Everdell: The Complete Collection (Newleaf & Mistwood)

Diskusije vezane uz igre s raznih crowdfunding platformi (Kickstarter, Indiegogo...)

Moderator/ica: sadistiko

Pravila foruma
Za svaku novu crowdfunding igru otvarajte novu temu radi preglednosti!
U prvi post samo kopirajte poveznicu na kampanju bez BBCodeova. Tako će forum automatski postaviti widget na kampanju.
Avatar
realuka
Reactions:
Postovi: 386
Pridružen/a: 27 ožu 2020, 15:29
Ima zahvala: 984 puta
 pohvaljen: 1010 puta
Kontakt:

Everdell: The Complete Collection (Newleaf & Mistwood)

Post Postao/la realuka »



Iako je ovo po meni isključivo igra za 2 igrača (a može se igrati do 6 szbunjen, nebi nikad probao ni u 4) izgleda da će postati daleko najskuplja igra za 2 igrača koju ću ikada imati :D,a i sam izdavač čini mi se to potvrđuje Mistwood ekspanzijom.

Vidim da ljudi komentiraju ponekad da su Starling Games prevaranti, a iskreno nisam uspio ništa konkretno pronaći, ne znam jel netko zna što su točno radili.
T0mo
Reactions:
Postovi: 160
Pridružen/a: 29 sij 2020, 07:47
Ima zahvala: 62 puta
 pohvaljen: 158 puta
Kontakt:

Re: Everdell: The Complete Collection (Newleaf & Mistwood)

Post Postao/la T0mo »

Hm, pošto već neko vrijeme razmišljam uzeti Everedel, mislim da bi Complete Colection bio pun pogodak, po super cijeni s obzirom što je sve unutra...
slika
Avatar
realuka
Reactions:
Postovi: 386
Pridružen/a: 27 ožu 2020, 15:29
Ima zahvala: 984 puta
 pohvaljen: 1010 puta
Kontakt:

Re: Everdell: The Complete Collection (Newleaf & Mistwood)

Post Postao/la realuka »

T0mo je napisao/la: 10 ožu 2021, 10:48 Hm, pošto već neko vrijeme razmišljam uzeti Everedel, mislim da bi Complete Colection bio pun pogodak, po super cijeni s obzirom što je sve unutra...
Obrati pozornost da ide još 20 posto gore na cijenu, jer oni porez obračunavaju kasnije. Ali slažem se za Complete Collection, dobiješ apsolutno sve, a za istu cijenu ako ne i veću sad možeš dobiti samo base game sa 3 dosadašnje ekspe.
Avatar
roverandom
Reactions:
Postovi: 521
Pridružen/a: 03 sij 2018, 11:38
Ima zahvala: 151 put
 pohvaljen: 195 puta
Kontakt:

Re: Everdell: The Complete Collection (Newleaf & Mistwood)

Post Postao/la roverandom »

Zašto ti je isključivo za 2 igrača? Previše traje? Ja sam igrao 5 puta u 3 i 4 puta u 4 igrača i super mi je bilo u bilokojem broju. jedino što su to igranja uglavnom samo base game s eventualno jednom ekspanzijom. Vjerojatno previše traje ako se ubace sve ekspe.
slika
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Everdell: The Complete Collection (Newleaf & Mistwood)

Post Postao/la sadistiko »

ja uzeo, mada znam iz prijašnjeg iskustva kad se radi o tim kolektors edicijama da nikad ne odigram više od osnovne igre +- 1-2 expanzije. Rijetko kad baš sve uspijem isprobati
slika
Avatar
Noghri
Reactions:
Postovi: 566
Pridružen/a: 29 srp 2014, 14:35
Ima zahvala: 217 puta
 pohvaljen: 211 puta
Kontakt:

Re: Everdell: The Complete Collection (Newleaf & Mistwood)

Post Postao/la Noghri »

Uf mnogi novci, ali kad vec imam sve do sad... :D
Ovi su korisnici zahvalili autoru Noghri za post:
realuka
T0mo
Reactions:
Postovi: 160
Pridružen/a: 29 sij 2020, 07:47
Ima zahvala: 62 puta
 pohvaljen: 158 puta
Kontakt:

Re: Everdell: The Complete Collection (Newleaf & Mistwood)

Post Postao/la T0mo »

realuka je napisao/la: 10 ožu 2021, 10:58
T0mo je napisao/la: 10 ožu 2021, 10:48 Hm, pošto već neko vrijeme razmišljam uzeti Everedel, mislim da bi Complete Colection bio pun pogodak, po super cijeni s obzirom što je sve unutra...
Obrati pozornost da ide još 20 posto gore na cijenu, jer oni porez obračunavaju kasnije. Ali slažem se za Complete Collection, dobiješ apsolutno sve, a za istu cijenu ako ne i veću sad možeš dobiti samo base game sa 3 dosadašnje ekspe.
da, još ide VAT...
Ali dobiješ sve sa velikom kutijom, insertima i svim ekspanzijama, kao što si rekao za cijenu manje od base gamea i dosadašnje 3 ekspanzije
slika
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 547
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 281 put
 pohvaljen: 398 puta
Kontakt:

Re: Everdell: The Complete Collection (Newleaf & Mistwood)

Post Postao/la kovacu »

sadistiko je napisao/la: 10 ožu 2021, 11:04 ja uzeo, mada znam iz prijašnjeg iskustva kad se radi o tim kolektors edicijama da nikad ne odigram više od osnovne igre +- 1-2 expanzije. Rijetko kad baš sve uspijem isprobati
Ja sam samo jednom uzeo base game + sve ekspanzije. Igra sam vecinom samo s jednom-dvije ekspanzije, a ostale 3 skupljale prasinu.
Tak da sad vise nikad ne kupujem ekspanzije unaprijed.
Ovi su korisnici zahvalili autoru kovacu za post (ukupno 2):
sadistikorealuka
Avatar
realuka
Reactions:
Postovi: 386
Pridružen/a: 27 ožu 2020, 15:29
Ima zahvala: 984 puta
 pohvaljen: 1010 puta
Kontakt:

Re: Everdell: The Complete Collection (Newleaf & Mistwood)

Post Postao/la realuka »

roverandom je napisao/la: 10 ožu 2021, 11:03 Zašto ti je isključivo za 2 igrača? Previše traje? Ja sam igrao 5 puta u 3 i 4 puta u 4 igrača i super mi je bilo u bilokojem broju. jedino što su to igranja uglavnom samo base game s eventualno jednom ekspanzijom. Vjerojatno previše traje ako se ubace sve ekspe.
E pa da, najviše zato što mislim da bi moglo predugo trajati, zatim jer se može dogoditi da netko čeka predugo da ostali završe i u dva igrača nekada zna preglupo biti da jedan završi a drugi tek ulazi u zadnje doba, i mislim da se ne dobije nešto drugo osim tenzija za stolom kad igraš u više igrača jer ne znam dal sam ikada iskoristio tuđu poziciju koju mogu posjetiti.
Avatar
frastarc
Reactions:
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 svi 2020, 13:39
Ima zahvala: 463 puta
 pohvaljen: 553 puta
Kontakt:

Re: Everdell: The Complete Collection (Newleaf & Mistwood)

Post Postao/la frastarc »

Sad baš gledam, znam da ide VAT, pretpostavljam da će obračunati naš od 25%, ali ne uspjevam zguglati cijene poštarine na to(?)
Odgovori

Natrag na “Crowdfunding igre”