Dawn of Madness

Diskusije vezane uz igre s raznih crowdfunding platformi (Kickstarter, Indiegogo...)

Moderator/ica: sadistiko

Pravila foruma
Za svaku novu crowdfunding igru otvarajte novu temu radi preglednosti!
U prvi post samo kopirajte poveznicu na kampanju bez BBCodeova. Tako će forum automatski postaviti widget na kampanju.
Odgovori
Avatar
Avtomatik
Reactions:
Postovi: 66
Pridružen/a: 31 kol 2012, 17:00
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 50 puta
Kontakt:

Dawn of Madness

Post Postao/la Avtomatik »

Od kreatora Deep Madnessa,

Dawn of Madness, via @Kickstarter https://www.kickstarter.com/projects/di ... ject_share

Prvi 24h djaba ekspanzija,
figure strasne i ruzne u dobrom smislu kako se i ocekivalo

Atmosfericno do bola.
whats not to like?
Dark Forest Games
www.boardgames.hr
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1025
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 419 puta
 pohvaljen: 776 puta

Re: Dawn of Madness

Post Postao/la smurfORnot »

whats not to like?
Shipping? :lol:

Koliko znam, prethodni game im je bio dosta težak i fiddly? Koliko vidim izdali su neki rules patch naknadno. Nisam igrao, pa ne znam više od toga.

Ono što mi se ne sviđa u kampanji je basically nikakav gameplay video, nikakav preview video, nikakav review video(glavno da je mini unboxing video tu :kava ). Ok, komponente lijepo izgledaju, art je super, nisam neki fan monster dizajn(opčenito su mi boring ti tentacle, limb, gore monsteri...djeluju mi kao najviše lazy dizajn...možda vec lagani burn out na chutulu monster dizajn). Nakon što vidim ks page, meni iskreno nije jasno, tko tu pije i tko plača szbunjen , niti kako bi iole trebao gameplay izgledati. Nemam namjeru skidati beta rulebook i čitati cijeli taj rulebook, mislim vidim po nekim komentarima da baš ni ekipi što ga je pročitala nije tu jasno što se dešava.

Ovako na prvu mi djeluje kao more fiddly etherfields ripp off?

Vidim da je ovo godina u kojoj je trend campaign story telling igara s +200k rijeci.
Ovi su korisnici zahvalili autoru smurfORnot za post:
roverandom
Avatar
Avtomatik
Reactions:
Postovi: 66
Pridružen/a: 31 kol 2012, 17:00
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 50 puta
Kontakt:

Re: Dawn of Madness

Post Postao/la Avtomatik »

Nikako se ne moze reci da je ethersfield ripof kad je dawn of madness najavljivan jos od prosle godine.

Gameplay videi dolaze, pa cemo moc znat vise

Deep madness nisam jos odigrao ali koliko citam kritike su pozitivne
Dark Forest Games
www.boardgames.hr
Odgovori

Natrag na “Crowdfunding igre”