Machina Arcana - 2nd edition

Diskusije vezane uz igre s raznih crowdfunding platformi (Kickstarter, Indiegogo...)

Moderator/ica: sadistiko

Pravila foruma
Za svaku novu crowdfunding igru otvarajte novu temu radi preglednosti!
U prvi post samo kopirajte poveznicu na kampanju bez BBCodeova. Tako će forum automatski postaviti widget na kampanju.
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1023
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 416 puta
 pohvaljen: 772 puta

Re: Machina Arcana - 2nd edition

Post Postao/la smurfORnot »

Ma shipping je sasvim ok, samo i sami znate kako je kod nas, ako se moze ustedit koja kuna, uvijek je bolje..a i psiholoski odmah primamljivije zvuci 50 ili 75$ nego 65 ili 90$
Avatar
Juraj
Reactions:
Postovi: 5
Pridružen/a: 05 ruj 2018, 12:48
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 3 puta
Kontakt:

Re: Machina Arcana - 2nd edition

Post Postao/la Juraj »

Pozdrav ekipi!

Za prvu sam ediciju osobno otisao do Zagreba i kontrolirao utovar paleta koji je kasnije isao prema distribucijskom centru. To mi je omogucavalo da odmah uzmem odredjeni broj kutija.

Za ovu ediciju nisam siguran kakav ce biti proces. U pregovaranju sam sa jednim worldwide fulfillment servisom (ShipNaked). Oni ce definitivno rjesavati US+Canada, ali mozda mi ponude i kompetitivni deal za EU, sto ce znaciti da necu imati pristup kao i inace jer kontejner sa robom nece ulaziti kroz Hrvatsku.

Tako da me jos nemojte drzati za rijec..
Postoji i retailer opcija: ako znate nekog zainteresiranog retailera neka me kontaktira i dobiti ce snizenu ponudu za veci broj paketa.


P.S.
Sry na thread hijacku ali ovo me stvarno jako zanima:
"ne možeš gađati nekoga tko stoji pokraj vrata, tako neka fora, ali tu je netko koga u potpunosti vidiš pokraj njega i mogao bi pucati po njemu, ali i dalje po tom drugome ne možeš pucati, jer ti smeta ovaj kojeg nevidiš,lol"
- Da li mi molim te mozes ovo objasniti, jer meni ovo nema smisla? :)
Attachao sam image pa ako mozes po toj slici prikazati taj rule.
slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru Juraj za post (ukupno 3):
madogrofmiljenko
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1023
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 416 puta
 pohvaljen: 772 puta

Re: Machina Arcana - 2nd edition

Post Postao/la smurfORnot »

Ne sjecam se tocno cijelokupne situacije pošto je prošlo već vremena, pošto igra nije bila moja, osoba čija je bila igra je to tako objasnila i to mi pravilo eksplicitno nije imalo smisla. Znaci, i dalje stoji da ovaj koji je obscuran nemože biti gađan, i sve 5, ali onda mi je tijekom igre bilo objašnjeno da ovaj kojeg vidim i nije obscuran od zida nemože biti gađan, jer mu pak smeta ovaj kojeg ne vidim i kojeg nemogu gađati. I to mi je tijekom gejma bio trn u oku xD
Avatar
Juraj
Reactions:
Postovi: 5
Pridružen/a: 05 ruj 2018, 12:48
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 3 puta
Kontakt:

Re: Machina Arcana - 2nd edition

Post Postao/la Juraj »

Znam da si spomenuo vrata, imaju li kakve veze vrata u toj prici? I kako mislis obscuran od zida?
U svakom slucaju ako naidjes na situaciju koja ti nije jasna, biti cu ti stvarno zahvalan!
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2278
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1179 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: Machina Arcana - 2nd edition

Post Postao/la mado »

slika

Sad i mene jako zanima ovo s blokiranjem line of sighta, jer to zna biti često pravilo u sličnim igrama. Kolko vidim u pravilima je jasno objašnjeno kako funkcionira i nema nedoumica. Ne kužim gdje je nastao problem, tj. nisam uspio iskonstruirati nelogičnu/nejasnu situaciju. Na fotki se vidi skroz desno dolje polje koje nije nedostupno za napad zbog blokirane jedinice lijevo od te desne.
Možda su samo krivo protumačili pravilo i igrali krivo.
Avatar
Juraj
Reactions:
Postovi: 5
Pridružen/a: 05 ruj 2018, 12:48
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 3 puta
Kontakt:

Re: Machina Arcana - 2nd edition

Post Postao/la Juraj »

Kazem, nisam siguran i volio bi cuti ako treba pojasniti ikakva pravila.
Na ovoj slici uzmi u obzir dvije stvari:
- Kim ne moze targetirati Byakheea (treci monster desno) zato jer nije u line of sight ("iza" zida je)
- Kim moze targetirati Moonbeasta (cetvrti monster desno dole) ali samo sa abilitijem koji targetira kroz obstacle (zamisli to kao: nemoze sa gunom - pravocrtno, ali moze sa spellom - "nepravocrtno").
*edit updejt specifikacije monstera
Zadnja izmjena: Juraj, dana/u 05 ruj 2018, 13:42, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2278
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1179 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: Machina Arcana - 2nd edition

Post Postao/la mado »

Kopiju igre s pravilima na plejtestanje u igraonicu pa nađemo sve nejasnoće u pravilima + besplatno još brejkamo igru :D
Ovi su korisnici zahvalili autoru mado za post:
miljenko
Avatar
Juraj
Reactions:
Postovi: 5
Pridružen/a: 05 ruj 2018, 12:48
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 3 puta
Kontakt:

Re: Machina Arcana - 2nd edition

Post Postao/la Juraj »

mado je napisao/la: 05 ruj 2018, 13:40 Kopiju igre s pravilima na plejtestanje u igraonicu pa nađemo sve nejasnoće u pravilima + besplatno još brejkamo igru :D
:D
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1023
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 416 puta
 pohvaljen: 772 puta

Re: Machina Arcana - 2nd edition

Post Postao/la smurfORnot »

Lako moguće da je osoba cija je igra bila krivo objasnila ili shvatila pravila, pa i samim time sam dobio krivi dojam, makar game nije nužno krivi. Kažem ne sjecam se tocno kako je izgledala dotična situacija pošto je prošlo već dosta dugo vremena od tada. Gledajući navedenu sliku meni sve štima, ali u tom trenu nije,lol...
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Machina Arcana - 2nd edition

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Ma iskreno, lako za shipping, ono što me ubija je July 2019, no to je osmi par rukava ;)
Odgovori

Natrag na “Crowdfunding igre”