Sword & Sorcery - Ancient Chronicles

Diskusije vezane uz igre s raznih crowdfunding platformi (Kickstarter, Indiegogo...)

Moderator/ica: sadistiko

Pravila foruma
Za svaku novu crowdfunding igru otvarajte novu temu radi preglednosti!
U prvi post samo kopirajte poveznicu na kampanju bez BBCodeova. Tako će forum automatski postaviti widget na kampanju.
Odgovori
Avatar
icarusST
Reactions:
Postovi: 357
Pridružen/a: 21 lis 2014, 21:11
Ima zahvala: 164 puta
 pohvaljen: 48 puta

Sword & Sorcery - Ancient Chronicles

Post Postao/la icarusST »

vedran2006
Reactions:
Postovi: 121
Pridružen/a: 20 lip 2018, 11:00
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 36 puta
Kontakt:

Re: Sword & Sorcery - Ancient Chronicles

Post Postao/la vedran2006 »

nakon što sam odustao od Claustrophobie, iz principa neću ništa od Monolitha uzet.
sad se dvoumim na S&S nemam Immortal souls i ne mislim nabavljat barem ne u retail verziji (preskupo).
ovo je standalone, čini se da je gameplay malo popravljen, veća raznolikost neprijatelja. pogledao gameplay i dosta je zamorno, ne izgleda previše zabavno, barem ono što sam vidio od immortal souls.

s druge strane želim si barem jedan dungeon crawl...

ima netko da me odgovori ili da me uvjeri da je ovo odlična prilika za casual dungeon crawl.
slika
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1025
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 419 puta
 pohvaljen: 776 puta

Re: Sword & Sorcery - Ancient Chronicles

Post Postao/la smurfORnot »

Casual sigurno nije pošto je fiddly i trebaš se commitat na kampanju. Ali je dobar, na žalost sam ga igrao samo jednom, ali par ljudi koji ga imaju i koje znam, super im je, i oboje backaju 2nd KS.

btw. zašto od Monolitha iz principa ne želiš uzeti Claustrophobiju? Kao value mi se čini sasvim ok, cca 100$ s shippingom.
vedran2006
Reactions:
Postovi: 121
Pridružen/a: 20 lip 2018, 11:00
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 36 puta
Kontakt:

Re: Sword & Sorcery - Ancient Chronicles

Post Postao/la vedran2006 »

Monolith mi je mutan, a i dizajn Claustrophobie mi je totalno neprivlačan, industrijski. sve je nekako preuredno, laserski.
ne znam teško mi je objasniti ali nekako me odbila kampanja i sve oko nje.
pitao sam na bgg za shipping i rekli su se javiti da pojasne zašto je HR 50% skuplja od slovenije i nikad se nisu javili.
jednostavno gut feeling.

za S&S je shipping 20-30$ procjena, pa može isto biti jako skupo, ali mi ARES games djeluje puno transparentnije, recimo igra je dostupna i u retail i cijene su veće nego KS što je fer prema onima koji preuzimaju rizik.
Monolith se ponaša kao da radi uslugu backerima, što ruši povjerenje.
slika
vedran2006
Reactions:
Postovi: 121
Pridružen/a: 20 lip 2018, 11:00
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 36 puta
Kontakt:

Re: Sword & Sorcery - Ancient Chronicles

Post Postao/la vedran2006 »

da se vratimo na S&S, što je s addonovima.
da li možeš reći što je neophodno/isplativo uzeti. ovi familiari su mi bezveze. ??
slika
Odgovori

Natrag na “Crowdfunding igre”