Bloodborne: The Board Game

Diskusije vezane uz igre s raznih crowdfunding platformi (Kickstarter, Indiegogo...)

Moderator/ica: sadistiko

Pravila foruma
Za svaku novu crowdfunding igru otvarajte novu temu radi preglednosti!
U prvi post samo kopirajte poveznicu na kampanju bez BBCodeova. Tako će forum automatski postaviti widget na kampanju.
Odgovori
Avatar
Burt Macklin
Reactions:
Postovi: 88
Pridružen/a: 25 tra 2017, 02:47
Ima zahvala: 74 puta
 pohvaljen: 37 puta
Kontakt:

Bloodborne: The Board Game

Post Postao/la Burt Macklin »

Krenuo KS ..
i odmah skupljeno brdo novaca - doslovno su svi ciljevi već otključani.
Tko zna dokle će dogurati.

Djeluje mi u isto vrijeme i zanimljivo i ne baš,
tako da nisam nešto previše zagrijan (iako sam ljubitelj PS igre) -
a bome me i shipping solidno ohladio :facepalm
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1025
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 419 puta
 pohvaljen: 776 puta

Re: Bloodborne: The Board Game

Post Postao/la smurfORnot »

SHipping je klasika cmon za nas, i iskreno me iritira užasno. Eto, nekako sve druge firme s težim KS-ovima uspjevaju imati jefitniji shipping(cca 30-40$), mi možemo maltene paket od 10kg posalti skoro svuda u EU za cca 25-30$, ali eto, CMON ne može za manje od 50$ isposlovati shipping?

Naravno da me i odmah skokovi između streach golova iritiraju, kampanja je dobro krenula pa mogu nabiti...

CMON se isplati jedino ako se skupu više ljudi pa se shipping podjeli, znam da sam uzimao Rising sun tako i da je onda bio sasvim ok po osobi.
Avatar
Shich
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 3555
Pridružen/a: 12 stu 2012, 13:43
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1136 puta
 pohvaljen: 1540 puta
Kontakt:

Re: Bloodborne: The Board Game

Post Postao/la Shich »

Stigao pledge manager i hrpa zahtjeva za povratom novca. Izgleda da su napumpali cijene poštarine i Amerikancima. rofl
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1025
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 419 puta
 pohvaljen: 776 puta

Re: Bloodborne: The Board Game

Post Postao/la smurfORnot »

Da...predobri su mi ameri kada je cijena 10-20$ viša nego inace, odjednom panika...kada je nama svima ostalima tipa 50$ što je i dalje skuplje nego amerima, koga briga...bome uživam gledati ih...eto, neka malo vide na svojoj koži što znaci imati kod CMON-a nerealnu poštarinu.
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Bloodborne: The Board Game

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Ti ljudi su takve plačistrizde da je to nenormalno. Dakle, zadnjih 1.000 komentara na "On Mars" kampanji su ljudi koji cmizdre kako im je šiping previsok ili da moraju čekati par dana dulje da im nešto stigne, ono, to više nisu ni first world problems! No opet, i mi bismo bili takvi sigurno da smo se rodili u zemlji gdje je same day shipping iz amazonovog skladiša koje ti je iza ćoška norma.
Odgovori

Natrag na “Crowdfunding igre”