Rocketmen

Diskusije vezane uz igre s raznih crowdfunding platformi (Kickstarter, Indiegogo...)

Moderator/ica: sadistiko

Pravila foruma
Za svaku novu crowdfunding igru otvarajte novu temu radi preglednosti!
U prvi post samo kopirajte poveznicu na kampanju bez BBCodeova. Tako će forum automatski postaviti widget na kampanju.
Avatar
Noghri
Reactions:
Postovi: 566
Pridružen/a: 29 srp 2014, 14:35
Ima zahvala: 217 puta
 pohvaljen: 211 puta
Kontakt:

Rocketmen

Post Postao/la Noghri »

Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4959
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3577 puta
 pohvaljen: 3667 puta
Kontakt:

Re: Rocketmen

Post Postao/la sadistiko »

ja uzo full sve
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post (ukupno 2):
Noghrimiljenko
slika
Avatar
Noghri
Reactions:
Postovi: 566
Pridružen/a: 29 srp 2014, 14:35
Ima zahvala: 217 puta
 pohvaljen: 211 puta
Kontakt:

Re: Rocketmen

Post Postao/la Noghri »

Ja sam se dosta dvoumio (considering da cekamo Space Race), ali sam pledgao Earth, ali vjerojatno cu hopat na all in uskoro ili u PM-u
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2281
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1180 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: Rocketmen

Post Postao/la mado »

:sokiran Jednostavno ne vjerujem da još nitko nije ovdje zalijepio legendarne stihove:

...
Mars ain't the kind of place to raise your kids
In fact it's cold as hell
And there's no one there to raise them if you did

And all this science I don't understand
It's just my job five days a week
A rocket man, a rocket man

And I think it's gonna be a long long time
'Till touch down brings me round again to find
I'm not the man they think I am at home
Oh no no no I'm a ROCKET MAAAAAAN :ljubav
...



Rocketmen KS mi djeluje primamljiv, Martinove igre generalno jako volim, ali previše je dobrih igara koje skupljaju predugo prašinu, a jedan KS iz 2016. je kriv što ću ovom KS reći ne: viewtopic.php?f=5&t=7471
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Rocketmen

Post Postao/la kockica »

Ovo što @mado kaže, igra mi djeluje za mene (nas), ali previše dobrih igara stoji neigrano.

Nego razmišljam na glas koliko bi koronavirus mogao djelovati između ostalog i na produkciju i distribuciju igara jer ipak se većina igara proizvodi u Kini. Nisam paničar, samo sam na oprezu, ali evo uvode se sve šire karantenske mjere, ograničavaju se svi vidovi prometa, i recimo imam jedan gotov ks projekt koji je Amerikancima već stigao, dok je nama u Europi trebala krenuti distribucija u veljači iza kineske nove godine i s obzirom na u međuvremenu uvedene mjere postaje upitan datum. Pogotovo uzev u obzir da misle da bi moglo po pitanju oboljelih biti kritično lak i eskalirati na proljeće pa i do svibnja, ali o tom neću jer sve to možete sami pratiti. Neće se zaustaviti ekonomija ali znatno će usporiti. Želim reći, vjerojatno će se ovi projekti nastaviti ali datumi postaju upitni pa ne bi bilo na odmet voditi računa o tome pogotovo jer je jedan kolega ovdje priznao da ima psihičkih problema u iščekivanju igara.
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 700
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 811 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

Re: Rocketmen

Post Postao/la dendarii42 »

kockica je napisao/la: 29 sij 2020, 08:34 Ovo što @mado kaže, igra mi djeluje za mene (nas), ali previše dobrih igara stoji neigrano.

Nego razmišljam na glas koliko bi koronavirus mogao djelovati između ostalog i na produkciju i distribuciju igara jer ipak se većina igara proizvodi u Kini. Nisam paničar, samo sam na oprezu, ali evo uvode se sve šire karantenske mjere, ograničavaju se svi vidovi prometa, i recimo imam jedan gotov ks projekt koji je Amerikancima već stigao, dok je nama u Europi trebala krenuti distribucija u veljači iza kineske nove godine i s obzirom na u međuvremenu uvedene mjere postaje upitan datum. Pogotovo uzev u obzir da misle da bi moglo po pitanju oboljelih biti kritično lak i eskalirati na proljeće pa i do svibnja, ali o tom neću jer sve to možete sami pratiti. Neće se zaustaviti ekonomija ali znatno će usporiti. Želim reći, vjerojatno će se ovi projekti nastaviti ali datumi postaju upitni pa ne bi bilo na odmet voditi računa o tome pogotovo jer je jedan kolega ovdje priznao da ima psihičkih problema u iščekivanju igara.
Zaliješ kutiju rakijom, promućkaš i miran si.
Ovi su korisnici zahvalili autoru dendarii42 za post:
sadistiko
slika
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8433
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1581 put
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Rocketmen

Post Postao/la grof »

dendarii42 je napisao/la: 29 sij 2020, 10:10
kockica je napisao/la: 29 sij 2020, 08:34 Ovo što @mado kaže, igra mi djeluje za mene (nas), ali previše dobrih igara stoji neigrano.

Nego razmišljam na glas koliko bi koronavirus mogao djelovati između ostalog i na produkciju i distribuciju igara jer ipak se većina igara proizvodi u Kini. Nisam paničar, samo sam na oprezu, ali evo uvode se sve šire karantenske mjere, ograničavaju se svi vidovi prometa, i recimo imam jedan gotov ks projekt koji je Amerikancima već stigao, dok je nama u Europi trebala krenuti distribucija u veljači iza kineske nove godine i s obzirom na u međuvremenu uvedene mjere postaje upitan datum. Pogotovo uzev u obzir da misle da bi moglo po pitanju oboljelih biti kritično lak i eskalirati na proljeće pa i do svibnja, ali o tom neću jer sve to možete sami pratiti. Neće se zaustaviti ekonomija ali znatno će usporiti. Želim reći, vjerojatno će se ovi projekti nastaviti ali datumi postaju upitni pa ne bi bilo na odmet voditi računa o tome pogotovo jer je jedan kolega ovdje priznao da ima psihičkih problema u iščekivanju igara.
Zaliješ kutiju rakijom, promućkaš i miran si.
Ili je metneš u pećnicu na jedno 200C, 20 minuta i opet si miran, a ne moraš ni grijanje paliti u sobi.
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4959
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3577 puta
 pohvaljen: 3667 puta
Kontakt:

Re: Rocketmen

Post Postao/la sadistiko »

ma rakiju u sebe, tako ćeš se zaštiti, kakvo proljevat rakiju po igrama :-)
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post:
Bolindus
slika
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: Rocketmen

Post Postao/la dlakar »

To može izjavit samo čovjek koji ne pije alkohol. Kako ono kažu...proljevat rakiju a djeca u africi žedna
Ovi su korisnici zahvalili autoru dlakar za post:
sadistiko
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Rocketmen

Post Postao/la kockica »

Koje barbarske metode, pa nemam džabe sterilizator. A možda se mogu javiti i kolegici na radiologiji pa da vidimo možemo li ozračiti kutiju kod nje.

Inače baš ću motriti što će biti sa distribucijom paketa iza kineske nove.
Odgovori

Natrag na “Crowdfunding igre”