Paladins of the West Kingdom: City of Crowns Expansion

Diskusije vezane uz igre s raznih crowdfunding platformi (Kickstarter, Indiegogo...)

Moderator/ica: sadistiko

Pravila foruma
Za svaku novu crowdfunding igru otvarajte novu temu radi preglednosti!
U prvi post samo kopirajte poveznicu na kampanju bez BBCodeova. Tako će forum automatski postaviti widget na kampanju.
Odgovori
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Paladins of the West Kingdom: City of Crowns Expansion

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »



Uglavnom, ako ima ljubitelja West Kingdom serijala i Paladina, konkretno, evo lijepe poslastice. Nama su Paladini izrazito draga igra i ozbiljno razmišljam da se ubacim i ovdje za pledge, ali moram vidjeti koliko će što koštati, s obzirom da ciljam prvo na Root ekspanziju (baš moraju svi u veljači?!)

Ekspanzija unosi dosta ekstra detalja:

- dodatne side pločice za svačiji player board
- dodatne ploče za glavni board u sredini
- četvrti atribut koji treba menadžerirati (diplomaciju)
- ekstra paladine (sada se vuku četiri, jedan odlazi zauvijek, jedan ide u igru, jedan na vrh špila, jedan na dno)
- ekstra kings ordere i svaki igrač dobije privatni cilj
- više invadera i townsfolka za birati (mislim da se ne dobije još karata nego ih se samo više izvlači na izbor)
- side pločice za player boardove nude ekstra akcije: muster i entrust/enlist
- dodatne ploče za glavni board nude prostor za monkove te za dodatne karte, te noblese koje treba enlistati ili entrustati da dobiješ gratis glavne akcije ili boost za diplomaciju...

Ugl, ima još promjena. Sviđa mi se što se dodatno zakompliciralo sve, inače su nam Paladini dosta dobar head scratcher s obzirom na ograničen broj radnji tj. rundi pa je srž igre ostvariti dobre kombose (osobno su mi najdraži kombosi gdje možeš dobiti natrag uložene radnike kroz neki efekt, takoreći kupujući si ekstra akcije na taj način...)

Sve u svemu, zanimljiva ekspanzija.
Zadnja izmjena: CrazyBunnyGuy, dana/u 16 vel 2021, 09:15, ukupno mijenjano 1 put.
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrazyBunnyGuy za post:
realuka
Avatar
realuka
Reactions:
Postovi: 386
Pridružen/a: 27 ožu 2020, 15:29
Ima zahvala: 984 puta
 pohvaljen: 1010 puta
Kontakt:

Re: Paladins of the West Kingdom: City of Crowns Expansion

Post Postao/la realuka »

Ja sigurno uzimam sve sa collectors (big) boxom koji je najavio Shem, jer samo sam ju igrao a nemam ju u kolekciji.

A što se tiče Roota i ovog to se s računa skida tek u trećem mjesecu i Root će mislim imati PM, a Paladinsi neće tako da ovo i nije neki veliki problem što dolaze u isto vrijeme.
Ovi su korisnici zahvalili autoru realuka za post:
neoch
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Paladins of the West Kingdom: City of Crowns Expansion

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Hahaha, da, računam na to da će se stratificirati na taj način, doduše vrebam Jagged Earth za Spirit jer bi uskoro trebao biti back in stock i prodavat će se ko mahnit pa ono, vjerojatno će doći kad i sve ostalo. :)
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Paladins of the West Kingdom: City of Crowns Expansion

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Lijepo izgleda collector's box moram priznati, čini mi se da ima funkcionalan insert XD. Nije strašno, ekspanzija s collector's boxom, metalnim novčićima kao addon i šipingom oko 470 kn, ajde, pa to je iznenađujuće "malo" za Kickstarter.
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrazyBunnyGuy za post:
realuka
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Paladins of the West Kingdom: City of Crowns Expansion

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

aaaah, koliko mi se čini morat ću odustati od ovog troška (s obzirom da nema pledge manager), kupim kad dođe u retail... Životinje se porazbolijevaše, ode gomila para na veterinara ovaj mjesec... Mrmlj...
Odgovori

Natrag na “Crowdfunding igre”