Terraforming Mars KS

Diskusije vezane uz igre s raznih crowdfunding platformi (Kickstarter, Indiegogo...)

Moderator/ica: sadistiko

Pravila foruma
Za svaku novu crowdfunding igru otvarajte novu temu radi preglednosti!
U prvi post samo kopirajte poveznicu na kampanju bez BBCodeova. Tako će forum automatski postaviti widget na kampanju.

nešt novo za TM?

deluxe? jej :thumbs
1
6%
deluxe? buuu, taman sam sve kompletirao
5
29%
legacy? jej :thumbs
7
41%
legacy - buuuu, nečem trgati karte i šarati po Marsu
0
Nema glasova.
Mars? - Meh
4
24%
 
Ukupno glasova: 17
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Terraforming Mars KS

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Ja se nažalost moram složiti. Koliko god da obožavam tu igru, preskupo je. Sigurno bih htio uzeti još add-ona, kao što kažeš, a tolika cifra mi je jednostavno previše za pimpati igru koja je savršeno igriva takva kakva je sad (i da i dalje sam svjestan da sam nedavno kukao kako mi je žao što nema blinga u ovoj igri out of the box i to i dalje stoji, za 600 kn bogme su se mogli malo više potruditi oko dizajna i imati barem nekoliko vrsta greeneryja i gradova, čisto da bude oku zabavnije na ploči, no o tom potom...)

Za 150$+ radije si sredim sudoper koji curi i još dam servisirat plinski bojler ;) ;)
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrazyBunnyGuy za post:
Antomon
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1025
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 419 puta
 pohvaljen: 776 puta

Re: Terraforming Mars KS

Post Postao/la smurfORnot »

CrazyBunnyGuy je napisao/la: 17 lip 2020, 09:43 Ja se nažalost moram složiti. Koliko god da obožavam tu igru, preskupo je. Sigurno bih htio uzeti još add-ona, kao što kažeš, a tolika cifra mi je jednostavno previše za pimpati igru koja je savršeno igriva takva kakva je sad (i da i dalje sam svjestan da sam nedavno kukao kako mi je žao što nema blinga u ovoj igri out of the box i to i dalje stoji, za 600 kn bogme su se mogli malo više potruditi oko dizajna i imati barem nekoliko vrsta greeneryja i gradova, čisto da bude oku zabavnije na ploči, no o tom potom...)

Za 150$+ radije si sredim sudoper koji curi i još dam servisirat plinski bojler ;) ;)
Ali, zašto ne bi dao 60$ za metal cubes? Ili 10 za rover? Ne moraš baš big box odma rofl
Ovi su korisnici zahvalili autoru smurfORnot za post:
Antomon
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Terraforming Mars KS

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

To je isto kao da pitaš alkića kronera zašto ne cuga samo malo :P Jer nemam samokontrole i manijak sam. :)
Odgovori

Natrag na “Crowdfunding igre”