MONUMENTAL KS

Diskusije vezane uz igre s raznih crowdfunding platformi (Kickstarter, Indiegogo...)

Moderator/ica: sadistiko

Pravila foruma
Za svaku novu crowdfunding igru otvarajte novu temu radi preglednosti!
U prvi post samo kopirajte poveznicu na kampanju bez BBCodeova. Tako će forum automatski postaviti widget na kampanju.
Avatar
ronin
Reactions:
Postovi: 260
Pridružen/a: 11 pro 2013, 14:05
Ima zahvala: 78 puta
 pohvaljen: 109 puta
Kontakt:

MONUMENTAL KS

Post Postao/la ronin »

https://www.kickstarter.com/projects/fu ... m?lang=eng


Izgleda fora. Ali čini mi se da su se malo zaletili. Ne čini mi se kompletno razrađeno.
Malo skupo.
Bilo je dosta negativnih komentara vezano za tu firmu zbog prijašnjih ks-ova.

Kaj vi mislite o ovom?
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1025
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 419 puta
 pohvaljen: 776 puta

Re: MONUMENTAL KS

Post Postao/la smurfORnot »

Lepo, to im moram priznati, ali osobno, em je preskupo, em imam Rising Sun, Lords of Hellas i Root, tako da mi netreba još jedan dudes on map, pogotovo ne za 1000kn...kao šečer na kraju obzirom na to kako im ide kampanja, bit će jako malo SG-ova, a i ekipa ih u komentarima lagano pljucka + prijašnji KSovi im nejdu na ruku.
Pass
krofetki
Reactions:
Postovi: 76
Pridružen/a: 06 ruj 2014, 09:51
Ima zahvala: 12 puta
 pohvaljen: 25 puta

Re: MONUMENTAL KS

Post Postao/la krofetki »

smurfORnot je napisao/la: 17 ožu 2018, 09:36 Lepo, to im moram priznati, ali osobno, em je preskupo, em imam Rising Sun, Lords of Hellas i Root, tako da mi netreba još jedan dudes on map, pogotovo ne za 1000kn...kao šečer na kraju obzirom na to kako im ide kampanja, bit će jako malo SG-ova, a i ekipa ih u komentarima lagano pljucka + prijašnji KSovi im nejdu na ruku.
Pass
Da se ubacim! :D Kaj je Root izašao? szbunjen Kakav ti je?
Avatar
Antomon
Reactions:
Postovi: 1243
Pridružen/a: 04 tra 2014, 20:38
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 1190 puta
 pohvaljen: 920 puta
Kontakt:

Re: MONUMENTAL KS

Post Postao/la Antomon »

krofetki je napisao/la: 17 ožu 2018, 15:17
smurfORnot je napisao/la: 17 ožu 2018, 09:36 Lepo, to im moram priznati, ali osobno, em je preskupo, em imam Rising Sun, Lords of Hellas i Root, tako da mi netreba još jedan dudes on map, pogotovo ne za 1000kn...kao šečer na kraju obzirom na to kako im ide kampanja, bit će jako malo SG-ova, a i ekipa ih u komentarima lagano pljucka + prijašnji KSovi im nejdu na ruku.
Pass
Da se ubacim! :D Kaj je Root izašao? szbunjen Kakav ti je?
Nije još izašao.
krofetki
Reactions:
Postovi: 76
Pridružen/a: 06 ruj 2014, 09:51
Ima zahvala: 12 puta
 pohvaljen: 25 puta

Re: MONUMENTAL KS

Post Postao/la krofetki »

Antomon je napisao/la: 17 ožu 2018, 17:22
krofetki je napisao/la: 17 ožu 2018, 15:17
smurfORnot je napisao/la: 17 ožu 2018, 09:36 Lepo, to im moram priznati, ali osobno, em je preskupo, em imam Rising Sun, Lords of Hellas i Root, tako da mi netreba još jedan dudes on map, pogotovo ne za 1000kn...kao šečer na kraju obzirom na to kako im ide kampanja, bit će jako malo SG-ova, a i ekipa ih u komentarima lagano pljucka + prijašnji KSovi im nejdu na ruku.
Pass
Da se ubacim! :D Kaj je Root izašao? szbunjen Kakav ti je?
Nije još izašao.
Pa,znam da nije! pogledao KS page! :D al Štrumpf ;) napisao da ima,pa je bilo szbunjen :lol:
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1025
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 419 puta
 pohvaljen: 776 puta

Re: MONUMENTAL KS

Post Postao/la smurfORnot »

Ma mislio sam.na to da sam backao, krivo sam se izrazio. Ali ima pnp, vidim pravila se stalno lagano updejtaju itd.
Avatar
Karo
Reactions:
Postovi: 133
Pridružen/a: 17 kol 2014, 21:25
Lokacija: Osijek
Ima zahvala: 67 puta
 pohvaljen: 218 puta
Kontakt:

Re: MONUMENTAL KS

Post Postao/la Karo »

Čisto da se ubacim u raspravu, all in sam pledgao na Monumental zbog nekoliko osobnih razloga, radi autor Elysiuma i patim jako na civ igre. Biće to dobra igra, samo kampanju vodi FunForge koji je ozloglašen zbog svojih gluposti na Tokaido kampanji.
slika
Avatar
ronin
Reactions:
Postovi: 260
Pridružen/a: 11 pro 2013, 14:05
Ima zahvala: 78 puta
 pohvaljen: 109 puta
Kontakt:

Re: MONUMENTAL KS

Post Postao/la ronin »

Mislim da su odabrali krivo vrijeme za KS.
trebali su si uzeti par mjeseci da naprave kvalitetan prototip i pošalju youtuberima na review.
Mislim, trenutno imaju oko 600 backera. Neke kompanije bi do sad već skupile možda i mišlju...

Artwork izgleda super, tema i odabir civ mi je isto super.

Možda glupo zvuči, ali nadam se da sad otkažu dok ne slože sve barem 85-90%..
Ovako sumnjam da ću backat
Avatar
Karo
Reactions:
Postovi: 133
Pridružen/a: 17 kol 2014, 21:25
Lokacija: Osijek
Ima zahvala: 67 puta
 pohvaljen: 218 puta
Kontakt:

Re: MONUMENTAL KS

Post Postao/la Karo »

Potpuno se slažem. Ja sam dao svoju potporu čisto da ne propustim ovakvu igru, ali ne bih patio previše ako otkažu i nanovo naprave, u ovo sadašnje vrijeme, kada Jamey progovara o KS stalno i kako voditi KS kampanju, da nemaju ni gameplay video, a kamoli neki review odmah u startu je koma. FF je poprilično tvrdoglava kompanija.
slika
Avatar
Shich
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 3556
Pridružen/a: 12 stu 2012, 13:43
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1136 puta
 pohvaljen: 1540 puta
Kontakt:

Re: MONUMENTAL KS

Post Postao/la Shich »

Kampanja je sramotna. Čak nemaju niti video!

Ne razumijem zašto itko želi podržati kampanju u ovakvom obliku i sa ovakvim ponašanjem prema potencijalnim kupcima. I za njih i za backere bi bilo najbolje da se kampanja poništi do nekog boljeg vremena.
Odgovori

Natrag na “Crowdfunding igre”