Kanban EV

Diskusije vezane uz igre s raznih crowdfunding platformi (Kickstarter, Indiegogo...)

Moderator/ica: sadistiko

Pravila foruma
Za svaku novu crowdfunding igru otvarajte novu temu radi preglednosti!
U prvi post samo kopirajte poveznicu na kampanju bez BBCodeova. Tako će forum automatski postaviti widget na kampanju.
Odgovori
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2276
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1179 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Kanban EV

Post Postao/la mado »

Upravo traje KS za igru Kanban EV https://www.kickstarter.com/projects/ea ... /kanban-ev
Tražili su 100k $, a trenutno su na preko 450k, a kampanja traje još 10 dana.
Igra košta 99$ + 26$ shippinga u HR (maloprodajna će biti 130$).

Za sve ljubitelje originalnog Kanbana, ali i Tesle, Rimca, Leafa i ostalih elektičnih automobila, dizajner Vital Lacerda je napravio moderniju verziju igre: https://boardgamegeek.com/boardgame/284378/kanban-ev

Nisam igrao originalni Kanban, pa ne mogu reći ništa o dojmovima i razlikama ove 2 verzije igre.

Dostupne su i ostale Vitalove igre kao add-on (KS verzije): The Gallerist 108$, Vinhos deluxe 135$, Lisboa 117$, Escape Plan 126$, On Mars 130$.
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1578 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Kanban EV

Post Postao/la grof »

E da si ovdje sad bi mogao u MCu igrati prvotni Kanban

Poslano sa mog STK-LX1 koristeći Tapatalk

Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
vedran2006
Reactions:
Postovi: 120
Pridružen/a: 20 lip 2018, 11:00
Ima zahvala: 12 puta
 pohvaljen: 36 puta
Kontakt:

Re: Kanban EV

Post Postao/la vedran2006 »

jeftinije naručiti preko philliberta, mislim da još traje promocija za preorder, shipping se lako smanji tijekom godine pa je ukupna cifra ispod one na KS+shipp...

neki dan smo igrali Kanban original, prvi put sam odigrao i mogu reći da je igra vrhunska s obzirom da sve radiš sa jednim meeplom.
igra sasvim dobro izgleda i u orignalu i ako baš niste fan hladnog minimalizma O'Toola možete si ušparati 40ak $ koliko je mislim razlika u cijeni na Phillibertu
slika
Avatar
Avtomatik
Reactions:
Postovi: 66
Pridružen/a: 31 kol 2012, 17:00
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 50 puta
Kontakt:

Re: Kanban EV

Post Postao/la Avtomatik »

ako je tko zainteresiran za bilo koju od lacerdovih igara, pm traje jos do sutra, ja uzimam kanban i mozda jos koju, shipping za extra igre je vise nego isplativ (po 6$ ekstra na svaku igru, baza je mislim 26), javite se
Dark Forest Games
www.boardgames.hr
Odgovori

Natrag na “Crowdfunding igre”