Etherfields (group pledge anyone?)

Diskusije vezane uz igre s raznih crowdfunding platformi (Kickstarter, Indiegogo...)

Moderator/ica: sadistiko

Pravila foruma
Za svaku novu crowdfunding igru otvarajte novu temu radi preglednosti!
U prvi post samo kopirajte poveznicu na kampanju bez BBCodeova. Tako će forum automatski postaviti widget na kampanju.
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1023
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 416 puta
 pohvaljen: 772 puta

Re: Etherfields (group pledge anyone?)

Post Postao/la smurfORnot »

Mislim da zadnji put nije bila velika razlika u cijeni izmedu 1wave i 2 wave shippinga, a obzirom da bi de na wave2 moglo cekati podosta...lords of hellas je dosta dugo cekao mislim, mozda je i bolje 2 wave? Ugl vidimo kada budu cijene pa se dogovorimo ;)

Sto se tice ekspanzija,ne znam kako ide ovaj group pledge i one, valjda se u pm-u moze po zelji dodati tko sto zeli?
Avatar
Shich
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 3543
Pridružen/a: 12 stu 2012, 13:43
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1135 puta
 pohvaljen: 1535 puta
Kontakt:

Re: Etherfields (group pledge anyone?)

Post Postao/la Shich »

smurfORnot je napisao/la: 18 srp 2019, 14:14 Mislim da zadnji put nije bila velika razlika u cijeni izmedu 1wave i 2 wave shippinga, a obzirom da bi de na wave2 moglo cekati podosta...lords of hellas je dosta dugo cekao mislim, mozda je i bolje 2 wave? Ugl vidimo kada budu cijene pa se dogovorimo ;)

Sto se tice ekspanzija,ne znam kako ide ovaj group pledge i one, valjda se u pm-u moze po zelji dodati tko sto zeli?
Da, pledge je 6 baznih, pa kao addonove dodaješ što hoćeš.
vedran2006
Reactions:
Postovi: 120
Pridružen/a: 20 lip 2018, 11:00
Ima zahvala: 12 puta
 pohvaljen: 36 puta
Kontakt:

Re: Etherfields (group pledge anyone?)

Post Postao/la vedran2006 »

izašao group pledge, 6 base+creatures. 10% popust + cca 30% manji shipping po pledgu. ja sam za. ima još tko?
slika
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1023
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 416 puta
 pohvaljen: 772 puta

Re: Etherfields (group pledge anyone?)

Post Postao/la smurfORnot »

Mene iskreno miniji u ovakvom gejmu ne zanimaju uopće. Ne znam da li ce biti group pledge bez minija kasnije.
vedran2006
Reactions:
Postovi: 120
Pridružen/a: 20 lip 2018, 11:00
Ima zahvala: 12 puta
 pohvaljen: 36 puta
Kontakt:

Re: Etherfields (group pledge anyone?)

Post Postao/la vedran2006 »

bit će vjerojatno, ja se još dvoumim oko minija, naime koliko vidim neki uzimaju samo zbog minija, pa mislim da će ih bit lako frknut naknadno ako ti ne trebaju.
slika
Avatar
Shich
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 3543
Pridružen/a: 12 stu 2012, 13:43
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1135 puta
 pohvaljen: 1535 puta
Kontakt:

Re: Etherfields (group pledge anyone?)

Post Postao/la Shich »

Ja sam isto za opciju bez minija.
Avatar
Noghri
Reactions:
Postovi: 566
Pridružen/a: 29 srp 2014, 14:35
Ima zahvala: 217 puta
 pohvaljen: 211 puta
Kontakt:

Re: Etherfields (group pledge anyone?)

Post Postao/la Noghri »

Ja sam vec pledgao bez minija. Jel cemo moci kombinirati group ako sam > 1 pledge?
Avatar
Shich
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 3543
Pridružen/a: 12 stu 2012, 13:43
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1135 puta
 pohvaljen: 1535 puta
Kontakt:

Re: Etherfields (group pledge anyone?)

Post Postao/la Shich »

Noghri je napisao/la: 26 srp 2019, 12:57 Ja sam vec pledgao bez minija. Jel cemo moci kombinirati group ako sam > 1 pledge?
Ako netko pledgea više od 1 £ očito će morati ili preuzeti grupni pledge na sebe ili ispada iz kombinacija.

Uglavnom Awaken Realms funkcionira tako da se može pledgeati 1 £ pa kasnije u Pledge Manageru radiš što hoćeš. PM se otvara oko mjesec dana nakon kickstarter kampanje i obično je otvoren do cca 2 mjeseca prije slanja igre. Budući da oni nude slanje u 2 vala, nakon slanja igre u prvom valu (za one koji žele u 2 vala), opet se otvara PM i sve do 2 mjeseca prije slanja drugog vala se opet sve može uzimati.

Meni se dogodilo da sam pledgao 1 £ za Nemesis i sad u lipnju platio igru koju će slati u rujnu. Znači imao sam priliku vidjeti kakva je igra i u kojem smjeru su išli stretch golovi i jel se isplati uzimati nešto dodatno. Kod njih se nakon kampanje još dosta toga mijenja pa što duže čekaš, sigurniji si u konačni proizvod.
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1023
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 416 puta
 pohvaljen: 772 puta

Re: Etherfields (group pledge anyone?)

Post Postao/la smurfORnot »

Mislim cak i u najgorem slucaju da nema group pledga bez minija, vjerojatno je shipping discount u slucaju da nas vise uzme game pretpostavljam?
Avatar
Shich
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 3543
Pridružen/a: 12 stu 2012, 13:43
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1135 puta
 pohvaljen: 1535 puta
Kontakt:

Re: Etherfields (group pledge anyone?)

Post Postao/la Shich »

smurfORnot je napisao/la: 26 srp 2019, 13:13 Mislim cak i u najgorem slucaju da nema group pledga bez minija, vjerojatno je shipping discount u slucaju da nas vise uzme game pretpostavljam?
Vjerojatno, ali to ćemo znati tek u Pledge Manageru, tamo točno izračunava poštarinu za sve artikle.
Odgovori

Natrag na “Crowdfunding igre”