[RASPRAVA] O oglašavanju i cijenama igara

Forum za sve rasprave vezane uz oglase
Avatar
priroda15
Reactions:
Postovi: 327
Pridružen/a: 09 sij 2012, 20:21
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 475 puta
 pohvaljen: 266 puta
Kontakt:

Re: [RASPRAVA] O oglašavanju i cijenama igara

Post Postao/la priroda15 »

Evo da kao pravnik pokušam dati jasniju formulaciju :)

Aukcija traje do 31.10 u 22:00, pod uvjetom da u zadnjih sat vremena trajanja aukcije nije bilo bidova.

Ukoliko bi u zadnjih sat vremena trajanja aukcije bilo novih bidova, trajanje aukcije se produžava za dodatnih sat vremena od svakog novog bida, sve dok od zadnjeg bida ne prođe sat vremena, kada se aukcija smatra završenom.
slika
manijakk
Reactions:
Postovi: 108
Pridružen/a: 29 ruj 2015, 00:38
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 48 puta
Kontakt:

Re: [RASPRAVA] O oglašavanju i cijenama igara

Post Postao/la manijakk »

ako vam nije zao platiti jedno 6% postignute cijene na stranici aukcije hr ili 3% na stripovi com, nebi se morali nepotrebno zamarati sa aukcijama na forumu. možete cak staviti i rezerve tako da aukcije nemoraju počinjati sa nekom sumanutom cijenom
Avatar
Studioworks
Reactions:
Postovi: 164
Pridružen/a: 02 ruj 2013, 16:57
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 210 puta
Kontakt:

Re: [RASPRAVA] O oglašavanju i cijenama igara

Post Postao/la Studioworks »

Shich je napisao/la: 25 lis 2017, 13:54 Aukcije su zabavne, nemojte ljude ubijati u pojam.
Jesu zabavne, slažem se, ali meni npr Kemet aukcija uopće nije zabavna. 70 kn jeftinije od novije mi uopće nije zabavno. Npr. da je početna cijan bila 50 ili 100 kuna, e onda bi se ljudi trgali i bilo bi zabavno. Naravno da bi u tom slučaju vjerojatno prodavaču bilo manje zabavno, ali ipak prodavač je jedan, a kupaca ima puno :D
Ovi su korisnici zahvalili autoru Studioworks za post:
smurfORnot
Avatar
priroda15
Reactions:
Postovi: 327
Pridružen/a: 09 sij 2012, 20:21
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 475 puta
 pohvaljen: 266 puta
Kontakt:

Re: [RASPRAVA] O oglašavanju i cijenama igara

Post Postao/la priroda15 »

Onda nas ti zabavi pa stavi Kemet na aukciju za 50 kn ;)
Ovi su korisnici zahvalili autoru priroda15 za post:
Antomon
slika
Avatar
Studioworks
Reactions:
Postovi: 164
Pridružen/a: 02 ruj 2013, 16:57
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 210 puta
Kontakt:

Re: [RASPRAVA] O oglašavanju i cijenama igara

Post Postao/la Studioworks »

priroda15 je napisao/la: 26 lis 2017, 09:10 Onda nas ti zabavi pa stavi Kemet na aukciju za 50 kn ;)
Da ga imam bi stavio :bleh

Nezabavne aukcije nema smisla stavljati, a baš si sad kontam koju igru mogu prodati pa da napravim jednu zabavnu aukciju, možda nešto i smislim. :lol:
Ovi su korisnici zahvalili autoru Studioworks za post:
sadistiko
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: [RASPRAVA] O oglašavanju i cijenama igara

Post Postao/la dlakar »

