On Mars

Diskusije vezane uz igre s raznih crowdfunding platformi (Kickstarter, Indiegogo...)

Moderator/ica: sadistiko

Pravila foruma
Za svaku novu crowdfunding igru otvarajte novu temu radi preglednosti!
U prvi post samo kopirajte poveznicu na kampanju bez BBCodeova. Tako će forum automatski postaviti widget na kampanju.
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: On Mars

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

U Zagrebu je... :D Dakle, danas će biti procesuirano, subotom se ne dostavlja jer je 1834. godina, u ponedjeljak će me posjetiti u podne kod kuće kada sam ja na poslu (nema opcije promjene adrese) tako da u utorak, akobogda.
Avatar
marge
Reactions:
Postovi: 855
Pridružen/a: 16 stu 2012, 20:26
Ima zahvala: 278 puta
 pohvaljen: 765 puta
Kontakt:

Re: On Mars

Post Postao/la marge »

CrazyBunnyGuy je napisao/la: 09 sij 2020, 07:42 Jučer sam dobio tracking number za On Mars
ja nisam dobio
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: On Mars

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Mislim da to ide posve random, ljudi iz Nizozemske, gdje je warehouse, isto nisu dobili, dok je meni evo skoro stiglo, nema nikakvog reda... Cilj im je kao riješiti sve u siječnju tako da bude :)
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: On Mars

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Dostavljen jučer, ispunchano sve, prebrojano, ništa ne nedostaje (ljudi su se žalili na KS stranici da im nedostaje dosta tokena). Općenito kvaliteta komponenti je vizualno predivna, ali kao što je jedan lik napisao, karton je dosta osjetljiv na habanje, meni se već počeo habati rub jednog tilea kad sam ga pokušao izvaditi iz inserta. Tako da nježno s tim... Insert je fantastičan, osim jedne zamjerke koju imaju svi, a to je da se dio s resursima ne može odvojiti od većine inserta XD ništa što skalpel neće riješiti.

Nisam stigao igrati, nažalost, bilo je 21h, a bolja polovica me je bio spreman ubiti kada sam zamolio da mu pokažem "što je što". Nakon 20ak minuta vidio sam da mi nema spasa pa smo abortirali kolonizaciju.
Odgovori

Natrag na “Crowdfunding igre”