Machina Arcana - 2nd edition

Diskusije vezane uz igre s raznih crowdfunding platformi (Kickstarter, Indiegogo...)

Moderator/ica: sadistiko

Pravila foruma
Za svaku novu crowdfunding igru otvarajte novu temu radi preglednosti!
U prvi post samo kopirajte poveznicu na kampanju bez BBCodeova. Tako će forum automatski postaviti widget na kampanju.
Ahilya
Reactions:
Postovi: 215
Pridružen/a: 20 srp 2017, 14:22
Ima zahvala: 160 puta
 pohvaljen: 170 puta

Re: Machina Arcana - 2nd edition

Post Postao/la Ahilya »

Krenula sam pisati da ne znam kako sam propustila ovu igru, ali sjetila sam se - izbjegavam kickstarter i ovaj dio foruma dok se malo ne oporavim financijski nakon nedavnih kupovina. :D

No sad kad sam već tu... :D

Izgleda baš kao nešto u mom stilu! Imam 3 tjedna da nešto smislim. szbunjen :mrgreen:
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1023
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 416 puta
 pohvaljen: 772 puta

Re: Machina Arcana - 2nd edition

Post Postao/la smurfORnot »

Koliko ljudi je zainteresirano, bilo bi maltene jedostavnije s Cartom dogovorit da naruci...win win za sve...
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Machina Arcana - 2nd edition

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

:) Ekipa je trenutno na 400% svoga cilja i otključano je JAKO puno stretch goalova... Još 14 dana. Backeri su ludo sretni kampanjom i odnosom i komunikacijom dizajnera i tvoraca igre. Imam neki feeling da se ovo ne propušta...

Ako budem jedini na koncu koji će uzeti igru drage volje vam je ustupim na recenziju, na ljeto 2019. ;) Dotad ko živ ko mrtav, doduše...
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2277
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1179 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: Machina Arcana - 2nd edition

Post Postao/la mado »

Ahilya
Reactions:
Postovi: 215
Pridružen/a: 20 srp 2017, 14:22
Ima zahvala: 160 puta
 pohvaljen: 170 puta

Re: Machina Arcana - 2nd edition

Post Postao/la Ahilya »

Ma ja uzimam, igra je napravljena za mene. :D

Jedino bih voljela vidjeti za spomenute dogovore s Cartom Magicom
Ovi su korisnici zahvalili autoru Ahilya za post:
CrazyBunnyGuy
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Machina Arcana - 2nd edition

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Sve ako i ne bude ništa, kad dođe šiping dogodine neće me pretjerano ubit ih $15 koliko je za EU. Samo da stigne, crknut ću do sljedećeg ljeta. :) Možda da negdje iskopam prvu ediciju pa se malo zaigram...
Ahilya
Reactions:
Postovi: 215
Pridružen/a: 20 srp 2017, 14:22
Ima zahvala: 160 puta
 pohvaljen: 170 puta

Re: Machina Arcana - 2nd edition

Post Postao/la Ahilya »

Koliko nas na kraju zapravo ima? Čini mi se da smo samo mi s kunićima zainteresirani. :D
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Machina Arcana - 2nd edition

Post Postao/la sadistiko »

@CrazyBunnyGuy ma samo okreni misli na nešto drugo. Tako smo i mi proljetos ubacili pare za Xia-u i evo nisi ni trepno, a još samo 2 mjeseca do izdavanja igre.
slika
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Machina Arcana - 2nd edition

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Nope, ne funkcionira to kod mene, ja kad se prilijepim na nešto to je to... Srećom nisam kockar ili drogeraš (osim čokolade). Anyway, pitao sam ekipu, natuknuli su tri stvari:

- Tabletopia je zainteresirana za digitalizirati Machinu Arcanu, što bi bilo jako zabavno
- Bit će na Essenu (ne mogu ići, nažalost)
- na koncu rekoše "for a session, visit Croatia"... Well, tu sam već, tako da... Spomenuo sam im da bi Meeple's Corner sigurno bio zainteresiran za kakvu komunikaciju, demonstraciju, nešto, oni su iz Varaždina originalno tako da je to sve blizu, stoga eto, nadam se da će možda kontaktirati MC i ako se uspije skucati kakav demo, bit ću u prvim redovima i prositi za prototype box na posudbu ;)

Dotad--- Dobio sam na poklon D&D starter pack, tako da se imam čime baviti!
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Machina Arcana - 2nd edition

Post Postao/la grof »

CrazyBunnyGuy je napisao/la: 17 ruj 2018, 11:39 Spomenuo sam im da bi Meeple's Corner sigurno bio zainteresiran za kakvu komunikaciju, demonstraciju, nešto, oni su iz Varaždina originalno tako da je to sve blizu, stoga eto, nadam se da će možda kontaktirati MC i ako se uspije skucati kakav demo, bit ću u prvim redovima i prositi za prototype box na posudbu ;)
@Juraj nam je već obećao donirati primjerak Machine za Meeple's Corner, pa će se moći kod nas i uredno igrati igru.
Vjerujem da će je rado i demonstrirati kod nas.
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Odgovori

Natrag na “Crowdfunding igre”