War of Whispers

Diskusije vezane uz igre s raznih crowdfunding platformi (Kickstarter, Indiegogo...)

Moderator/ica: sadistiko

Pravila foruma
Za svaku novu crowdfunding igru otvarajte novu temu radi preglednosti!
U prvi post samo kopirajte poveznicu na kampanju bez BBCodeova. Tako će forum automatski postaviti widget na kampanju.
Odgovori
Avatar
gErMAligni
Reactions:
Postovi: 99
Pridružen/a: 10 lis 2017, 18:50
Lokacija: Osijek
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 26 puta
Kontakt:

War of Whispers

Post Postao/la gErMAligni »

Izuzetno zanimljiv koncept u kojem svi igrači upravljaju sa svih 5 zaračenih strana, pokušavajući gurniti one na koje su se kladili što više naprijed. Još nisam susreo ovakav koncept i moram reći da sam oduševljen! :)


slika


Jedino što igra baš nije doživjela neki odaziv, što mi nije baš jasno :/


Bacite oko! :)
https://www.kickstarter.com/projects/ga ... 20whispers
Avatar
Karo
Reactions:
Postovi: 133
Pridružen/a: 17 kol 2014, 21:25
Lokacija: Osijek
Ima zahvala: 67 puta
 pohvaljen: 218 puta
Kontakt:

Re: War of Whispers

Post Postao/la Karo »

Meni izgleda ok, ali mislim da je cijena prevelika s obzirom na sadržaj :) Ova igra ne bi smjela koštati više od recimo Tyrantsa koji su oko 50$... Ovo je pre previše.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Karo za post:
gErMAligni
slika
Avatar
gErMAligni
Reactions:
Postovi: 99
Pridružen/a: 10 lis 2017, 18:50
Lokacija: Osijek
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 26 puta
Kontakt:

Re: War of Whispers

Post Postao/la gErMAligni »

Karo je napisao/la: 13 lip 2018, 06:08 Meni izgleda ok, ali mislim da je cijena prevelika s obzirom na sadržaj :) Ova igra ne bi smjela koštati više od recimo Tyrantsa koji su oko 50$... Ovo je pre previše.
Slažem se. Kao i Court Of The Dead, 90$ bi bilo previše! No sa suludim SG-ovima igra je bargain! 70ak metalnih tokena (raznih vrsta) sve komponente poboljšane, štasvene... :D

Ova igra bi bila fenomenalna da skupi 500%-1000% funda i otključa stvari. No šteta, jako dobra ideja, odlična tema, mehanika se čini fluidna. Šteta! :(
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1023
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 416 puta
 pohvaljen: 772 puta

Re: War of Whispers

Post Postao/la smurfORnot »

Karo je napisao/la: 13 lip 2018, 06:08 Meni izgleda ok, ali mislim da je cijena prevelika s obzirom na sadržaj :) Ova igra ne bi smjela koštati više od recimo Tyrantsa koji su oko 50$... Ovo je pre previše.
Pa Tyrantsi nisu bas cheap, ali su zato fantasticni! Svaka partija mi je bila dobra, ekspanziju nisam.i.ao jos priliku probati, iako vidim da ima op/up karata lagano, al ok...100kn je bila pa nije tragedija.
Odgovori

Natrag na “Crowdfunding igre”