Oath chronicles of empire and exile

Diskusije vezane uz igre s raznih crowdfunding platformi (Kickstarter, Indiegogo...)

Moderator/ica: sadistiko

Pravila foruma
Za svaku novu crowdfunding igru otvarajte novu temu radi preglednosti!
U prvi post samo kopirajte poveznicu na kampanju bez BBCodeova. Tako će forum automatski postaviti widget na kampanju.
Odgovori
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1023
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 416 puta
 pohvaljen: 772 puta

Oath chronicles of empire and exile

Post Postao/la smurfORnot »

Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Oath chronicles of empire and exile

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Još bi se i dalo baciti oko na to, ali 90$ za igru i 32$ za shipping... Plus, nakon ovog fijaska s fulfilmentom za EU, mislim da ću preskočiti, iako mi se sviđa na prvi pogled. :D Shipping mi je najveći problem... Ovisi o stretch goalsima, ako ubace dobrih stvari...
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1023
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 416 puta
 pohvaljen: 772 puta

Re: Oath chronicles of empire and exile

Post Postao/la smurfORnot »

Ako se ne varam, ovdje nema SG-ova? Dobivaš kao ove malo upgrejdane komponente.
Ali da, cijena je malo paprena, slažem se...
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 700
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 811 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

Re: Oath chronicles of empire and exile

Post Postao/la dendarii42 »

Sunce mu njegovo kreativno ovo mi se sviđa i želim al je skupo i rizično.
slika
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Oath chronicles of empire and exile

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Nakon nekoliko KS-ova koji su evo skoro svi konačno isporučili mogu i odgovorno tvrditi da to nije za mene - osim ako ne bude nešto ekstremno savršeno i nešto što nikad neće vidjeti svjetlo dana van KS-a, ne da mi se platiti nešto sada i dobiti za godinu i po dana. To mi je baš onako mučno, umro sam čekajući On Mars i Machinu Arcanu i još umirem u čekanju ekspanzije za Root, užasno sam nestrpljiv i fiksiram se na to i imam ozbiljne probleme psihičke jer se ne mogu odlijepiti od toga...

Npr kaže January 2021, brate mili ko živ ko mrtav dotad! Plus znam da će biti barem nekoliko mjeseci preko.
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Oath chronicles of empire and exile

Post Postao/la kockica »

CrazyBunnyGuy je napisao/la: 15 sij 2020, 11:40To mi je baš onako mučno, umro sam čekajući On Mars i Machinu Arcanu i još umirem u čekanju ekspanzije za Root, užasno sam nestrpljiv i fiksiram se na to i imam ozbiljne probleme psihičke jer se ne mogu odlijepiti od toga...
Heh, moram priznati da trenutno imam dva ks (jedna skroz nova igra i jedna ekspanzija) i skroz sam zaboravio prvi projekt dok nije stigla obavijest da su počele isporuke. :D Onda bacio pogled i vidim da ljudi kukaju jer u americi već igraju dok ostatak svijeta čeka, a i jedan distributer za Europu mi se čini da je nešto zaribao pa ćemo se načekati, plus pritužbe zbog zamijenjenih paketa itd, ali ne uzrujavam se. Ima jedan dobar lijek, izigravaj ovo što imaš jer kad stignu nove igre pitanje hoćeš li se vratiti na stare ;)
Ovi su korisnici zahvalili autoru kockica za post:
Stips
Lourdin
Reactions:
Postovi: 335
Pridružen/a: 23 tra 2013, 14:54
Ima zahvala: 207 puta
 pohvaljen: 79 puta

Re: Oath chronicles of empire and exile

Post Postao/la Lourdin »

Jel netko pledgao ovo?
Odgovori

Natrag na “Crowdfunding igre”