Ja ne kužim zašto ljude smeta tko što radi i koliko traži u oglasima. Isto tako ne kužim zašto mene smeta to što druge smeta..al eto, jednostavno je to tako u ljudskoj prirodi. Mogu napisat oglas da prodajem vunene tange, savršene za igru u dvoje i da lakše prebrodite ove hladne zimske dane za 1000 kn...i stvarno bi vas trebo bolit k.... za to. Ili si zainteresiran ili nisi. Sa visokim početnim cijenama (koje su realne za prodaju) , nemam problema. Tako se može najpoštenije odrediti tko se prvi javio i njemu prodati igru. Ako netko želi dati više, snjegova stvar. Svatko ima svoju računicu.
Zadnja izmjena: dlakar, dana/u 26 lis 2017, 10:00, ukupno mijenjano 1 put.
Ovi su korisnici zahvalili autoru dlakar za post (ukupno 4):
priroda15sadistikomiki0102stoka
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Avatar
priroda15
Reactions:
Postovi: 327
Pridružen/a: 09 sij 2012, 20:21
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 475 puta
 pohvaljen: 266 puta
Kontakt:

Re: [RASPRAVA] O oglašavanju i cijenama igara

Post Postao/la priroda15 »

Studioworks je napisao/la: 26 lis 2017, 09:22
priroda15 je napisao/la: 26 lis 2017, 09:10 Onda nas ti zabavi pa stavi Kemet na aukciju za 50 kn ;)
Da ga imam bi stavio :bleh

Nezabavne aukcije nema smisla stavljati, a baš si sad kontam koju igru mogu prodati pa da napravim jednu zabavnu aukciju, možda nešto i smislim. :lol:
Kad dobiješ na PM 3 ponude za prodajom igre koju si mislio mijenjati i kojoj inicijalno nisi odredio cijenu, onda je aukcija najbolja opcija. Logično mi je kao početnu staviti cijenu ispod koje ne mislim prodavat igru. Meni poanta aukcije nije bila da zabavljam. Ako želim zabavit ljude, ispričat ću neku šalu ili pošalicu :D
slika
Stips
Reactions:
Postovi: 954
Pridružen/a: 09 kol 2011, 15:34
Ima zahvala: 588 puta
 pohvaljen: 577 puta

Re: [RASPRAVA] O oglašavanju i cijenama igara

Post Postao/la Stips »

Ma to je ta neka toksična ekipa. Kad bih ih nazvao pravim imenom ispao bih vulgaran. 'Nije mi zabavno gledati tuđe aukcije', ma nemoj? Onda ih nemoj gledati. Kad su sigurni iza foruma, volio bih da mi netko u lice interferira dok petljam sa novcem. A ako hoćeš prodavati Kemet i po 1000 kn, koga briga. Imaš svoje razloge zašto toliko tražiš, ako ti prođe prođe ako ne ne, tvoja stvar. I nije to nikakav spam - zapravo su spam ti snorkijevci koji upadaju sa glupim komentarima. Pogotovo što toliko pametuju oko cijena igara, a ne pametuju po ostatku foruma: dajte pričajte o mehanikama u igrama, uspoređujte igre, tipkajte partije, nego se ovdje pravite pametni. I onda kad pogledaš ekipu koja se trudi, nešto pišu, kako DIY složiti igru, opišu partiju, napišu recenziju, upada u rasprave, a ova ekipa - njih *ebe što netko prodaje po nekoj cijeni koja ima ne paše. I to je njihov prilog: smetati. Tužno.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Stips za post (ukupno 11):
kockicamargepriroda15dlakarsadistikodgalesic2000dadogrofmiljenkoAntomon i još jedan korisnik
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: [RASPRAVA] O oglašavanju i cijenama igara

Post Postao/la kockica »

Da, prethodni post je na dobru tragu, premalo se pise o samim igrama, najzesce rasprave se vode svako malo uglavnom oko cijena na oglasima. Steta.
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1025
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 419 puta
 pohvaljen: 776 puta

Re: [RASPRAVA] O oglašavanju i cijenama igara

Post Postao/la smurfORnot »

slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru smurfORnot za post:
kockica
Odgovori

Natrag na “Diskusije o oglasima”