Stellaris Infinite Legacy

Diskusije vezane uz igre s raznih crowdfunding platformi (Kickstarter, Indiegogo...)

Moderator/ica: sadistiko

Pravila foruma
Za svaku novu crowdfunding igru otvarajte novu temu radi preglednosti!
U prvi post samo kopirajte poveznicu na kampanju bez BBCodeova. Tako će forum automatski postaviti widget na kampanju.
Stips
Reactions:
Postovi: 954
Pridružen/a: 09 kol 2011, 15:34
Ima zahvala: 588 puta
 pohvaljen: 577 puta

Re: Stellaris Infinite Legacy

Post Postao/la Stips »

Daj bog da Asmodee pojede čitav svijet.
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Stellaris Infinite Legacy

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Mi smo nešto računali i preračunavali i čini mi se da smo došli do cifre od 1.500 kn (uzevši u obzir VAT od 19%, njemački, na igre). Kampanja kaže "VAT zemlje u koju se šalje" ali ne funkcionira to tako u EU, platiš porez one zemlje u koju je uvezeno, ako se ne varam, a ako je hub u Njemačkoj...

U svakom slučaju veoma sam tužan, ali ovo je pass za mene, ne mogu iskeširati 1.500 kn za nešto što ću vidjeti u najboljem slučaju tek na ljeto 2022. KOliko sam, također, vidio po njihovom FAK-u neće ni u retail nego jedino preko njihovog webshopa (koji je također u SAD-u). S obzirom na obzir, držat ću se Stellarisa na kompu ;)
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrazyBunnyGuy za post:
ChMarin
Stips
Reactions:
Postovi: 954
Pridružen/a: 09 kol 2011, 15:34
Ima zahvala: 588 puta
 pohvaljen: 577 puta

Re: Stellaris Infinite Legacy

Post Postao/la Stips »

I skupili 2 milijuna. Za high end igru koja će doći 2022.

Paralelno se igre srednjeg segmenta produkcije mogu rabljene ali očuvane kupiti za nikakvu lovu. i tu na forumu i na bgg.
Čovječe, trenutak je kad se igra iz 2018 smatra starom!

Lova je ušla. Zato spominjem Asmodee, jer ga vidim kao drugu manifestaciju iste tendencije.
Nitko ne mora pledgat na KS, kao što se nijedna firma nije morala prodati Asmodee-u. I jedni i drugi reduciraju troškove.

I neka.
Avatar
realuka
Reactions:
Postovi: 386
Pridružen/a: 27 ožu 2020, 15:29
Ima zahvala: 984 puta
 pohvaljen: 1010 puta
Kontakt:

Re: Stellaris Infinite Legacy

Post Postao/la realuka »

Ja sad poručio ovaj KS, pa moram priznati da je jako jadno predstavljeno, vidim da objašnjavaju nešto po updatedima al tolko tog mi se neda gledat, možda najjadniji KS koje sam vidio da su ovolko love skupili.
Da košta samo 30 dolara nebi im dao novce, jer ak su tak šturu kampanju napravili ne vjerujem im da je igra bolja.
Odgovori

Natrag na “Crowdfunding igre”