Thunderstone quest back to the dungeon

Diskusije vezane uz igre s raznih crowdfunding platformi (Kickstarter, Indiegogo...)

Moderator/ica: sadistiko

Pravila foruma
Za svaku novu crowdfunding igru otvarajte novu temu radi preglednosti!
U prvi post samo kopirajte poveznicu na kampanju bez BBCodeova. Tako će forum automatski postaviti widget na kampanju.
Odgovori
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1025
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 419 puta
 pohvaljen: 776 puta

Thunderstone quest back to the dungeon

Post Postao/la smurfORnot »

https://www.kickstarter.com/projects/al ... escription

Vjerojatno već svi koje interesira znate za njega...kakvi su vam dojmovi? Da li je možda netko backao zadnju ks kampanju?

S jedne strane nije malo, 200$ cca sa shippingom. Već base box ima 5 questova što je i više nego dovoljno, ali mutavo što za co-op morate iskeširati 50$, iako ajde, dođe s još 2 questa, ali nije da je tolko potrebno obzirom na 5 iz basea. Shipping je isto malo papreniji, oko 50$. 12kg paket...

S druge strane, retail nece biti nešto extra isplativ. cca 70€ base box s 2 questa, 1 quest po cca 40€-tak naknadno.
Ovi su korisnici zahvalili autoru smurfORnot za post:
icarusST
Avatar
icarusST
Reactions:
Postovi: 357
Pridružen/a: 21 lis 2014, 21:11
Ima zahvala: 164 puta
 pohvaljen: 48 puta

Re: Thunderstone quest back to the dungeon

Post Postao/la icarusST »

ja sam mislia back-at .... nisam igra, gleda sam par gameplay videa ... nzn jedino kako je scale-ano u 3-4 igraca
Avatar
Killa
Reactions:
Postovi: 408
Pridružen/a: 12 lip 2011, 20:42
Lokacija: Split
Ima zahvala: 680 puta
 pohvaljen: 310 puta

Re: Thunderstone quest back to the dungeon

Post Postao/la Killa »

smurfORnot je napisao/la: 22 srp 2018, 17:47 https://www.kickstarter.com/projects/al ... escription

Vjerojatno već svi koje interesira znate za njega...kakvi su vam dojmovi? Da li je možda netko backao zadnju ks kampanju?

S jedne strane nije malo, 200$ cca sa shippingom. Već base box ima 5 questova što je i više nego dovoljno, ali mutavo što za co-op morate iskeširati 50$, iako ajde, dođe s još 2 questa, ali nije da je tolko potrebno obzirom na 5 iz basea. Shipping je isto malo papreniji, oko 50$. 12kg paket...

S druge strane, retail nece biti nešto extra isplativ. cca 70€ base box s 2 questa, 1 quest po cca 40€-tak naknadno.
Pričekaš par miseci i kupiš na akciji jeftinije nego kickstarter bez poštarine.
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1025
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 419 puta
 pohvaljen: 776 puta

Re: Thunderstone quest back to the dungeon

Post Postao/la smurfORnot »

Pa nisam baš primjetio neke akcije da su kod nas,tu i tamo što se nađe na iole boljoj akciji je uglavnom ono što nitko ne želi...
ChMarin
Reactions:
Postovi: 25
Pridružen/a: 19 ožu 2018, 21:39
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 8 puta

Re: Thunderstone quest back to the dungeon

Post Postao/la ChMarin »

Uzeo sam više manje kad se pojavilo. Jest da je skupo ali droga ne pita :D Prije ovog KSa sam kojih mjesec dana htio kupiti 'polovni' champion pledge i cijena nikad nije padala ispod 100ish eura, tako da sumnjam da će i u budućnost.
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1025
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 419 puta
 pohvaljen: 776 puta

Re: Thunderstone quest back to the dungeon

Post Postao/la smurfORnot »

Hmmm, neznam kolika bi poštarina bila ako bi nas potencijalno više uzelo.
Avatar
Antomon
Reactions:
Postovi: 1243
Pridružen/a: 04 tra 2014, 20:38
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 1189 puta
 pohvaljen: 920 puta
Kontakt:

Re: Thunderstone quest back to the dungeon

Post Postao/la Antomon »

Jako sam skeptičan oko manje poštarine pošto bi svaki paket bio 12 kg.
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1025
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 419 puta
 pohvaljen: 776 puta

Re: Thunderstone quest back to the dungeon

Post Postao/la smurfORnot »

Meni nejde u glavu ako je main box sa svim komponentama, 5 queatova, 4p, big board i huge box sa svim.nutra 7kg, kako je onda box s 2 questa, 2player komponentama i nesto komponenti za solo/coop 5kg?! Znaci nema nikakve logike.
A isto tako, davat 50% cijene main boxa defakto za 2 questa i coop, koji kolko vidim se moze i isprintati jer su dali pnp, nekak upitan po isplativosti nakon sto malo razmislim. Neato mi kaze da bi za tu razliku u parama mozda radije uzeo jos jedan game. 1500 karata u baseboxu je nekako mislim i vise nego dovoljno za dovoljno gaminga dok ti ne dosadi...
Odgovori

Natrag na “Crowdfunding igre”