[ANKETA] Izmjene Malih oglasa: Onemogućavanje komentiranja u oglasima

Forum za sve rasprave vezane uz oglase

Da li ste za ukidanje komentiranja u oglasima?

DA
49
65%
NE
26
35%
 
Ukupno glasova: 75
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: [ANKETA] Izmjene Malih oglasa: Onemogućavanje komentiranja u oglasima

Post Postao/la dlakar »

kockica je napisao/la: 27 lis 2017, 15:41 Svejedno mi je, nisam mislio da udruga sad treba mrknuti provizijz, ali pocinje me ljutiti ovaj stav gdje neka ocito nije dovoljno sto se uredjuje ovaj podforum sa cime se slazem, nego ne dao bog da potencijalni kupac sazna da moze naci povoljnu igru. Pa nije ova udruga napravljena za (pre)prodavace.
Mene isto lagano ljuti, ali nema veze. Ja jesam da se pusti ljude da oglasavaju i da im se ne komentira koliko traze...ali das ljudima mali prst i oni bi cijelu saku. Svi znamo ko ovdje preprodaje a tko daje nesto sto je izigro,nije mu sjelo, nema novaca...
Nisam nikada nesto tako komentiro. Stvar je u tome sto u nekim trenutcima nemas vremena cekat grupnu narudzbu, skupis s ekipom zajedno neki novac pa odlucis brzopotezno kupit igru i svjesno ides na skuplju opciju...sve je to stvar osobne prosudbe. Zato je informiranost uvijek dobrodosla. Pogotovo novim ljudima u ovom hobiju. Ali razapinjat ljude sto je postavio visoku pocetnu aukcijsku cijenu, rušiti cijenu iz subjektivnih razloga jer misliš da toliko ne vrijedi...to stvarno nema smisla. Ne znas gdje ju je prodavac kupio i nema smisla mu popovat koliko trazi. Zato mozes rec na posebno određenom mjestu koliko i gdje ta igra košta nova ili jednostavno sam napravi oglas ako ju prodajes jeftinije.
Ovi su korisnici zahvalili autoru dlakar za post:
krofetki
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: [ANKETA] Izmjene Malih oglasa: Onemogućavanje komentiranja u oglasima

Post Postao/la kockica »

krofetki je napisao/la: 27 lis 2017, 16:06 Rasprava je u vezi onemogućavanja komentiranja oglasa jer se time samo stvaraju nepotrebne diskusije. Po koliko netko prodaje igru je nebitno i ne bi se trebalo komentirat cijene! Mislim da je miljenko dobro rekao:
miljenko je napisao/la: 19 vel 2017, 23:42 Ljudi, daj se skulirajte!!
Neka svatko prodaje po cijeni po kojoj želi...
Svuda oko vas su stvari koje su na neki način precijenjene...

Ovakvo ponašanje će samo potjerati potencijale prodavače dalje od foruma i sajta.
Nemamo svi frendove u Njemačkoj i neda se svima zajebavati s kojekavim kerefekama da bi došli do 50kn jeftinije igre...

Pustite ljude da prodavaju i nude šta hoće i po koliko hoće... Ako ima publike, prodati će, a ako ne ili će korigirati cijene ili zaglaviti s igrom :kava

Poanta je da će "zakon tržišta" odredit da li će netko prodat igru ili ne!

Nije potrebno potkopavat druge kao što je bilo sa priroda15 i njegovim Kemet-om ,gdje se je onda lik trebao opravdavat zašto je stavio cijenu koju je stavio! In the words of Donald J. Trump :"So sad!" :lol:
Koga jebeno briga za koliko prodajes. Tvoja stvar! Ali sto ima tebe biti briga da ljudi mogu dobiti dobronamjernu informaciju gdje mogu naci povoljno igru. Neka kupac sam bira, tocka!

Iskljucujem se iz ove besplodne rasprave, tko je shvatio, shvatio je.
krofetki
Reactions:
Postovi: 76
Pridružen/a: 06 ruj 2014, 09:51
Ima zahvala: 12 puta
 pohvaljen: 25 puta

Re: [ANKETA] Izmjene Malih oglasa: Onemogućavanje komentiranja u oglasima

Post Postao/la krofetki »

kockica je napisao/la: 27 lis 2017, 16:18
krofetki je napisao/la: 27 lis 2017, 16:06 Rasprava je u vezi onemogućavanja komentiranja oglasa jer se time samo stvaraju nepotrebne diskusije. Po koliko netko prodaje igru je nebitno i ne bi se trebalo komentirat cijene! Mislim da je miljenko dobro rekao:
miljenko je napisao/la: 19 vel 2017, 23:42 Ljudi, daj se skulirajte!!
Neka svatko prodaje po cijeni po kojoj želi...
Svuda oko vas su stvari koje su na neki način precijenjene...

Ovakvo ponašanje će samo potjerati potencijale prodavače dalje od foruma i sajta.
Nemamo svi frendove u Njemačkoj i neda se svima zajebavati s kojekavim kerefekama da bi došli do 50kn jeftinije igre...

Pustite ljude da prodavaju i nude šta hoće i po koliko hoće... Ako ima publike, prodati će, a ako ne ili će korigirati cijene ili zaglaviti s igrom :kava

Poanta je da će "zakon tržišta" odredit da li će netko prodat igru ili ne!

