The 7th Continent

Diskusije vezane uz igre s raznih crowdfunding platformi (Kickstarter, Indiegogo...)

Moderator/ica: sadistiko

Pravila foruma
Za svaku novu crowdfunding igru otvarajte novu temu radi preglednosti!
U prvi post samo kopirajte poveznicu na kampanju bez BBCodeova. Tako će forum automatski postaviti widget na kampanju.
Avatar
icarusST
Reactions:
Postovi: 357
Pridružen/a: 21 lis 2014, 21:11
Ima zahvala: 164 puta
 pohvaljen: 48 puta

The 7th Continent

Post Postao/la icarusST »

Ovi su korisnici zahvalili autoru icarusST za post:
stoka
Avatar
frle
Reactions:
Postovi: 555
Pridružen/a: 12 srp 2011, 23:05
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 260 puta
Kontakt:

Re: The 7th Continent

Post Postao/la frle »

Ne jos, aktivno pratim temu na bggu gdje ljudi stavljaju da su za sada samo Švicarci dobili iz našeg mjesta za slanje 7th Continenta.
A ja jedva čekam da mi dodje ova igra
Ovi su korisnici zahvalili autoru frle za post:
icarusST
Avatar
frle
Reactions:
Postovi: 555
Pridružen/a: 12 srp 2011, 23:05
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 260 puta
Kontakt:

Re: The 7th Continent

Post Postao/la frle »

Upravo dosao mail da potvrdim adresu za dostavu. Weeeeeeee
Ovi su korisnici zahvalili autoru frle za post:
icarusST
Avatar
icarusST
Reactions:
Postovi: 357
Pridružen/a: 21 lis 2014, 21:11
Ima zahvala: 164 puta
 pohvaljen: 48 puta

Re: The 7th Continent

Post Postao/la icarusST »

frle je napisao/la: 06 tra 2018, 18:03 Upravo dosao mail da potvrdim adresu za dostavu. Weeeeeeee
evo taman ija :)
Avatar
verudar
Reactions:
Postovi: 59
Pridružen/a: 05 sij 2016, 16:58
Ima zahvala: 17 puta
 pohvaljen: 11 puta

Re: The 7th Continent

Post Postao/la verudar »

Danas stigao mail s tracking brojem :)
Avatar
Shich
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 3555
Pridružen/a: 12 stu 2012, 13:43
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1136 puta
 pohvaljen: 1539 puta
Kontakt:

Re: The 7th Continent

Post Postao/la Shich »

Unaprijed se ispričavam što istresam svoje frustracije.

Uglavnom, izgleda da smo svi mi koji smo inicijalno podržali prvu kampanju obične budale.

Zašto? Zato što su karte iz drugog printa veće za 1mm.

Što to znači? Znači da ću na sam dodir vidjeti razliku između karata iz prvog i drugog printa.

Velika stvar, samo sleevaš karte... Da, ajmo sleevati 2000 karata jer je neka budala napravila grešku koju smo mi još veće budale masno platili.

Najgore je što čak ni teoretski više nema šansi da ostatak drugog printa bude iste veličine kao prvi jer ako su karte od bazne igre veće, morat će održati konzistentnost veličine kako većina koja je backala drugu kampanju ne bi bila ljuta.

Svaka čast Serious Poulp, svaka čast... :twisted:

https://boardgamegeek.com/thread/197233 ... pack-issue
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: The 7th Continent

Post Postao/la dlakar »

Ja sam stvarno izradio hrpu igara i kartica. Vjeruj mi, nećeš osjetit taj milimetar. Ali razumijem tvoju zabrinutost i opravdanu ljutnju. :)
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Avatar
Shich
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 3555
Pridružen/a: 12 stu 2012, 13:43
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1136 puta
 pohvaljen: 1539 puta
Kontakt:

Re: The 7th Continent

Post Postao/la Shich »

dlakar je napisao/la: 14 tra 2018, 10:44 Ja sam stvarno izradio hrpu igara i kartica. Vjeruj mi, nećeš osjetit taj milimetar. Ali razumijem tvoju zabrinutost i opravdanu ljutnju. :)
Problem je mehanike igre gdje je više karata istog broja, pa treba odabrati jednu od njih. A drugi problem je što će se karte više habati po rubovima jer nisu jednake visine/širine.
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1025
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 419 puta
 pohvaljen: 776 puta

Re: The 7th Continent

Post Postao/la smurfORnot »

dlakar je napisao/la: 14 tra 2018, 10:44 Ja sam stvarno izradio hrpu igara i kartica. Vjeruj mi, nećeš osjetit taj milimetar. Ali razumijem tvoju zabrinutost i opravdanu ljutnju. :)
https://boardgamegeek.com/image/4079549/7th-continent

neznam baš, ovo djeluje poprilično očito.

A da ce ovo fixati, sigurno nece, printat toliko karata opet i onda sve to slati backerima, za djaba? ain't gonna happen.

Vidim da se neki žale i na shade problem na stražnjoj strani karata. Koliko sam vidio, jer meni još nisu stigli, za KDM ekiap isto kaže da su im nekima drugačije nijanse odozada na kartama, i bez obzira što je to kakti botique game koji košta previše, ima grešaka, dapače, nisu uopče ispravili errore na starim ekspanzijama, because reasons, ocito bi bio preveliki hassle ispraviti dio dobro poznatih errora :facepalm
Vrhunac su mi fanboyeve koji i dalje brane takvo ponašanje, i imaju solution, sleevaj s neprozirnim sleevovima to i problem rješen itd.
Nije bilo vremena ispravljati errore na karticama itd. he made business decision no to slow game, yeah right...
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: The 7th Continent

Post Postao/la dlakar »

Ja ih ne branim i smatram da to moraju ispraviti. I sam znam picajzlit oko sitnica i vjerovatno bih bio jako nezadovoljan ovakvim raspletom događaja. Opet mislim da je ta razlika u veličini karata dok igraš zanemariva. Normalno ako se trudiš da možeš uočiti nejednakost ali to sigurno neće bit slučaj. Kada vam karte u kupu stoje složene kao po špagi....meni nikada.
Ovi su korisnici zahvalili autoru dlakar za post:
Shich
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Odgovori

Natrag na “Crowdfunding igre”