgamegeek.com/thread/260183 ... black-dice

Ispada da su i boje kockica očito postale problematične...
Avatar
Antomon
Reactions:
Postovi: 1243
Pridružen/a: 04 tra 2014, 20:38
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 1189 puta
 pohvaljen: 920 puta
Kontakt:

Re: Hippocrates

Post Postao/la Antomon »

Stvarno dolazim u napast ne kupovati/koristiti proizvode kompanija koje se priključuju silovanju zdrave pameti od strane SJW-a.
Avatar
DarkDefender
Reactions:
Postovi: 513
Pridružen/a: 09 ožu 2015, 11:36
Ima zahvala: 271 put
 pohvaljen: 464 puta

Re: Hippocrates

Post Postao/la DarkDefender »

Da sam ja na mjestu Hans im Gluck-a, moj odgovor bi bio: "Izvrsno ste primjetili da crne kockice u igri predstavljaju crne ljude, kao sto ostale boje kockica predstavljaju plave, zelene, zute i crvene ljude."
Ovi su korisnici zahvalili autoru DarkDefender za post:
tanelorn
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 880
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 840 puta
 pohvaljen: 981 put
Kontakt:

Re: Hippocrates

Post Postao/la Mago de Umago »

Ma to je sve otišlo da ne kažem gdje...
Ovi su korisnici zahvalili autoru Mago de Umago za post (ukupno 2):
CrazyBunnyGuysadistiko
slika
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Hippocrates

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Čudi me kako Spirit Island nije pod paljbom jer imaju Slave Rebellion kartu za Francuze... ;)

Stvarno je rijetkost više naići na neku firmu ili tvorca iil kogaveć koji će na sve to odgovoriti "ma gonite se, nađite si život i pustite me na miru" :D Bilo je već rasprava na onu temu, svatko ima neke granice koje su onako realne (npr, sigurno neću kupiti niti igrati igru u kojoj sam upravitelj Aušvica i moram skupljati kanistere plina uokolo... znate što hoću reći) ali sve ove stvari me stvarno nerviraju; najbolje da se oformi svjetska kongregacija za moral, političku korektnost i osjetljive skupine i da sve prolazi kroz njih, babe mi volio bih vidjeti kako se raspadaju pod pritiskom jer NE MOŽEŠ ZADOVOLJITI SVIH I SVE, nejde to!
Avatar
DarkDefender
Reactions:
Postovi: 513
Pridružen/a: 09 ožu 2015, 11:36
Ima zahvala: 271 put
 pohvaljen: 464 puta

Re: Hippocrates

Post Postao/la DarkDefender »

Ja sve cesce nailazim na informacije koje govore kako publisheri (opcenito, ne znam konkretno za board game) bolje prolaze ako se uopce ne obaziru na SJW komentare. Jer trosak energije u pokusaju da svih zadovoljis u konacnici utjece na kvalitetu proizvoda, a SJW ekipa ionako nece biti zadovoljna sto god da kazes ili napravis.
Odgovori

Natrag na “Crowdfunding igre”