Darwin's Journey

Diskusije vezane uz igre s raznih crowdfunding platformi (Kickstarter, Indiegogo...)

Moderator/ica: sadistiko

Pravila foruma
Za svaku novu crowdfunding igru otvarajte novu temu radi preglednosti!
U prvi post samo kopirajte poveznicu na kampanju bez BBCodeova. Tako će forum automatski postaviti widget na kampanju.
Avatar
realuka
Reactions:
Postovi: 386
Pridružen/a: 27 ožu 2020, 15:29
Ima zahvala: 984 puta
 pohvaljen: 1010 puta
Kontakt:

Darwin's Journey

Post Postao/la realuka »



Odmah Deluxe bez razmišljanja + prozirni tokeni koji predstavljaju povećala
Ovi su korisnici zahvalili autoru realuka za post (ukupno 4):
Papaverdadoroverandommado
Avatar
Antomon
Reactions:
Postovi: 1243
Pridružen/a: 04 tra 2014, 20:38
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 1190 puta
 pohvaljen: 920 puta
Kontakt:

Re: Darwin's Journey

Post Postao/la Antomon »

Nije ima instant back, mora mi se kuhati još neke vrijeme.

Inače volim Lucianiove dizajne (Tzolkin, Voyages of Marco Polo, Grand Austria Hotel, Lorenzo il Maginifico), ali zadnja igra na kojoj su radili on i Mangone (Newton) me nije oduševila, moramo je odigrati još par puta da vidim da li će mi se promjeniti mišljenje. Ima dosta sličnosti oko osnovnih mehanizama sa Newtonom i vidi se utjecaj drugih igri, na prvu mi djeluje kao kompleksniji Newton.
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4962
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3579 puta
 pohvaljen: 3669 puta
Kontakt:

Re: Darwin's Journey

Post Postao/la sadistiko »

izgleda fora al sad ne smijem ni pomišljat :-(
slika
Avatar
Damix
Reactions:
Postovi: 63
Pridružen/a: 04 sij 2021, 13:31
Ima zahvala: 41 put
 pohvaljen: 25 puta
Kontakt:

Re: Darwin's Journey

Post Postao/la Damix »

Jel kasno ubaciti se nekome u pledge manager sa +1 pa da dijelimo troškove dostave?

Zanima me deluxe verzija (za koju vidim da ima last chance preorder opcija) pa bih htio znati dali se očekuje da će se ta verzija moći kupiti i nakon što kickstarter završi, ili je to nekakva kickstarter ekskluziva?
Avatar
wm_lsmm
Reactions:
Postovi: 108
Pridružen/a: 13 stu 2018, 13:26
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 59 puta
 pohvaljen: 184 puta
Kontakt:

Re: Darwin's Journey

Post Postao/la wm_lsmm »

Damix je napisao/la: 12 svi 2021, 22:27 Jel kasno ubaciti se nekome u pledge manager sa +1 pa da dijelimo troškove dostave?

Zanima me deluxe verzija (za koju vidim da ima last chance preorder opcija) pa bih htio znati dali se očekuje da će se ta verzija moći kupiti i nakon što kickstarter završi, ili je to nekakva kickstarter ekskluziva?
Mislim da ja mogu editat svoj pledge još uvijek pa se možeš meni ubacit, ali isto tako mislim da će se nekad uskoro zaključat taj njihov Bazzar (koliko sam shvatila već je trebao ali evo nije još).

Koliko sam pratila za vrijeme kampanje, neke stvari bi mogle biti KS exclusive, npr. Fireland expansion, al vjerujem da detaljno piše na KS stranici

Evo provjerila sam, sutra se zaključava pledge manager
Ovi su korisnici zahvalili autoru wm_lsmm za post:
Damix
slika
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4962
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3579 puta
 pohvaljen: 3669 puta
Kontakt:

Re: Darwin's Journey

Post Postao/la sadistiko »

sad je i meni žao što nisam uzeo ovu igru. Eto ako i mene netko još hoće primiti, nek uzme za mene Collectors edition.
slika
Avatar
Damix
Reactions:
Postovi: 63
Pridružen/a: 04 sij 2021, 13:31
Ima zahvala: 41 put
 pohvaljen: 25 puta
Kontakt:

Re: Darwin's Journey

Post Postao/la Damix »

Ta cijena od 80eur za collectors ediciju je pretpostavljam bez pdv i carine? Ako će collectors bit dostupna kasnije u prodaji, mogu se strpit zapravo.
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4962
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3579 puta
 pohvaljen: 3669 puta
Kontakt:

Re: Darwin's Journey

Post Postao/la sadistiko »

obično te collectors brzo planu pa ih je kasnije jako teško nabaviti. Koliko ja imam iskustva, a nemam toliko puno.
slika
Avatar
wm_lsmm
Reactions:
Postovi: 108
Pridružen/a: 13 stu 2018, 13:26
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 59 puta
 pohvaljen: 184 puta
Kontakt:

Re: Darwin's Journey

Post Postao/la wm_lsmm »

sadistiko je napisao/la: 12 svi 2021, 23:43 sad je i meni žao što nisam uzeo ovu igru. Eto ako i mene netko još hoće primiti, nek uzme za mene Collectors edition.
S obzirom da se dotični premišlja, a ja sam dodala još jedan Collectors edition, možeš dobiti taj.
@Damix nadam se da razumiješ da nije kul večer prije nego se pledge manager zatvori tražit nekoga da plati cca 100 eura i onda se premišljat. Hoće li bit u prodaji to ti nitko ne zna, a ako hoće kolike će količine bit to isto nitko ne zna. Ja sam skužila da neke stvari nisu namijenjene za retail, ali tko zna što će se dogodit kasnije. Sve je ok i no hard feelings, ali ne mogu ti čuvat kopiju ako ti nisi siguran da ju želiš ;) ;)

@sadistiko ja sam uzela još jedan Collectors edition bez addon-a pa ako želiš neke add-ons prije nego se pledge manager zatvori, šalji poruku :D
Ovi su korisnici zahvalili autoru wm_lsmm za post:
realuka
slika
Avatar
realuka
Reactions:
Postovi: 386
Pridružen/a: 27 ožu 2020, 15:29
Ima zahvala: 984 puta
 pohvaljen: 1010 puta
Kontakt:

Re: Darwin's Journey

Post Postao/la realuka »

Uglavnom ništa što je deluxe kod njih kasnije ne bude u retail prodaji, eventualno ako je netko/neki dućan kupi više toga pa preproda.
Ali na njihovom sljedećem KS će sigurno opet biti deluxe opcija svakakvih igara u pledge manageru, kao ovaj put za Tang Garden, Iwari, Tao Long, Spirits of the Forest..., e al te verzije onda planu brzo ako je dobra igra, Iwari deluxe se sa engleskim pravilima rasprodao za 2 dana u ovom pledge manageru.
Što se tuče ove opcije za Deluxe verziju, mislim da je stvarno jeftina prema onom što nudi, metalni novčići, hrpetinu printanih wooden tokena, plastični wax seals, hrpetina dodatnih stvari koje su otključane u PM-u, a uz sve to produkcija od ThunderGryph Gamesa je vrhunska, svi znate kakav je Stonemeier, po meni je ThunderGryph klasu bolji.
Ovi su korisnici zahvalili autoru realuka za post (ukupno 2):
wm_lsmmDamix
Odgovori

Natrag na “Crowdfunding igre”