Dead Reckoning

Diskusije vezane uz igre s raznih crowdfunding platformi (Kickstarter, Indiegogo...)

Moderator/ica: sadistiko

Pravila foruma
Za svaku novu crowdfunding igru otvarajte novu temu radi preglednosti!
U prvi post samo kopirajte poveznicu na kampanju bez BBCodeova. Tako će forum automatski postaviti widget na kampanju.
Odgovori
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1025
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 419 puta
 pohvaljen: 776 puta

Dead Reckoning

Post Postao/la smurfORnot »

Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4960
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3579 puta
 pohvaljen: 3667 puta
Kontakt:

Re: Dead Reckoning

Post Postao/la sadistiko »

ovo mi je tematski zanimljivo i fora mi je to sa slaganjem karata ali nekako nemam povjerenja po pitanju AEG-a, oni uvijek imaju neke lajt igre, pa pretpostavljam da je i ovdje isti slučaj.
slika
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1025
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 419 puta
 pohvaljen: 776 puta

Re: Dead Reckoning

Post Postao/la smurfORnot »

sadistiko je napisao/la: 07 srp 2020, 23:39 ovo mi je tematski zanimljivo i fora mi je to sa slaganjem karata ali nekako nemam povjerenja po pitanju AEG-a, oni uvijek imaju neke lajt igre, pa pretpostavljam da je i ovdje isti slučaj.
Edge of darkness ne djeluje baš lajt?

Mene više smeta cinjenica da maltene sve više koji god game ti se svidi, odjednom racunaj bar 100$ za KS...i budi sretan ak je samo 100$...pa na to racunaj shipping...
@Danny Bartel asked about the changes in shipping costs when ordering multiple games. In the Pledge Manager we make an estimate for the cost to put a 2nd game in the outer carton for your delivery and as that is "additional weight" as opposed to "base weight" it is usually less expensive. It still carries costs for VAT and handling fees so it's not purely the cost of the shipping that drives the final price but it is cheaper than two separate shipments of 1 game each. If you order more than +1 base game the same logic applies.
Ajd, bar je grup nešto cheaper na shippingu...mislim, tema mi je super i gameplay mi djeluje dobro i zanimljivo nakon što sam odgledao gameplay video. Sad ovisi što ce biti u ovim daily SG'ovima budem vidio koliko me zanima ili ne. Ovdje im je bar shipping ok u odnosu na Edge of darkness(no retail) i Thunderstone quest(koji je imao solid value ali shipping ga je posrao, a s druge strane retail je bio overpriced kurcina za cijenu u usporedbi s KS'om)
Ovi su korisnici zahvalili autoru smurfORnot za post:
Shich
Odgovori

Natrag na “Crowdfunding igre”