Super Fantasy Brawl

Diskusije vezane uz igre s raznih crowdfunding platformi (Kickstarter, Indiegogo...)

Moderator/ica: sadistiko

Pravila foruma
Za svaku novu crowdfunding igru otvarajte novu temu radi preglednosti!
U prvi post samo kopirajte poveznicu na kampanju bez BBCodeova. Tako će forum automatski postaviti widget na kampanju.
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1023
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 416 puta
 pohvaljen: 772 puta

Re: Super Fantasy Brawl

Post Postao/la smurfORnot »

Vrh mi je:
The reason for this is that we incorrectly listed how our shipping partner breaks down the shipping zones for Europe. The range of potential shipping costs were not simply two, European Union and Non-European Union, but rather eight different zones for the continent of Europe.
Znaci kompanija koja je do sada imala vec ne jedan multimillion KS, eto nije znala da je shipping u Europi podjeljen po zonama...mislim to i ja znam, a veze nemam s tom branšom. :kava :nee

Mislim nisu oni krivi po pitanju shippinga, ali vjerujem da postoji ocito bolji shipping partneri koji manje deru, jer gle, neceš me uvjeriti da shipping za paket od 3kg košta tolke pare. Pošto ekipa s philija narucuje vece pakete za manje para,lol

@Knives Uzmemo zajedno, shipping je onda 26$ po glavi?
Avatar
icarusST
Reactions:
Postovi: 357
Pridružen/a: 21 lis 2014, 21:11
Ima zahvala: 164 puta
 pohvaljen: 48 puta

Re: Super Fantasy Brawl

Post Postao/la icarusST »

Ta njihova procjena za retail... to ne mora znacit, to ka i neke knjige piše 35 dolara a kupin je nakraju za 20... jedino sta ovde dobije par stvari sta vjerojatno neces u retailu
Avatar
icarusST
Reactions:
Postovi: 357
Pridružen/a: 21 lis 2014, 21:11
Ima zahvala: 164 puta
 pohvaljen: 48 puta

Re: Super Fantasy Brawl

Post Postao/la icarusST »

jel ovo produzeno nakraju nisam pratia...... KS me nesto zeza
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1023
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 416 puta
 pohvaljen: 772 puta

Re: Super Fantasy Brawl

Post Postao/la smurfORnot »

što produženo? da li su period extra nakon inace onoga perioda od 2 tjedna di imaš pravo odustati i vrate full refund. A što se tice shippinga, ostao je isti...tvrde to je realan shipping...ja ne tvrdim, al ok...za te pare pošaljem paket od prek o12kg ir RH za ENglesku, NJemačku itd....eto, ali oni za iste pare šalju paket od 3kg.
Avatar
icarusST
Reactions:
Postovi: 357
Pridružen/a: 21 lis 2014, 21:11
Ima zahvala: 164 puta
 pohvaljen: 48 puta

Re: Super Fantasy Brawl

Post Postao/la icarusST »

mislim jel PM zatvoren
Odgovori

Natrag na “Crowdfunding igre”