UBOOT: The Board Game

Diskusije vezane uz igre s raznih crowdfunding platformi (Kickstarter, Indiegogo...)

Moderator/ica: sadistiko

Pravila foruma
Za svaku novu crowdfunding igru otvarajte novu temu radi preglednosti!
U prvi post samo kopirajte poveznicu na kampanju bez BBCodeova. Tako će forum automatski postaviti widget na kampanju.
Odgovori
Avatar
Vintijakna
Reactions:
Postovi: 75
Pridružen/a: 04 sij 2019, 20:08
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 92 puta
Kontakt:

UBOOT: The Board Game

Post Postao/la Vintijakna »

Usao i ja u kickstarter vode i tako mi stigel danas moj prvi kickstarteran BG. Vjerujem da znate o cemu se radi vec, no za vas ljene guglanja evo linka: https://boardgamegeek.com/boardgame/219 ... board-game .

Uglavnom, ful efektno izgleda, no jos nisam procital rulebook tak da nisam siguran kako ce to zapravo u praksi izgledat. Aplikacija nije zavrsene tako da cemo morat pricekat jos neko vrijeme do prvog gejma - ako se dobro sjecam rekli su da ce BETA verziju pustit sredinom drugog mjeseca?

No pravi razlog pisanja ovog posta nije hvaljenje nit promocija nego me zanima slijedece: naime, u paketu nisam dobil sve sto su obecali - dosla mi prazna kutija resin tokena (fale i sleevovi no bez njih mogu prezivjet [ako ce igra bit vrijedna sleevanja nabavit cu ih prek nekog drugog kanala])! Prijavio sam, naravno, sve to na KS-u no zanima me imate li vi ovakvih iskustava sa KS-om? Demotivira me sto moja dobra "Pledge All-In" volja je rezultirala falicnom kopijom....

Par slicica za kraj buduci da maketa fakat jebeno izgleda, a i fora je kaje ova konkretna podmornica za razliku od BGG slika zaista u ljepoj našoj (na opce zadovljostvo moje drage koja ima novog BG maneken ljubimca za svoj fotic sto joj je sada uz novu sezonu Ljubav je selu-a glavni fokus :D)

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

Usidreno u jadranu il mozda cak na bundeku?
Ovi su korisnici zahvalili autoru Vintijakna za post (ukupno 5):
AntomonsadistikogrofstokaicarusST
Avatar
Bojan1983
Reactions:
Postovi: 272
Pridružen/a: 22 sij 2016, 21:20
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 372 puta
 pohvaljen: 376 puta
Kontakt:

Re: UBOOT: The Board Game

Post Postao/la Bojan1983 »

U mojoj KS igri su falili metalni novcici i jedna figurica, poslao sam mail i u roku par dana dobio sto mi pripada + ispriku

Samo to ne ovisi o kickstarteru nego o onome ko je kreiro kampanju
Ovi su korisnici zahvalili autoru Bojan1983 za post:
Vintijakna
slika
Avatar
Vintijakna
Reactions:
Postovi: 75
Pridružen/a: 04 sij 2019, 20:08
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 92 puta
Kontakt:

Re: UBOOT: The Board Game

Post Postao/la Vintijakna »

Bojan1983 je napisao/la: 06 vel 2019, 00:57 U mojoj KS igri su falili metalni novcici i jedna figurica, poslao sam mail i u roku par dana dobio sto mi pripada + ispriku

Samo to ne ovisi o kickstarteru nego o onome ko je kreiro kampanju
Sve jasno; no drago mi je cut happy end. Javit cu vam svakako kako ce se ovo zavrsiti.
Avatar
Karo
Reactions:
Postovi: 133
Pridružen/a: 17 kol 2014, 21:25
Lokacija: Osijek
Ima zahvala: 67 puta
 pohvaljen: 218 puta
Kontakt:

Re: UBOOT: The Board Game

Post Postao/la Karo »

Meni treba doći ovih dana, no već su najavili da je mnogima taj dodatak došao prazan :) Jesi dobio unaprijed shipping notifikaciju kada ti stiže? Ja još nisam dobio niš pa željno čekam :)
slika
Avatar
Vintijakna
Reactions:
Postovi: 75
Pridružen/a: 04 sij 2019, 20:08
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 92 puta
Kontakt:

Re: UBOOT: The Board Game

Post Postao/la Vintijakna »

Sve je u redu ipak... Nisam imao poima da postoji vise levela "cjele igre"; zanci postoje "UBOOT pledge" (65 Punds) i "All-In pledge" (110 Pounds) - moj je ovaj prvi, a u njega nije ukljucen Resin ni protektori... No poslali su mi praznu kutiju resin tokena :)?

Karo - da, dobio sam UPS Parcel Scheduled. Tocni su u dan bili.
Avatar
Karo
Reactions:
Postovi: 133
Pridružen/a: 17 kol 2014, 21:25
Lokacija: Osijek
Ima zahvala: 67 puta
 pohvaljen: 218 puta
Kontakt:

Re: UBOOT: The Board Game

Post Postao/la Karo »

Super, hvala za info :) Da, bila su dva levela pledgea, kasnije su dodali all in koji sam ja uzeo :)
slika
Avatar
Vintijakna
Reactions:
Postovi: 75
Pridružen/a: 04 sij 2019, 20:08
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 92 puta
Kontakt:

Re: UBOOT: The Board Game

Post Postao/la Vintijakna »

Odgovori

Natrag na “Crowdfunding igre”