Nije potrebno potkopavat druge kao što je bilo sa priroda15 i njegovim Kemet-om ,gdje se je onda lik trebao opravdavat zašto je stavio cijenu koju je stavio! In the words of Donald J. Trump :"So sad!" :lol:
Koga jebeno briga za koliko prodajes. Tvoja stvar! Ali sto ima tebe biti briga da ljudi mogu dobiti dobronamjernu informaciju gdje mogu naci povoljno igru. Neka kupac sam bira, tocka!

Iskljucujem se iz ove besplodne rasprave, tko je shvatio, shvatio je.
Oprosti ali mješaš kruške i jabuke! ja pričam o komentiranju cijena na oglasima! nisam nigdje rekao da imam problema sa biločime drugim, ne stavljaj mi riječi u usta! thanks :thumbs


I zato postoje hvalevrijedni topici poput ovog :bravo :

viewtopic.php?f=8&t=2019
Avatar
logOS
Reactions:
Postovi: 69
Pridružen/a: 26 kol 2015, 12:05
Ima zahvala: 39 puta
 pohvaljen: 113 puta

Re: [ANKETA] Izmjene Malih oglasa: Onemogućavanje komentiranja u oglasima

Post Postao/la logOS »

Oglas je prostor za oglas. Dogovori neka idu preko PP.

Ako tko smatra i priupitao bi za mogućnost da je prodavač možda voljan odvojiti se od igre za koju sitnicu nižu cijenu pristojnost nalaže da mu se diskretno pošalje PP, a ne zagađivat sam oglas i stvarati mogućnost da dođe do kakve toksične rasprave.

O cijenama u oglasima uopće ne bi raspravljao. Svako svoje igre vrednuje kako vrednuje. Ako stavi tko nerazumnu cijenu... kupca neće naći... pa će već vremenom prilagoditi i cijenu. Napadi nekoga na prvu i to još u njegovom oglasu... ajme... ljudi će se samo bojati staviti oglas u takvoj atmosferi.

Svi dogovori se ionako obavljaju preko PP. Problem je šta ponekada korisnici foruma vide da privatna poruka stoji u Outbox, a ne u Sent. Tada misle da je nešto zapelo pa se onda javljaju u sam oglas. Poruka je u Outbox i tamo stoji dok se onaj kome si poslao poruku ne pojavi online i onda se prebaci u Sent.

Strpljen spašen.
Avatar
marge
Reactions:
Postovi: 854
Pridružen/a: 16 stu 2012, 20:26
Ima zahvala: 278 puta
 pohvaljen: 765 puta
Kontakt:

Re: [ANKETA] Izmjene Malih oglasa: Onemogućavanje komentiranja u oglasima

Post Postao/la marge »

ajme meni, da bar toliko komentara bude vezano uz igre.. svakih par mjeseci isto, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ovi su korisnici zahvalili autoru marge za post:
SirCag
Avatar
Studioworks
Reactions:
Postovi: 164
Pridružen/a: 02 ruj 2013, 16:57
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 210 puta
Kontakt:

Re: [ANKETA] Izmjene Malih oglasa: Onemogućavanje komentiranja u oglasima

Post Postao/la Studioworks »

Po meni je definitivno ok odluka da se ne komentira u oglasima jer na kraju izgleda ružno, ali sam definitivno za to da se pusti jedan topic da se komentiraju cijene i oglasi tako da i kupci imaju svoje mjesto gdje se mogu informirati ili raspravljati.

Ovdje svi skaču i vrište i prikazuju kao da se blatio svaki pojedini post koji je objavljen, a za pravo se rasprava pokrenula dva puta u zadnjih godinu dana. I sada su prodavači ljuti jer kupci žele proći jeftinije. Dobor je netko napisao ovdje da žele biti zaštićeni kao lički medvjed. A kupci? Njih tko šiša.
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1023
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 416 puta
 pohvaljen: 772 puta

Re: [ANKETA] Izmjene Malih oglasa: Onemogućavanje komentiranja u oglasima

Post Postao/la smurfORnot »

Lex agrokor xD
Avatar
stoka
Reactions:
Postovi: 786
Pridružen/a: 09 pro 2014, 19:17
Ima zahvala: 731 put
 pohvaljen: 545 puta
Kontakt:

Re: [ANKETA] Izmjene Malih oglasa: Onemogućavanje komentiranja u oglasima

Post Postao/la stoka »

a mislim, žale se uvik ljudi koji ne znaju dovoljno o igrama...evo ja kad sam počeja se bavit igrama sam bar tri sata dnevno visija na internetu i proučava igre...i tako godinu dvi dana...ne radi cijena, nego jer me zanimalo...i zato sad kad otvorim male oglase u sekund dva vidim jel ima šta za mene il nema...stisnem označi pročitano ako nema (najčešće) i kraj priče...
Ovi su korisnici zahvalili autoru stoka za post:
sadistiko
Avatar
stoka
Reactions:
Postovi: 786
Pridružen/a: 09 pro 2014, 19:17
Ima zahvala: 731 put
 pohvaljen: 545 puta
Kontakt:

Re: [ANKETA] Izmjene Malih oglasa: Onemogućavanje komentiranja u oglasima

Post Postao/la stoka »

jel se može di označit da je snižena cijena igre il?
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: [ANKETA] Izmjene Malih oglasa: Onemogućavanje komentiranja u oglasima

Post Postao/la grof »

stoka je napisao/la: 29 lis 2017, 16:48 jel se može di označit da je snižena cijena igre il?
U tekstu oglasa + Bumpanje.
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Odgovori

Natrag na “Diskusije o oglasima”