7th Continent - late pledge manager

Diskusije vezane uz igre s raznih crowdfunding platformi (Kickstarter, Indiegogo...)

Moderator/ica: sadistiko

Pravila foruma
Za svaku novu crowdfunding igru otvarajte novu temu radi preglednosti!
U prvi post samo kopirajte poveznicu na kampanju bez BBCodeova. Tako će forum automatski postaviti widget na kampanju.
vedran2006
Reactions:
Postovi: 121
Pridružen/a: 20 lip 2018, 11:00
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 36 puta
Kontakt:

Re: 7th Continent - late pledge manager

Post Postao/la vedran2006 »

dopunio komentar gore.
Ovi su korisnici zahvalili autoru vedran2006 za post:
kockica
slika
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: 7th Continent - late pledge manager

Post Postao/la kockica »

Thnx, preskacem.
Avatar
Shich
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 3556
Pridružen/a: 12 stu 2012, 13:43
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1136 puta
 pohvaljen: 1541 put
Kontakt:

Re: 7th Continent - late pledge manager

Post Postao/la Shich »

Best buy savjet:

Bazna igra (80) + curses bundle (49) = 129$ + 31$ poštarina.

Ostalo su preseravanja za plaćanje odjednom za igru za koju ne možeš znati hoće li ti se svidjeti.

Jest da ćete teško doći do ostalog budući da neće biti više reprinta ali dobit ćete sasvim dovoljno materijala za igranje bez grižnje savjesti.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Shich za post:
kockica
vedran2006
Reactions:
Postovi: 121
Pridružen/a: 20 lip 2018, 11:00
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 36 puta
Kontakt:

Re: 7th Continent - late pledge manager

Post Postao/la vedran2006 »

koliko sam vidio svi kojima se igra svidjela sada naručuju sve što su propustili.
ako sumnjaš da će ti se svidjeti mislim da je bolje preskočiti sve, ako misliš da će ti se svidjeti bolje uzeti sve.

iako djelomično se slažem s tobom jer dobar dio dodatnih expanzija je nepotreban.
problem je što ako uzmeš ovaj prvi base box, propuštaš kompletne SG iz drugog KS obzirom su oni samo dio veteran pledga ili rookie pledga.
po meni ako već biraš onda rookie pledge 129$ + 49$ curses bundle + 52$ shipping
slika
Avatar
Shich
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 3556
Pridružen/a: 12 stu 2012, 13:43
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1136 puta
 pohvaljen: 1541 put
Kontakt:

Re: 7th Continent - late pledge manager

Post Postao/la Shich »

Ja sam u prvoj kampanji uzeo ovo što sad predlažem kao optimalnu kupnju.

Sad sam uzeo novu ekspanziju i dopunio sa dvije mini ekspanzije (jedna stara, jedna nova). Ostalo je nepotrebno i bacanje novaca i s time se slaže većina ljudi iz prve kampanje.

Ako vas žulja novčanik, nemojte suludo ulupati toliko love koliko god primamljivo izgledalo.

Ako vam nije problem umjesto nekoliko poštenih igara kupiti samo 7th Continent, nećete požaliti investiciju.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Shich za post:
kockica
vedran2006
Reactions:
Postovi: 121
Pridružen/a: 20 lip 2018, 11:00
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 36 puta
Kontakt:

Re: 7th Continent - late pledge manager

Post Postao/la vedran2006 »

@Shich

koliko te izašao sad u drugoj rundi shipping.
slika
vedran2006
Reactions:
Postovi: 121
Pridružen/a: 20 lip 2018, 11:00
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 36 puta
Kontakt:

Re: 7th Continent - late pledge manager

Post Postao/la vedran2006 »

ovdje ćete naći prilično dobar opis expanzija i prioriteta.
https://boardgamegeek.com/thread/201966 ... expansions
slika
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1025
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 419 puta
 pohvaljen: 776 puta

Re: 7th Continent - late pledge manager

Post Postao/la smurfORnot »

kockica je napisao/la: 05 srp 2018, 09:51 Pa je li tko uopce igrao?
Frend koji ga je backao prvi put ga je jako bezo prodao. Nije mu nikako sjeo, prerepetitivan, kaze i metagejmas da ti deck traje, ako odlucis malo zujat ili istrazivat bzv zagines. Tako da eto, njemu nije nikako sjeo.
Avatar
Shich
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 3556
Pridružen/a: 12 stu 2012, 13:43
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1136 puta
 pohvaljen: 1541 put
Kontakt:

Re: 7th Continent - late pledge manager

Post Postao/la Shich »

Poanta je u tome što sad svatko može donijeti informiranu odluku na temelju iskustva nas iz prvog vala (i onih koji su dobili igre u ožujku ove godine) jer ne plaćaš ideju već gotov proizvod.

Tako da su sad puno manje šanse da ćeš se zeznuti sa kupnjom. I to im je izgovor za veće cijene nego u prvoj kampanji.

Poštarina mi je 25+2$. U prvoj kampanji sam platio 25 eura.

Očito je dvostruka količina sadržaja = dvostruka poštarina. Neću braniti njihovu politiku, ali očito su se odlučili na najskuplju i najsigurniju verziju gdje je svaka pošiljka osigurana do X vrijednosti, super zapakirana te dolazi uz tracking broj. Za Hrvatsku kao državu na lošem glasu te cifre su veće. Postoje različite varijante poštarina, ali kvaliteta i sigurnost istih se definitivno ne može uspoređivati sa uslugom preko Philiberta tj. Meeple's Logistics.
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1025
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 419 puta
 pohvaljen: 776 puta

Re: 7th Continent - late pledge manager

Post Postao/la smurfORnot »

Shich je napisao/la: 05 srp 2018, 21:29 Za Hrvatsku kao državu na lošem glasu te cifre su veće. Postoje različite varijante poštarina, ali kvaliteta i sigurnost istih se definitivno ne može uspoređivati sa uslugom preko Philiberta tj. Meeple's Logistics.
Po pitanju sigurnosti vjerujem da je Hrvatska na puno boljem glasu nego recimo Francuska ili Njemačka itd....žene se nemoraju bojati da ce baš biti silovane, ako odeš u dubravu, nije da če te netko izbosti ili upucati po normalno.

Kako je moguce onda da kada naručiš preko philija daleko više stvari, platiš daleko manje? A i kada naručiš manje ne platiš tolko...
Odgovori

Natrag na “Crowdfunding igre”